מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

smart guy

משתמש חדש
ומה הכוונה -
את השטח של הדירה כלומר 100 מ"ר + שטח מחסן +שטח מרפסת + חניה צריך להכפיל במחיר שומה מעודכן-שמופיע בכל הגרלה בהערה למטה- ועל זה לעשות הנחה של 600000,ואם המחיר יוצא יותר גבוה מהמחיר שיוצא אחרי הנחה של 25% ממחיר שומה של 2020 (-מה שכתוב באתר ליד כל הגרלה ומופיע שהוא לפני הנחה ) אז המחיר שקובע הוא המחיר הגבוה מבין שניהם.

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השר גולדקנופף בהרמת כוסית במשרד הבינוי והשיכון:
בישיבת מועצת רמ"י הקרובה אביא לראשונה לאישור עדיפות בהגרלות דירה בהנחה גם לאלמנות צה"ל.
אולי שיפטר כבר את היועץ לענייני חילונים ?
סליחה שאני נכנסת לזה אבל זה פשוט צרם לי
מדובר פה על אלמנות של חיילים שנלחמו למעננו אז בבקשה לכבד...

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אחרי זה יש לעשות בדיקת הגבלה של 600000, לפי חישוב למ"ר של 19042 ש"ח כפול מימדי הדירה יוצא 2,071,769.60₪
החשבון שלך נכון למעט טעות אחת. השומה של 19,042 ש"ח למ"ר היא ללא מע"מ (ראה באתר), ולכן מחיר הדירה הסופי הוא גבוה יותר. (במקרה של ההגרלה היקרה ביותר בבית שמש - 1,640,279 ש"ח - שזה המחיר של 2020 ללא הנחה * 108 מ"ר).

נערך לאחרונה ב:

משל

משתמש פעיל
אפילו
נראה לי שכדאי לתת עדיפות לכל משפחות האברכים, או אולי זוגות צעירים שאין להם באמת מאיפה להתחיל...!!
אבל תאמת שאנחנו רק צריכים לזכור ש: "אל תבטחו בנדיבים בבן אדם שאין לו תשועה..."
הוא יכול לנסות להתחנף לכל המי ומי אבל כולנו יודעים למי באמת כדאי לפנות!!
שהעולם קיים בזכות האברכים וכל ההצלחות של הצבא זה בזכות לומדי התורה פשוט שגם על פי התורה מגיע לאלמנות של חיילי צה"ל לפני האברכים ופשוט שעל המדינה לדאוג לפרנס ולעזור ולתמוך באישה אלמנה שבעלה מסר את נפשו למען כולנו והיא נותרה בודדה וכן מפורש בתורה במלחמת מדיין לתת חצי מהשלל לחילים שנלחמו במלחמה ולא לאלף למטה שהתפללו ולמדו לזכותם חיילים בארץ צריכים לקבל את שכרם כאן לומדי התורה הקדוש ברוך הוא דואג להם בהשגחה מיוחדת

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
צירפתי בעבר ואני מעלה כאן שוב לתועלת המעוניינים
מחשבונים של טל זכריה לחישוב המחירים בכל סוגי הדירות בתוכניות השונות של דירה בהנחה (מחיר מטרה אלקין, מחיר מטרה גולדקנופף, ומחיר מופחת/מחיר למשתכן)

קבצים מצורפים

• 3 מחשבונים לחישוב מחיר דירת מטרה, מחיר מופחת ומחיר למשתכן (1).xlsx
    KB 22.3 · צפיות: 1

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה המחירים תכלס בבית שאן?

קיגל

משתמש רשום
דבר אחד שרובם טועים בו-
יש ערים כדוגמת בית שמש ובני עייש ששם חשוב מאוד לזכות במקומות ראשונים בהגרלה כך שתוכלו לבחור דירה קטנה שתוכלו לשלם עליה בסוף, וזכייה במקומות אחרונים יכולה לגרום לאי יכולת ממימוש הזכייה, כי כנראה הדירות הגדולות ישארו שם.
בשונה ממקומות זולים יותר כדוגמת בית שאן שזה חשוב בשביל שתוכלו לבחור דירה גדולה, כך שתמיד תצאו עם דירה.
כך שסיכויי זכייה בחלק מהמקומות זה לא אם תזכו, אלא אם תזכו במקום גבוה, ולכן זה הרבה פחות סיכוי ממה שמובא בפורום.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
אשמח מאוד לייעוץ
מה עדיף לבן המקום בקרית גת
לאן מומלץ להירשם והאם זה ריאלי בקרית גת
תודה רבה
ריאלי מאד, כרגע האחוזים שם לבני מקום אפילו גבוהים יותר מבית שמש לחיצונים (22.8% לעומת 22.64%).
לכן הייתי נרשם לשם, לבית שמש ולבני עי"ש (אם יש יכולת). אם רוצים לגור דוקא בקרית גת, הייתי מבטל את בית שמש שמוגרלת לפניה, ובוחר בקרית גת, בני עי"ש ובית שאן.

קפה ועוגה

משתמש פעיל
@בית שמשניק
1. כמה כבר נרשמו בסך הכל?
2. מתוך כמה? ראיתי שכתבת כאן איפשהוא שהצפי הוא ל110K נרשמים, לדעתי יהיה פחות, הרי בהגרלה האחרונה היו כ101K נרשמים [כמדומני], ומתוכם הרי זכו 4,600, כך שאמור להיות משהו באזור ה95K - 96K, לא כך?
[בשלוש חודשים לא נראה לי שהתווספו מידי הרבה, וצריך לנכות גם את אלו שקנו דירה בינתיים].
יישר כח!

סליחה שאני נכנסת לזה אבל זה פשוט צרם לי
מדובר פה על אלמנות של חיילים שנלחמו למעננו אז בבקשה לכבד...
כמובן שמאוד נוח להיות בפוזיציה הזאת של לכבד וכו', ובכלל להסיט את הדיון לכיוון הזה, הלוואי שמצב הדיור במגזר החרדי היה מאפשר לכולנו להיות בפוזיציה הנוחה הזאת.
מראש אומר שלא אכנס כלל לדיון השקפתי ששורשיו נעוצים בכל נושא הגיוס ובני הישיבות.
יש נקודה אחת שכן ארצה לחדד, הנושא היא לא האם לתת 'הטבה' מטעם המדינה למילואמניקים ולאלמנות צה"ל
מה כן הנושא ? הסיכוי היחידי של 99% מהזוגות במגזר החרדי להגיע לדירה משלו (שהשלכותיה לטובה וח"ו להיפך לכל נושא גשמי ורוחני מובנת מאליה) היא רק מחיר למשתכן, ולכן זו לא עוד 'הטבה' אלא מדובר באוויר לנשימה פשוטו כמשמעו !
ובעוה"ר המלאי מאוד מאוד מוגבל (וחבל שכך, גם בזה אפשר היה אחרת).
ולכן לחתוך בחצי את הסיכוי של אברך לזכות לגור בדירה משלו - היא עוול הרבה יותר משמעותי מגזירת המעונות.
ועל של עתה להמשיך את העוול הזה לעוד ועוד כיוונים (גם אם זה מצטייר שיווקית טוב) זהו צעד גרוע מאוד ! בפרט שאין לדבר סוף כשיבוא ממשלה אחרת וד"ל.

היות שהנושא הוא באמת רגיש ובפרט בימים טרופים אלו, אז מבחינתי די בזה.

ספרא רבא

משתמש פעיל
ועל של עתה להמשיך את העוול הזה לעוד ועוד כיוונים (גם אם זה מצטייר שיווקית טוב) זהו צעד גרוע מאוד ! בפרט שאין לדבר סוף כשיבוא ממשלה אחרת וד"ל.
סביר שההצעה מדברת על שיבוצם בשריון של ה-20%.

קפה ועוגה

משתמש פעיל
שימו לב שבהגרלה בבית שמש ישנו פרויקט אחד [הגרלה מספר 2450] שיקר משמעותית משאר הפרויקטים, [בערך 50K יותר בדירת 80 מ"ר], מישהו יודע מה ההסבר לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה