מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

מאמין בהשם

משתמש חדש
מישהו יודע האם יש לקבלנים הזוכים מחויבות לבנות דירות 5 חדרים במחיר מטרה? ואם כן כמה?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אמר לי את זה מישהוא שבהגרלה הקודמת צדק לגבי הפרטים שנתן לי ,וזה התאריך שהוא אמר לי שיתפרסמו התוצאות ,כמובן שזה הצפי של משרד השיכון כרגע ויתכנו שינויים,בקיצור-נחכה לראות אם גם הפעם הוא צדק........

יעל ברדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני קיבלתי בשעה 22 בלילה , צריך לעשות עם זה משהו?

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
גם אני קיבלתי את ההודעה ב1:15
תכלס היה שם מידע חשוב???
מתוך שינה שמעתי שמחיר הוצאת זכאות ירד
וכן המשך זכאות ירד ל-50 ש"ח (אחרי ששילמנו 180 אם זכור לי טוב...)
כמובן שאם ממשיכים זכאות לפני שהיא נגמרת זה בחינם

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מתוך שינה שמעתי שמחיר הוצאת זכאות ירד
וכן המשך זכאות ירד ל-50 ש"ח (אחרי ששילמנו 180 אם זכור לי טוב...)
כמובן שאם ממשיכים זכאות לפני שהיא נגמרת זה בחינם
החלק הראשון נכון המחיר ירד ל 200 במקום 240
אבל המשך זכאות מהיום (יותר נכון מסוף החודש) ייגבה תשלום של 50 ש"ח

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מצורף

קבצים מצורפים

• mmmmm.png
    mmmmm.png
    KB 70.1 · צפיות: 37

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
רציתי לשאול, זכיתי בהגרלת מחיר למשתכן בדרום חיפה בהגרלה שהתקיימה ב2023\05\14, ומאז לא קיבלתי שום מידע,
מס' ההגרלה 2241 ושם הקבלן ''אשל הירדן יזום'', לפי המפה המקום שם נקרא ''יצחק נבון'' וזה נמצא מתחת לאצטדיון סמי עופר באזור הכרמל בחיפה. למי שיש איזה שהוא מידע האם מדובר באזור ששווה עדין להמתין, וכן על התקדמות כל שהיא בהיתרי הבניה שם והצפי לזמן האכלוס, וכן על הקבלן - האם הוא אמין וכו', או שיודע לומר לי איך אפשר לברר על זה, אודה לו מאוד.
השבוע נחתמו סוף סוף היתרים ראשונים בשכונה. צריך לבדוק לגבי ההגרלה הספיציפית שלכם.

חדשות השבוע בנדל"ן

שכונה חדשה בחיפה: 6,000 דירות בדרום העיר​

היתרים ראשונים נחתמו בעיריית חיפה להקמת מעל 500 דירות בשכונה החדשה נאות נבון • מבנה משרדים ותעשייה באיירפורט סיטי נמכר ב-60 מיליון שקל • רמ"י שיווקה בהצלחה כ-2,800 יחידות דיור בקריית אתא, בתוך שבוע • חדשות השבוע בנדל"ן

יובל ניסניענת דניאלי לב17:12

שכונת נאות נבון חיפה / הדמיה: רן צרפתי תכנון: שורץ בסנוסוף אדריכלים

שכונת נאות נבון חיפה / הדמיה: רן צרפתי תכנון: שורץ בסנוסוף אדריכלים

מגורים
שכונה חדשה תוקם בחיפה: היתרים ראשונים להקמת 553 דירות בנאות נבון

היתרים ראשונים נחתמו השבוע בעיריית חיפה להקמת 553 דירות חדשות, בשכונה החדשה נאות נבון, המוקמת בימים אלה במבואות הדרומיים של העיר, בצמוד לשכונת נאות פרס.

השכונה החדשה צפויה לכלול בשנים הקרובות למעלה מ-6,000 דירות חדשות, תוכננה עם עירוב שימושים שיכלול שדרת מסחר חדשה. בעיריית חיפה הוסיפו כי בשכונה יוקמו מבני ציבור, תרבות וחינוך חדשים, תוך שמירה על שטחים ירוקים נרחבים, גני משחקים ופארקים ציבוריים.
ההיתרים שנתנו לדירות בשכונה החדשה, שחלקן מיועדות לזכאים של תוכנית מחיר למשתכן, הם בשני מגרשים, ברחוב ישעיהו (שייע) שווגר וברחוב הרב בנימין זאב בנידיק, וכוללים 16 מבנים בבנייה מרקמית בני 8 קומות, ושני מבנים בני 24-25 קומות, עם חניונים תת־קרקעיים, כאשר אחד מהם יכלול 600 מ"ר מסחר.

בנוסף, ועדת המשנה לתכנון ובנייה של עיריית חיפה אישרה השבוע בקשה לקבלת היתר להקמת 340 יחידות דיור ב"מורדות פרויד", המוקמת גם כן מעל שכונת "נאות פרס".

חניוק

משתמש מקצוען
רציתי לשאול, זכיתי בהגרלת מחיר למשתכן בדרום חיפה בהגרלה שהתקיימה ב2023\05\14, ומאז לא קיבלתי שום מידע,
מס' ההגרלה 2241 ושם הקבלן ''אשל הירדן יזום'', לפי המפה המקום שם נקרא ''יצחק נבון'' וזה נמצא מתחת לאצטדיון סמי עופר באזור הכרמל בחיפה. למי שיש איזה שהוא מידע האם מדובר באזור ששווה עדין להמתין, וכן על התקדמות כל שהיא בהיתרי הבניה שם והצפי לזמן האכלוס, וכן על הקבלן - האם הוא אמין וכו', או שיודע לומר לי איך אפשר לברר על זה, אודה לו מאוד.
1721252282849.png
זכו השבוע בעוד פרויקט גדול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה