מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בעמנואל מחיר לדירת 3 חדרים 250 אלף פחות מישנה ו500 פחות מחדשה.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בעמנואל מחיר לדירת 3 חדרים 250 אלף פחות מישנה ו500 פחות מחדשה.
לאור זה @בית שמשניק בעלי טוען שבהגרלה הבאה לא שווה להכנס לשום הגרלה חוץ מעמנואל. (אנחנו בני מקום עוד כחודש בעז"ה) זה נכון?
בפרט לאור העובדה שזה ההגרלה האחרונה כמעט.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לאור זה @בית שמשניק בעלי טוען שבהגרלה הבאה לא שווה להכנס לשום הגרלה חוץ מעמנואל. (אנחנו בני מקום עוד כחודש בעז"ה) זה נכון?
בפרט לאור העובדה שזה ההגרלה האחרונה כמעט.
אם אתם רוצים לגור דווקא שם לא שווה להיכנס לערים גדולות יותר. אבל אפשר לערים קטנות יותר שמוגרלות אחריה (אם יש).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
יש מצב שההגרלות באופקים משתלמות יותר אפילו מבית שמש. רווח של 700K על השקעה של 700K...

מכלכליסט:

"זכו בלוטו": 415 דירות בשכונה חרדית באופקים יימכרו בחצי מחיר​

שש חברות זכו בשני מכרזים ל-830 דירות בשכונת חורשת האקליפטוס. מחציתן יימכרו במסגרת מחיר מטרה בכ-6,500 שקל למ"ר, כשהמחיר הממוצע למ"ר באופקים הוא 13,600 שקל. חברת האחים אוזן שזכתה באחד המתחמים: "את המחיר ישלמו הרוכשים בשוק החופשי"​

גיא נרדי
18:59, 05.08.24

שני מכרזים של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) באופקים מצביעים על הנחה משמעותית הניתנת לציבור החרדי במסגרת תוכנית "מחיר מטרה". מתוצאות המכרזים שפורסמו היום (ב') בשכונת חורשת האקליפטוס עולה כי דירה בגודל 108 מ"ר תעלה 705 אלף שקל (לא כולל מע"מ), המשקפים מחיר של כ-6,500 שקל למ"ר. זאת, בעוד לפי נתוני אתר הנדל"ן מדלן עומד המחיר הממוצע למ"ר באופקים על 13,600 שקל - יותר מפי 2. במכרז צוין כי מדובר בשכונה בעלת "צביון חרדי". בדרך כלל, ההנחה במכרזי מחיר מטרה עומדת על כ-30%.
מדובר בשני מכרזים, אחד מהם ל-380 דירות והשני ל-450 דירות, מחציתן במסגרת מחיר מטרה והחצי השני יימכר בשוק החופשי. הזוכים ב-8 המתחמים בשני המכרזים הם טביב זדה ארז, שמואל ברוך בונה הארץ, גזית נדל"ן בע"מ, אחים אוזן, יהלום ב.כ וניסן יפרח. לשם המחשה, טביב זדה ארז ישלם הוצאות פיתוח של 11.3 מיליון שקל ועוד 5.9 מיליון שקל על מתחם בשטח של כ-11 דונם, עליו ניתן לבנות 103 דירות. למתחם המדובר הוגשו לא פחות מ-11 הצעות.

רק מה שמעניין - הצטרפו לערוץ כלכליסט בטלגרם
שכונת חורשת האקליפטוס, שעל תכנונה חתום צוות בראשות גידי לרמן, ממוקמת על שטח של כ-500 דונם בסמוך לפארק אופקים, משני עבריו של אחד מיובלי נחל אופקים. לפי תוכנית המתאר הכוללנית המקודמת בימים אלה, שטח השכונה מיועד להוות את מרכז העיר ולקשר בין שכונותיה הוותיקות ממערב לשכונותיה החדשות ממזרח. התוכנית, שאושרה ע"י הוועדה המחוזית דרום ב-2022, מציעה 1,352 דירות, מתוכן 350 לדיור מוגן, ו-100 ל"אכסון מלונאי".
עפרה חדד, סמנכ"לית ומבעלי חברת הבנייה יורו ישראל שפועלת באופקים, אמרה לכלכליסט: "מי שיירשמו להגרלה באמת זכו בלוטו. הרוכשים האחרים הם אלה שיממנו את אלה שזכו. המדינה עושה עוול לכל מי שרוצה לקנות דירה ולא זכה בהגרלה, כי הוא יממן את העלות של ההנחה של מי שזכה בהגרלה. יש כאן אפליה מהותית, ואני לא מבינה איך הציבור יושב בשקט. כיזמית וקבלנית, אני לא מבינה איך אפשר למכור דירה בגודל 100 מ"ר במחיר של 700 אלף שקל. אנחנו לא יכולים לעמוד בעלויות האלה, ומי יודע מה יהיו העלויות בעוד 3 שנים, כשהבנייה תסתיים. המדינה מכניסה במקרה הזה את הקבלנים וגם את הדיירים ללופ שלא ברור מה יהיה סופו".

הקבלן יורם אוזן, מחברת האחים אוזן שזכתה באחד המתחמים במכרז, מאשר את דבריה של חדד: "מי שמשלם את הדירות במחיר מטרה זה השוק החופשי. אנחנו מוסיפים את המחיר למי שלא זכאי. בפרויקט כזה אנחנו לא עובדים על 100% רווח אלא רק על 15% רווח. לא מרוויחים".

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
שימו לב למחירים הצפויים באופקים.
דירות 4 חד' 100 מ"ר ב700K!
ללא מע"מ.
אחרי מע"מ 830,000.
1722949849965.png

ככה זה כשרוצים להעביר את המסר,
שהחרדים גנבו את כל הכסף...

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

הנדימן

משתמש פעיל
ככה זה כשרוצים להעביר את המסר,
שהחרדים גנבו את כל הכסף...
יותר נכון ש
מי שיירשמו להגרלה באמת זכו בלוטו. הרוכשים האחרים הם אלה שיממנו את אלה שזכו. המדינה עושה עוול לכל מי שרוצה לקנות דירה ולא זכה בהגרלה, כי הוא יממן את העלות של ההנחה של מי שזכה בהגרלה. יש כאן אפליה מהותית,

"מי שמשלם את הדירות במחיר מטרה זה השוק החופשי. אנחנו מוסיפים את המחיר למי שלא זכאי.

אגב, הם שכחו לציין את אחוזי המילואים, ואת זה שאין שום קדימה לחרדים, ואת אחוז ההגרלות לחילונים וחרדים וכו'

וסתם, לא יודע כמה הרווח גדול בהדגש הזה בהגרלות של מיועד לציבור חרדי.... אבל לפחות יהיה להם מה לנפנף לפני הבחירות...

לבם

משתמש חדש
הייתה התארגנות של חרדים בשכונות החדשות שנבנות באופקים. יש למישהו מידע על כך? קבוצת מייל או משהו כזה?

האברך מירושלים

משתמש רשום
מי שהוא יודע עם אני קונה עכשיו דירה שאני משלם עכשיו 15 אחוז והשאר בכניסה שזה בערך עוד שנה עם אני יכול לעשות איזה קומבניה בשביל להירשם למחיר למשתכן בינתים

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מי שהוא יודע עם אני קונה עכשיו דירה שאני משלם עכשיו 15 אחוז והשאר בכניסה שזה בערך עוד שנה עם אני יכול לעשות איזה קומבניה בשביל להירשם למחיר למשתכן בינתים
האופציה היחידה היא לרשום את הדירה על שם מישהו אחר שאין לו דירה ולא זכאי למחיר למשתכן (אם יש כזה מישהו) ובמידה וזה עיסקה משתלמת במיוחד תוכל לרשום על שם אחד ההורים ולשלם מס דירה שניה

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
או לרשום על שמך רק שליש דירה

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אני רואה פרסומים בהרבה מקומות על פרויקט ממש גדול של כמה מאות דירות שאושר בפתח תקווה. יש סיכוי שזה יהיה בהגרלות? או שאין קשר?

הוועדה המחוזית מרכז אישרה להפקדה תוכנית להתחדשות עירונית בפתח תקווה | התוכנית כוללת כ-830 יחידות דיור, כ-2,000 מ"ר שטחי מסחר ושטחי ציבור​

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני רואה פרסומים בהרבה מקומות על פרויקט ממש גדול של כמה מאות דירות שאושר בפתח תקווה. יש סיכוי שזה יהיה בהגרלות? או שאין קשר?

הוועדה המחוזית מרכז אישרה להפקדה תוכנית להתחדשות עירונית בפתח תקווה | התוכנית כוללת כ-830 יחידות דיור, כ-2,000 מ"ר שטחי מסחר ושטחי ציבור​

מאשרים הרבה פרויקטים,מה זה קשור להגרלות???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה