תוכנות 'הורדה מהירה מיוטיוב' החדש, כולל מאגרי סרטונים מקוונים מאפליקציות אתרים ועוד | זמין להורדה להתקנה/עדכון

1702950368351.jpeg

מי מאיתנו לא מכיר את התוכנה האהובה הזו? אז זהו, שב"ה כעת ישנו עדכון מיוחד, ומומלץ לעדכן בהקדם.

בס"ד, לאחר התודה לה' יתברך על כל הטובה התמידית ובפרט על הטובה הזו, אני שמח להודיע רשמית שהעלינו את התוכנה החדשה לקישור הרשמי של ההורדה הרגילה, אשר על כן אני ממליץ לכולם לעדכן/להתקין.

מה התחדש?

אכן, לאחר הצעות ובקשות מהציבור, ישבנו על זה לשנות את התוכנה מן הקצה, בכך שהוספתי דף 'אפליקציות' של אתרים המכילים מאגרי סרטונים, ובכל עמוד התוכנה נותנת את האופציה להוריד את הסרטון ב"ה.

דבר חשוב מאד בפיצ'ר הזה, זה שניתן מרחוק להוסיף/להסיר 'אפליקציות', ללא כל צורך בעדכון פיזי.

דף האפליקציות מדמה את הסגנון של 'אנדרואיד' אך בדפדפן וינדוסי, אך עם כלי חוויה והורדת סרטוני יוטיוב ברמה גבוהה טכנית חווייתית וויזואלית.

וכאן המקום להודות לכל המעירים והמסייעים, תודה ותזכו למצוות!

וכמו כן, כל מי שיש לו אתרים נוספים שניתן להוסיפם - נא יצור איתנו קשר, ישנו פאנל יצירת קשר בדף הראשי בשם 'הזמנה' יעו"ש.

לדף ההורדה: https://mitmachim.top/topic/60463/להורדה-התוכנה-הכי-טובה-להורדה-מיוטיוב-חינם-ובמהירות-טיל-כל-האיכויות-ועוד-המון-פונקציות?_=1694510447322

צילומי מסך:

עמוד ההורדה
א.
1702950476744.png

ב.
1702950485797.png

ג.
1702950493084.png

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הוא כותב לי את שני דברים אלה הוא לא מוריד לי בכלל1703101147421.png

קבצים מצורפים

• 1703101202732.png
    1703101202732.png
    KB 3.5 · צפיות: 21

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אבל על כל סרטון הוא כותב כך

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וואו!!!
תודה!!!

אם כתוב שהקישור לא תקין. צריך לרענן את העמוד וכשהעיגול שמסמן את הטעינה כחול, יש להעתיק מייד את כתובת הקישור לפני הדף מוטען לגמרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה