מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

מעלה פה לשימוש הציבור קובץ אקסל שעשיתי שמחשב את הסיכוי בשלושת הערים שבחרתם גם יחד.
פשוט לבחור ערים ולסמן חיצוני או בן מקום.

אם יש הערות, הארות וכו' אני פה...

אשמח אם יש פה איזה מתכנת מוכשר שיעשה א"ז בכרום עם קישור שיהיה אפשר דרך האינטרנט,
בחשבון github או משהו בסגנון...

בהצלחה לכולם!
חזק ביותר ותועלתי מאוד.
אולי כדאי להוסיף אפשרות לבחור רק עיר אחת או שתיים, וכן להגביל את האפשרות לחזור על אותה עיר יותר מפעם אחת. וכן להגביל את הבחירה של "בן מקום" ל-2 מקומות בלבד, וגם במקום השני להוסיף שאלת אזהרה: האם אתה בטוח שיש לך זכות "בן מקום" ב-2 מקומות?

אני מעלה שוב את הקובץ אקסל עם מספר שיפורים
וכן עם עדכון מדויק יותר של נתוני הזכיה בכל עיר
תודה ל @ספרא רבא על הארותיו.
בהצלחה!

קבצים מצורפים

• חישוב סיכויי זכיה מחיר למשתכן.xlsx
    KB 14.5 · צפיות: 45

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בהגרלת ינואר 23 סיכויי הזכיה לבני מקום בעמנואל עמדו על 100%! (47 נרשמים ל161 הקצאות לבני מקום).
בהגרלת 51 הדירות העתידית, לכאורה יוקצו 13-14 דירות לבני מקום. קשה להאמין שהסיכויים יהיו שוב 100%, אבל הם בודאי יהיו גבוהים.
בעמנואל כמעט ואין שוכרים שלא גרים עד שהדירה תהיה מוכנה, המחירים ברצפה ככה ששווה לקנות. וההוכחה לזה היא שהבנינים מתרוקנים עכשיו מתושבים! ריק! אצלינו בבניין לבד 3 עזבו, ועוד 2 עומדים לעזוב!
מי שנשאר להגרלות אלו מבני מקום אלו בעיקר זוגות צעירים, ובתור עיר צעירה מאוד אין הרבה כאלו. אני מניחה שיהיו לפחות 30% סיכוי

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בעמנואל כמעט ואין שוכרים שלא גרים עד שהדירה תהיה מוכנה, המחירים ברצפה ככה ששווה לקנות. וההוכחה לזה היא שהבנינים מתרוקנים עכשיו מתושבים! ריק! אצלינו בבניין לבד 3 עזבו, ועוד 2 עומדים לעזוב!
מי שנשאר להגרלות אלו מבני מקום אלו בעיקר זוגות צעירים, ובתור עיר צעירה מאוד אין הרבה כאלו. אני מניחה שיהיו לפחות 30% סיכוי

לפי מה שכתבת שמי שנכנס להגרלה על דעת השקעה ולא למגורים,
יהיה לו קשה למצוא שוכרים, זאת נקודה חשובה.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפי מה שכתבת שמי שנכנס להגרלה על דעת השקעה ולא למגורים,
יהיה לו קשה למצוא שוכרים, זאת נקודה חשובה.
בעמנואל לא קונים להשקעה נקודה! השכירות נמוכה מאוד!
אם במשך 4 שנים השכירות תהיה לו 2300 שקל במקרה הטוב ל4 חדרים, ולא תמיד הוא ימצא שוכרים, ובמקביל הוא גם ישלם שכירות וגם השכירות של הדירה בעמנואל לא תכסה לא את המשכנתא ולא את הדירה שהוא גר בה- לדעתי זה לא שווה את זה.

טינטין!

משתמש מקצוען
נכנסים לאיזור האישי, אחר כך ל"אישורים ותעודות", שם מופיעה הלשונית "אישורי נכסים", ושם בפנים מופיעה הלשונית
לא מופיע לי "אישורים ותעודות".
הכי קרוב זה "מסמכים"
ובתוך זה אין לשונית על נכסים:
1720702374682.png

טינטין!

משתמש מקצוען
הזוי, פשוט אתר אחר,
אבל באותו קישור??

זה הלוגו שמופיע לכם באתר למעלה?
1720703903880.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

טינטין!

משתמש מקצוען
אכן הגעתי למקום,
אבל המידע האישי שלי שם חלקי.

זה מידע חלקי, או מה יכול להיות?

רמי מדיה

משתמש רשום
רציתי לשאול, זכיתי בהגרלת מחיר למשתכן בדרום חיפה בהגרלה שהתקיימה ב2023\05\14, ומאז לא קיבלתי שום מידע,
מס' ההגרלה 2241 ושם הקבלן ''אשל הירדן יזום'', לפי המפה המקום שם נקרא ''יצחק נבון'' וזה נמצא מתחת לאצטדיון סמי עופר באזור הכרמל בחיפה. למי שיש איזה שהוא מידע האם מדובר באזור ששווה עדין להמתין, וכן על התקדמות כל שהיא בהיתרי הבניה שם והצפי לזמן האכלוס, וכן על הקבלן - האם הוא אמין וכו', או שיודע לומר לי איך אפשר לברר על זה, אודה לו מאוד.

95508

משתמש רשום
זה עדיין לא המחיר הרגיל הצפוי לפרוייקט כזה שצופה על התבור בנוף פנורמי נדיר
(תדאג לקבל את הנוף לתבור ולא לבית הקברות מצד שמאל).
אין לדעתי כמעט בנייה כזו בכל הרי נצרת כך שקשה לדמיין את המחיר
אבל צפוי שהוא יגיע לדעתי יותר מזה.
יש גם את העניין של ההפחתות אחר כך לפי השמאי.
תוסיף לזה את הפלוסים הנוספים של מחיר למשתכן וגם את המענקים.
בקיצור:
מציאה, לא ה-מציאה של החיים, אבל אמשלי לימדתני שכשמקבלים מתנה אומרים תודה ולא מתלוננים על הצבע.
כרגע נשארו דירות רק עם נוף לבית הקברות, או מצד שני קומות מינוס
האם, לדעתך, עדיין משתלם להישאר עם זכיה זו?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
למישהו יש מושג מתי יתפרסם התוצאות
השבוע ?שבוע הבא ?עוד שבועיים?
מתי מקבלים את התוצאות של ההגרלה?
מתי ההגרלה ? כבר הסתיים ההרשמה לפני יומיים !
?
הודיעו שתוצאות תתקבלנה בסוף יולי
!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה