מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
תכלס
עד מתי אפשר להגיש בקשה לזכאות?
(מדובר על זוג מאורסים שצריכים שיהיה שלשה חודשים עד החתונה מיום ההרשמה)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
באתר דירה בהנחה עודכנו כל ההגרלות, כמו הרשימה שהעלתי לעיל.
סה"כ 4,741 יח"ד בהגרלה. מתוכן 2,175 בבית שמש ׁ(מעל 45%!) - כולן צביון חרדי. (שכונת בעדיה לא מוגרלת הפעם).
כמו כן, יש 20 יח"ד ברכסים צביון חרדי.
מקומות נוספים עם מספר דירות גבוה: בני עי"ש - 717 יח"ד, וכפר סבא - 598 יח"ד.

נערך לאחרונה ב:

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כל הערים מוגרלות לפי חוקי מחיר מטרה החדשים - עם מגבלת ה500K או 600K מהשומה הנוכחית, ובתנאי שהמחיר למ"ר לא יעלה על המחיר המוצג ללא הנחה.
למעט ראשל"צ שהיא לפי מחיר מטרה הישן יותר - 20% הנחה מהמחיר המוצג או 500K הנחה מהמחיר המוצג בתוספת מקדם הצמדה של 3.4% (הנמוך מביניהם).
סדר ההגרלות לפי גודל היישובים (מספרי ההגרלה מהנמוך לגבוה):
1. ראשל"צ
2. בית שמש
3. כפר סבא
4. קרית גת
5. אילת
6. דימונה
7. יהוד
8. טירת כרמל
9. קרית מלאכי
10. בית שאן
11. רכסים
12. צור הדסה
13. אפרת
14. בני עי"ש

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
58 דירות בראשל"צ יסיטו את הביקושים?
זו באמת כמות קטנה (אישית קיוותי להרבה יותר), אבל יש מצב שזה בכל זאת יעשה משהו. הציבור הכללי אוהב מאד את האיזור של ראשל"צ/רחובות/באר יעקב ונרשם תמיד לערים הללו בהמוניו. החכמים שבהם אולי יחשבו את הסיכויים האפסיים בכמות כזו קטנה של דירות, אבל יש הרבה מאד שלא מתייחסים לענין של סיכויי הזכיה, ולכן יש אולי מקום לאופטימיות מסויימת.

זכויותינו

משתמש חדש
זו באמת כמות קטנה (אישית קיוותי להרבה יותר), אבל יש מצב שזה בכל זאת יעשה משהו. הציבור הכללי אוהב מאד את האיזור של ראשל"צ/רחובות/באר יעקב ונרשם תמיד לערים הללו בהמוניו. החכמים שבהם אולי יחשבו את הסיכויים האפסיים בכמות כזו קטנה של דירות, אבל יש הרבה מאד שלא מתייחסים לענין של סיכויי הזכיה, ולכן יש אולי מקום לאופטימיות מסויימת.
ראשל"צ זה במקום הראשון לפי הסדר של הערים כך שהם יכולים לעשות גם וגם
אני טועה?

• תודה
Reactions: S&S

כל יום

משתמש רשום
@בית שמשניק
קיבתי שבוע שעבר למייל הודעה :

שלום רב,
ברכותינו. אנו שמחים להודיע לך כי בשל ביטול זכייה של זוכה אחר נמצאת זכאי לבחור דירה.

זכית בעקבות השתתפותך בהגרלה מספר 1934 לפרויקט שכ' השחר ( חב' ער של קבלן יואב את רמי בניה, ניהול ופיקוח בע"מ
ביישוב דימונה.
באתר ההגרלות ראיתי שמקומי בתור 45
אשמח למידע מי/ מה /איך/ כמה/מתוך כמה.
בקיצור אין לי יד ורגל בנושא מה אני אמור לעשות כעת
תודה מראש

אדון דוריטוס

משתמש חדש
@בית שמשניק
קיבתי שבוע שעבר למייל הודעה :

שלום רב,
ברכותינו. אנו שמחים להודיע לך כי בשל ביטול זכייה של זוכה אחר נמצאת זכאי לבחור דירה.

זכית בעקבות השתתפותך בהגרלה מספר 1934 לפרויקט שכ' השחר ( חב' ער של קבלן יואב את רמי בניה, ניהול ופיקוח בע"מ
ביישוב דימונה.
באתר ההגרלות ראיתי שמקומי בתור 45
אשמח למידע מי/ מה /איך/ כמה/מתוך כמה.
בקיצור אין לי יד ורגל בנושא מה אני אמור לעשות כעת
תודה מראש
התשובה לכך היא פשוטה. אתה זכית בתור רשימת המתנה לבחירת דירה. ברגע שאחרים ביטלו אתה נכנסת לרשימת הזוכים ואתה בעצם נשאר לך הדירה האחרונה. כי יש 45 דירות בפרויקט.
בקיצור לך תבחר את הדירה ותחתום חוזה אם בא לך.

כל יום

משתמש רשום
התשובה לכך היא פשוטה. אתה זכית בתור רשימת המתנה לבחירת דירה. ברגע שאחרים ביטלו אתה נכנסת לרשימת הזוכים ואתה בעצם נשאר לך הדירה האחרונה. כי יש 45 דירות בפרויקט.
בקיצור לך תבחר את הדירה ותחתום חוזה אם בא לך.
תודה
לאיפה אני הולך ? איך יוצרים קשר ? כמה עולה ?
תנו לי עוד פרטים. אני בנושא הזה עם הארץ .מדאורייתא ומדרבנן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה