מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
חסום לי אתה יכול לעלות את הכתבה
ולמה באתר של דירה בהנחה מופיע רק רייסדור
ועוד שאלה אם רמי שבירו יותר טוב מרייסדור?
באתר הרשמי של רמ"י מופיע שהם זכו יחד ב3 מתחמים
ראה כאן

רמי שבירו הוא הקבלן עם מספר הפרוייקטים הגדול ביותר בדירה בהנחה, והוא ממש מתמחה בתחום.

זה מה שאני

משתמש פעיל
באתר הרשמי של רמ"י מופיע שהם זכו יחד ב3 מתחמים
ראה כאן

רמי שבירו הוא הקבלן עם מספר הפרוייקטים הגדול ביותר בדירה בהנחה, והוא ממש מתמחה בתחום.
איך אני יכול לדעת אם הגרלה 2345 הם זכו ביחד
ש.אלרוי בניה ופיתוח בע"מ זה רמי שבירו?
@בית שמשניק תודה רבה על המענה ועל היעוץ אני זכיתי בהגרלה הקודמת בזכותך ובהגרלה הנוכחית גיסי זכה בזכותך (אני רושם אותו)

זה מה שאני

משתמש פעיל
איך אני יכול לדעת אם הגרלה 2345 הם זכו ביחד
@בית שמשניק תודה רבה על המענה ועל היעוץ אני זכיתי בהגרלה הקודמת בזכותך ובהגרלה הנוכחית גיסי זכה בזכותך (אני רושם אותו)
בעצם זה מתחם 9 נכון?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איך אני יכול לדעת הגרלה 2345 הם זכו ביחד
כן. הם זכו ביחד
מדובר במכרז הזה - על 311 יח"ד
1721839049865.png

הכל ברור

משתמש חדש
@בית שמשניק
יש לך הערכה מה הולך להיות הסיכויי זכיה בבית שמש בהגרלה הבאה?
והאם בכללי בהגרלה הבאה הולך להיות סיכויים גבוהים משמעותית בשלוש ערים ביחד?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מותר לשאול כמה זמן אתם ב"עסק"?
כי גם מי שנכנס ל3 המקומות בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר, רוב הסיכויים שהוא לא יזכה.
צריך להתמיד באסטרטגיה הזו במשך כמה וכמה הגרלות - כדי שיהיו לו סיכויים גבוהים לזכות.
אנחנו באסטרטגיה הזו כבר לפחות ב 4 הגרלות גדולות (מלבד המשך, ששם נכנסנו כמובן להכל)
ומעולם עוד לא זכינו במקום של 3 ספרות (ובטח לא 2), תמיד אנחנו ב 4 או 5 :cry:
אבל הכל משמים ולטובה
אולי הקב"ה רוצה שנזכה בבית שמש:) הלוואי אמן.

עבד ה

משתמש צעיר
תודו לה' - או ואבוי אם הייתם זוכים... זה אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לכם.
(אין לי מושג איך... אולי הקב"ה רוצה שתזכו בתל אביב ב3 מליון ש"ח:unsure::cool:)

עבד ה

משתמש צעיר
מישהו יודע מה קורה עם הגרלה מס' 2233 בעימנואל? איפה אוחזים שם? ואיך באמת אפשר לבדוק את זה?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
יש לך הערכה מה הולך להיות הסיכויי זכיה בבית שמש בהגרלה הבאה?
והאם בכללי בהגרלה הבאה הולך להיות סיכויים גבוהים משמעותית בשלוש ערים ביחד?
כמעט בלתי אפשרי לדעת, אבל אשתדל לתת תחזית מסויימת, שהיא בגדר השערה פרועה ולא יותר.
אם נצא מתוך נקודת הנחה שכל 2175 הדירות המיועדות יצאו בהגרלה אחת, ויהיו 3-4 ערי מרכז אטרקטיביות שיתמודדו יחד עם בית שמש וימשכו לשם את רוב הציבור החילוני, אז אני משער שמספר הנרשמים לבית שמש יעמוד על כ25K, כשמתוכם כ5K בני מקום. (בהגרלה שהתקיימה לפני שנתיים נרשמו 3.5K בני מקום ומאז התווספו זכאים רבים בני מקום).
לפי הנ"ל יצא שבניכוי המילואימניקים (20%) והנכים (3%) יישארו 1087 דירות לציבור הכללי ועוד 587 לבני מקום (27%).
סיכויי הזכיה בתרחיש כזה יהיו כ4.3% לחיצוניים, וכ16% לבני מקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה