מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

אני אשמח שתשתתפו בשמחתי כשאזכה.........,זה אחי שזכה שם ואני שמח בשבילו!
נו. אז יצאתי קצת פיתה (מין נטייה שכזאת לקחת השערה ולבססה כעובדה מוגמרת...)
ב"ה על הזכייה של אחיך ובעזרת ה' בקרוב אצלך, הלוואי שאחים שלך יחשבו עליך כמו שאתה חושב עליהם...

Yehuda rechsim

משתמש חדש
אין לי דרך לדעת, אבל בכל אופן מזל טוב על הזכיה...
(זה ההוא שהתעניינת כל הזמן לגביו על סיכויי הזכיה שלו כבן מקום בקרית גת?)
אני מכיר שני אנשים (קרובי משפחה) שנמצאים באותו סטטוס של ממתין הראשון בתור כבן מקום ברכסים בהגרלות 2430 ו2432, האם לדעתכם יש סיכוי לזכייה וא"כ באיזה שלב (בתקופת ההמתנה, בשלב הבחירות דירות) סביר להניח שזה יקרה.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני מכיר שני אנשים (קרובי משפחה) שנמצאים באותו סטטוס של ממתין הראשון בתור כבן מקום ברכסים בהגרלות 2430 ו2432, האם לדעתכם יש סיכוי לזכייה וא"כ באיזה שלב (בתקופת ההמתנה, בשלב הבחירות דירות) סביר להניח שזה יקרה.
כמעט בוודאות שזה יקרה ,או במשך הזמן לפני בחירת הדירה או בשלב האחרון של בחירת הדירה

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
4. ירושלים (גילה) כבר חישבנו. אופקים הנחל אין מכרז בכלל. נוף הגליל וחריש אכן יש מכרז שאמור להיסגר בחודש הקרוב,
כרגע בחריש נדחה המכרז לחודש אוקטובר 28/10/2024 פעם 4 שהמכרז נדחה !!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כן. זה נורא
מי שעוקב מקרוב אחרי המכרזים יכול לראות שרוב רובם של המכרזים נדחים כמה פעמים עד לסגירתם.
יוצאים מן הכלל, באופן מעניין, הם המכרזים של צביון חרדי (בית שמש, אופקים ועוד), שמשום מה לא נדחים ונסגרים בזמן...
אני לא יודע אם זו מגמה מכוונת של משרד השיכון, אבל זו המציאות...

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
האם שווה להירשם להגרלה בשדרות? מה הרווח הצפוי שם? ומה מחירי השכירות פחות או יותר?

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
חשוב לציין, שבהגרלות המשך, מכיון שמדובר בדירה בנויה או תוך כדי בנייה, אין הרבה זמן להתמרח. מי שזוכה צריך לארגן את התשלום הראשון תוך כשבועיים!
(מכיר כמה אנשים שפיספסו זכיות מטורפות בגלל זה...)
10%?

קפה ועוגה

משתמש פעיל
אין הרבה זמן להתמרח. מי שזוכה צריך לארגן את התשלום הראשון תוך כשבועיים!
כמדומני שיותר.
אבל המענק עוזר גם
ולוואי!!!
שאלו יהיו הצרות שלנו. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

מסוקרן

משתמש רשום
עוד פרויקטים חדשים מתווספים לרשימת הפרויקטים של דירה בהנחה שטרם הוגרלו וכמות היח"ד כבר עלתה בה ל8210 יח"ד לזכאים אומם שליש מהכמות הזו היא בשכונות בעלות מאפיינים לצביון החרדי, אבל עדיין מדובר בכמות שיווקים יותר גבוהה משנה שעברה. והפעם הישובים החדשים שהתווספו הם שדרות ואופקים שבהם נסגרו בהצלחה מלאה 3 מכרזי שיווק קרקע לקבלנים בדירה בהנחה. באופקים חשוב לציין מדובר בשכונה בעלת מאפיינים שמתאימים לצביון החרדי.
צפה בקובץ המצורף 1730570צפה בקובץ המצורף 1730571
אני מבין שאתה יודע איזה שכונות באופקים הם בעלי צביון חרדי
שכונת אפיקי הנחל היא בעל צביון חרדי?
תודה רבה

דירה בהנחה

משתמש חדש
כן. זה נורא
מי שעוקב מקרוב אחרי המכרזים יכול לראות שרוב רובם של המכרזים נדחים כמה פעמים עד לסגירתם.
יוצאים מן הכלל, באופן מעניין, הם המכרזים של צביון חרדי (בית שמש, אופקים ועוד), שמשום מה לא נדחים ונסגרים בזמן...
אני לא יודע אם זו מגמה מכוונת של משרד השיכון, אבל זו המציאות...
1מדוע הם דוחים יש הסבר לדבר כי אם זה בגלל שאין ביקש אז מה הההבדל חרדי. חילוני. וגם מה יעזור דחיה של חודש ואז 3 חודשים מה שלא קרה עכשיו למה שיקרה עוד 3 חודשים .הרי אין שינוי במכרז עצמו 2 מי מחליט על הדברים הללו 3דרך אגב אשמח לדעת מה צפוי לנו ב25 בגזרת המכזים לחרדים במחיר מטרה איפה יהיה האלפים?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@בית שמשניק ,שואל בשביל מישהו, מה זה אומר נפתח תיק מידע (פרויקט של דירה בהנחה) ? וכן אשמח אם תוכל לבדוק מה מצב הפרויקט של כוכב הנגב בקריית עקרון מס הגרלה 2380 ,אני ניסיתי לבדוק לפי ההדרכה שכתבת ולא ממש הצלחתי,תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה