מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

דירה בהנחה

משתמש חדש
ראיתי במערכת המכרזים של רמי שיש שתי מכרזים בקריית גת מערב אחת של 5300 דירות ואחת של 675 דירות ,יש דרך לדעת כעת כמה מתוכם מיועדים להגרלות ,ומתי יהיה המכרז?
לצערי חלק מהמכרזים שהיו אמורים להסגר השבוע נדחו ולגבי קרית גת אין כזה מכרז זה סתם עומד שם רק כבר תקופה ארוכה אולי בית שמש יתקן אותי

דירה בהנחה

משתמש חדש
אשמח לדעת איפה יהיה מכרזים גדולים כמו בית שמש וקרית גת בשנה הקרובה ??? אני לא מוצא שום מקום שעומד לקראת מכרז בגודל שכ4000 בעיר אחד בחצי שנה הקרובה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לצערי חלק מהמכרזים שהיו אמורים להסגר השבוע נדחו ולגבי קרית גת אין כזה מכרז זה סתם עומד שם רק כבר תקופה ארוכה אולי בית שמש יתקן אותי
ה5300 זה מכרז ישן שהשתנה לבסוף ולכאורה כבר לא יצא. בקשר למכרז השני לא ברור לי מהו בדיוק. בכל מקרה כל זמן שאין חוברת אי אפשר לדעת הרבה על פרטי המכרז.
אכן, חלק מהמכרזים שהיו אמורים להיסגר השבוע נדחו, אבל עדיין נשארו 2 מכרזים מסקרנים מאד באופקים צביון חרדי.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לא קשור לפה
אבל הנושא זה לא הבנק
יועץ טוב יודע לסדר הדברים האלה

מסוקרן

משתמש רשום
פרק על תוכנית דירה בהנחה בפודקאסט משפחה 'לדבר נדל"ן' עם דביר דמרי מחבר ספר "יותר נדל"ן משכל" ועם אוהד אסרף שמכר אלפי דירות מחיר למשתכן.
נקודות עיקריות:
1. התוכנית כיום הרבה פחות משתלמת מהעבר, אבל עדיין משתלמת מאד.
2. לא להיכנס להגרלות שאין יכולת לעמוד במחירים שלהם.
3. התוכנית פה כדי להישאר ולא עומדת להתבטל בקרוב, בין היתר כי יזמים לא מעיזים לגשת למכרזים של 100% שוק חופשי.
4. עקב סיכויי הזכייה ההולכים ופוחתים בהגרלות האחרונות ועקב הצפי להמשך עליית מחירי הדירות מומלץ למי שמשתתף זמן מה ולא זוכה לבדוק במקביל פרוייקטים בשוק החופשי, בעיקר פריסיילים.
מצטרף לכל מילה של דביר דמרי
אני עוקב הדוק שלו
מה שעניתי שם זה למישהו שכבר זכה
רוב ההגרלות שעקבתי המחיר הוא לפחות 300 אל"ש מתחת למחיר השוק
ולכן מי שזכה- כדאי לו לשמור על הזכיה,
מי שלא זכה- שיחפש במקביל לכניסה להגרלות נכס אחר (אפי' להשקעה, שזה על פי רוב מה שמסוגלים לקנות)

וכדאי לזכור- המחירים רק עולים מיום ליום על אף המצב.

(נ.ב. אני כותב מניסיון ועשיתי כך עוד הרבה לפני שדביר דמרי הוציא את החלק הראשון שלו בפודקאסט...)

אירועי בוטיק

משתמש רשום
@בית שמשניק שוב אני שואלת על קבוצת רכישה
הם אומרים שבשלב הראשון הקרקע תהיה רשומה על העו''ד שמייצג את הקבוצה
ולכן יהיה אפשר להמשיך להירשם להגרלות, רק בשלב מתקדם יותר ירשמו את הדירות על שם התושבים
האם במקרה כזה באמת יהיה אפשר להירשם להגרלות?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ולכן יהיה אפשר להמשיך להירשם להגרלות, רק בשלב מתקדם יותר ירשמו את הדירות על שם התושבים
לא יודע מה קורה במקרה כזה.
צריך לבדוק אצל עו"ד שמתמצא בענין.

מסוקרן

משתמש רשום
אין לי מושג
אני רק יודע שבקבוצת רכישה יש הרבה מאוד סיכונים ולא כדאי להיכנס לזה

LIFE'S GOOD

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לא יודע מה קורה במקרה כזה.
צריך לבדוק אצל עו"ד שמתמצא בענין.
לדוגמא @עו"ד נתן רוזנבלט

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה יהיה סדר ההגרלות?
קודם ברמה ה'2 ולאחר מכן בעדיה או להיפך?
שווה להירשם לשם בתור השקעה?
ולמה המחיר שם נמוך יותר?
אי אפשר לדעת עדיין את סדר ההגרלות, ולמעשה בכלל לא בטוח ששני המקומות יוגרלו באותו פעם.
לכאורה בעדיה שווה מאד בתור השקעה כי המחיר זול משמעותית ממחיר השוק בבית שמש.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען

ג.ס.

משתמש רשום
ליד רחוב הגפן/פארק התפוח
לדעתי יש סיכוי גדול לשכונה חרדית באיזור כיוון שבאותו מתחם יש גם את הקבוצת רכישה של דש מגורי ישראל של 300 חברים.
חבל לפספס את ההזדמנות. זה גם יעזור שכל האיזור יהיה מקום לקנייה לחרדים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מכרז מחיר מטרה ל380 יח"ד באופקים צביון חרדי נסגר היום בהצלחה עם זוכים בכל 3 המתחמים
ממתינים לתוצאות מכרז נוסף על 450 יח"ד באותו מקום.
לפי חוברות המכרז 50% מהדירות הולכות להגרלות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מכרז מחיר מטרה ל380 יח"ד באופקים צביון חרדי נסגר היום בהצלחה עם זוכים בכל 3 המתחמים
ממתינים לתוצאות מכרז נוסף על 450 יח"ד באותו מקום.
לפי חוברות המכרז 50% מהדירות הולכות להגרלות.
גם המכרז של ה450 יח"ד נסגר בהצלחה מרובה עם זוכים בכל 5 המתחמים!
ההצלחה המרשימה של רמ"י ממשיכה...

100לפת

משתמש צעיר
לדעתי יש סיכוי גדול לשכונה חרדית באיזור כיוון שבאותו מתחם יש גם את הקבוצת רכישה של דש מגורי ישראל של 300 חברים.
חבל לפספס את ההזדמנות. זה גם יעזור שכל האיזור יהיה מקום לקנייה לחרדים.
השאלה הגדולה היא כיצד זה מתוכנן.
ככל הנראה יהיו שם בניינים רבי קומות
ומטבח עם כיור אחד,
ללא מרפסות סוכה...

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
עוד פרויקטים חדשים מתווספים לרשימת הפרויקטים של דירה בהנחה שטרם הוגרלו וכמות היח"ד כבר עלתה בה ל8210 יח"ד לזכאים אומם שליש מהכמות הזו היא בשכונות בעלות מאפיינים לצביון החרדי, אבל עדיין מדובר בכמות שיווקים יותר גבוהה משנה שעברה. והפעם הישובים החדשים שהתווספו הם שדרות ואופקים שבהם נסגרו בהצלחה מלאה 3 מכרזי שיווק קרקע לקבלנים בדירה בהנחה. באופקים חשוב לציין מדובר בשכונה בעלת מאפיינים שמתאימים לצביון החרדי.
453970296_946143554192173_4685297418608386037_n.jpg
453966211_946143750858820_677848874235172807_n.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה