מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מעל 120K דירות הוגרלו מתחילת תוכנית מחיר למשתכן ועד היום.
להלן טבלאות של נתוני הגרלות ראשונות (לא כולל הגרלות המשך) מתחילת התוכנית ועד היום + כמות הדירות בכל ישוב. (קרדיט - טל זכירה).

קבצים מצורפים

• נתוני הגרלות ראשונות.jpg
    נתוני הגרלות ראשונות.jpg
    KB 319.4 · צפיות: 6
  • כמות הדירות בכל יישוב.jpg
    כמות הדירות בכל יישוב.jpg
    KB 372.5 · צפיות: 5
נערך לאחרונה ב:

E7

משתמש פעיל
ואיך יכול להיות מקום בהגרלה 1284 כאשר הדירות בפרויקט הן 256 ?
מישהו יודע לענות על זה?
באתר שהובא כאן
ישנם 4 דירות פנויות 201 דירה 22 202 דירה 28 203 דירה 25 ו204 דירה 30
כולם דירות חמש חדרים במחיר של 1.45-1.5
תודה.
האם זה שווה?
מישהו יודע להגיד לי כמה הרווח? אם יש בכלל
והאם שווה לבטל?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע לענות על זה?

תודה.
האם זה שווה?
מישהו יודע להגיד לי כמה הרווח? אם יש בכלל
והאם שווה לבטל?
הרווח "על הנייר" נאה מאד, כי הקבלן מוכר מאד יקר בשוק החופשי.
השאלה הגדולה היא האם באמת יש ביקושים במחירים הגבוהים הללו בנוף הגליל. ועל כך אין לי תשובה ברורה.
יש כאן נעלם גדול מאד, ולא סתם כ"כ הרבה אנשים ביטלו את זכייתם.

• שכוייח!
Reactions: E7

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הרווח "על הנייר" נאה מאד, כי הקבלן מוכר מאד יקר בשוק החופשי.
השאלה הגדולה היא האם באמת יש ביקושים במחירים הגבוהים הללו בנוף הגליל. ועל כך אין לי תשובה ברורה.
יש כאן נעלם גדול מאד, ולא סתם כ"כ הרבה אנשים ביטלו את זכייתם.
בעזרת השם כל העסק הזה יהיה חרדי.
החשבון הוא פשוט:
חילונים לא באים לנוף הגליל, ערבים לצערנו באים אבל מחפשים בית עם אדמה.
כך שהקבלן ישמח מאוד אם נציע לו לרכוש את כל הפרוייקט.
יש כאן חבר (לא אחשפנו, אם ירצה יזדהה בעצמו) שפועל רבות ונצורות שם וכבר פועל בעניין.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בעזרת השם כל העסק הזה יהיה חרדי.
החשבון הוא פשוט:
חילונים לא באים לנוף הגליל, ערבים לצערנו באים אבל מחפשים בית עם אדמה.
כך שהקבלן ישמח מאוד אם נציע לו לרכוש את כל הפרוייקט.
יש כאן חבר (לא אחשפנו, אם ירצה יזדהה בעצמו) שפועל רבות ונצורות שם וכבר פועל בעניין.
אתה בטוח שהוא לא מכר שם כבר דירות לחילונים?

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זו הרשימה העדכנית של המקומות שנסגרו בהם מכרזים. חלקם יוגרלו בפעם הבאה.
אופקים 417
אילת 241
אפרת 25
באר שבע 205
בית שאן 275
בית שמש 2373
בני עי"ש 781
דימונה 207
חיפה 269
טירת הכרמל 93
יבנה 469
יהוד 166
כפר סבא 598
מגדל העמק 182
נוף הגליל 444
עמנואל 51
צור הדסה 192
צפת 179
קרית גת 364
קרית מלאכי 11
ראשון לציון 377
רכסים 20
שדרות 40
תודה רבה,
מתי הפעם הבאה?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
היום בלילה נסגרת ההרשמה להגרלות ההמשך בקרית אונו ובשדרות. סיכויי הזכיה כמעט אפסיים.
בקרית אונו - 354 בני מקום מתמודדים על דירה אחת ויחידה בהנחת ענק. (לחיצוניים אין סיכוי).
ובשדרות כ17,200 נרשמים מתמודדים על 8 דירות. בבני מקום הסיכויים דוקא לא רעים ועומדים על כ1 מתוך 14.
ההגרלה הגדולה הבאה תתקיים כנראה לאחר החגים, כשלפי המסתמן בית שמש תהיה הכוכבת הגדולה שם.
ובינתיים, בגזרת המכרזים, ביום שני הבא (2/9) אמור להיסגר מכרז על 720 יח"ד נוספים בבית שמש בה' 2 שלא זכו בהם יזמים במכרז הקודם. מתוכן 80% לזכאים. אם הכל ילך כשורה והמכרז ייסגר בהצלחה - יהיו בבית שמש קרוב ל3,000 יח"ד! מוכנות להגרלות.

r:)

משתמש רשום
הפקות ואירועים
אנחנו זכינו בהגרלה 2417 אשמח להתחבר לקבוצה הרלוונטית

r:)

משתמש רשום
הפקות ואירועים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אשמח להצטרף לקבוצת זכיה 2417 באלעד,
הבנתי שזה רק דירות 5-6 חדרים ויוצא יקר בשביל מחיר למשתכן
למישו יש מידע?
יש דירות בכל הגדלים.
מחירים צפויים בהגרלה זו:
3 חד' 80 מ"ר - 1.53M
4 חד' 100 מ"ר - 1.89M
5 חד' 120 מ"ר - 2.28M

פרישמן

משתמש חדש

אשמח להצטרף לקבוצת זכיה 2417 באלעד,
למישו יש מידע?
לפי תוכנית התמ"ל אכן מדובר ב-8 בניינים של דירות גדולות ומזה נובע החישוב שלך כנראה.
אבל בתוכנית שהוגשה להיתר בעיריית אלעד, רייסדור הגישו בקשה ל-16 בניינים, 4 בכל מתחם, כך שבארבעת המתחמים תהיה חלוקה אחרת.
אני מבין שהסיבה היא בגלל שהדירות שלא נכללות במחיר למשתכן שהן הרווחיות בעצם לקבלן הן הדירות הגדולות. אז כנראה שהם יבנו בעיקר דירות קטנות ואתה יכול להיות רגוע. לך תבקר שם ותראה שזה כבר באמצע עבודות פיתוח, אז תתכונן שיהיה לך בערך 200 אלף שקל בעוד איזה שנה שיקראו לך ותבוא מוכן

פרישמן

משתמש חדש
יש דירות בכל הגדלים.
מחירים צפויים בהגרלה זו:
3 חד' 80 מ"ר - 1.53M
4 חד' 100 מ"ר - 1.89M
5 חד' 120 מ"ר - 2.28M
לפי המחיר הסופי שנחתם עם הרוכשים בהגרלה הקודמת, שזה על אותו בסיס חישוב ואותו מקדם הנחה, שאכן שונה מהגרלות קודמות, הסכום נמוך משמעותית, אז לא מובן החישוב שלך. ראה בעמוד 17 את חלוקת המחיר של ההסכם מול רמ"י ואת נספח החוזה של הלקוחות למול רייסדור.

חוברת המכרז בקישור: https://apps.land.gov.il/MichrazimSite/#/michraz/20230338

ההסכם ומחירים סופי בקישור: https://mi.reisdor.co.il/elad/wp-content/uploads/sites/22/2023/12/ג4-סופי-וחתום.pdf

קראתי את טענותיך בתגובות קודמות ותרשה לי לחלוק עליך, אני סבור שצריך להרגיע את הזוכים ולתת להם הרגשה טובה שהם הרוויחו יותר ממה שהם חושבים וגם שיש באפשרותם לרכוש את הדירות

בברכה ובכבוד

פרישמן

משתמש חדש
לפי המחיר הסופי שנחתם עם הרוכשים בהגרלה הקודמת, שזה על אותו בסיס חישוב ואותו מקדם הנחה, שאכן שונה מהגרלות קודמות, הסכום נמוך משמעותית, אז לא מובן החישוב שלך. ראה בעמוד 17 את חלוקת המחיר של ההסכם מול רמ"י ואת נספח החוזה של הלקוחות למול רייסדור.

חוברת המכרז בקישור: https://apps.land.gov.il/MichrazimSite/#/michraz/20230338

ההסכם ומחירים סופי בקישור: https://mi.reisdor.co.il/elad/wp-content/uploads/sites/22/2023/12/ג4-סופי-וחתום.pdf

קראתי את טענותיך בתגובות קודמות ותרשה לי לחלוק עליך, אני סבור שצריך להרגיע את הזוכים ולתת להם הרגשה טובה שהם הרוויחו יותר ממה שהם חושבים וגם שיש באפשרותם לרכוש את הדירות

בברכה ובכבוד
תיקון קטן
לא אותו מקדם הנחה, בהגרלה ההיא זה היה 20% הנחה וההגרלה פה 25%
המחיר למ"ר שם 15,766 וכאן 17,500
אז יוצא פחות או יותר אותו דבר

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
תיקון קטן
לא אותו מקדם הנחה, בהגרלה ההיא זה היה 20% הנחה וההגרלה פה 25%
המחיר למ"ר שם 15,766 וכאן 17,500
אז יוצא פחות או יותר אותו דבר
הסברתי כבר עשרות פעמים ואני אסביר בקצרה שוב.
1724834002981.png

בהגרלה הזו יש מגבלה חדשה של 500K ש"ח הנחה ממחיר שומה נוכחי גבוה, ועל זה יש הטבה שהמחיר לא יכול להיות גבוה יותר מהמחיר המוצג ללא הנחה. כך שהתמחור הוא לפי 17.5K ללא הנחה, ומכאן המחירים השונים דרמטית מההגרלות הקודמות.
ראה במאמר כאן להרחבה:

שפרה ר.

משתמש רשום
אנחנו זכינו בסיעתא דשמיא באלעד הגרלה 2415 והקבלן זה "אלעד סנטר" חברה לא ברורה שהוקמה לפני פחות משנה במטרה לעסוק בכל עיסוק חוקי, והם שייכים לכאורה ל"אשל הירדן יזום ובנייה"
אם מישהו יודע יותר פרטים ו/או זכה שם ויודע על התאגדות כלשהיא שאפשר להצטרף אליה נשמח לעדכון, תודה רבה מראש לכולם
@בית שמשניק
כנ"ל. אם יש התאגדות כלשהי/מידע כלשהו, אשמח לעדכון

פרישמן

משתמש חדש
הסברתי כבר עשרות פעמים ואני אסביר בקצרה שוב.
צפה בקובץ המצורף 1753636
בהגרלה הזו יש מגבלה חדשה של 500K ש"ח הנחה ממחיר שומה נוכחי גבוה, ועל זה יש הטבה שהמחיר לא יכול להיות גבוה יותר מהמחיר המוצג ללא הנחה. כך שהתמחור הוא לפי 17.5K ללא הנחה, ומכאן המחירים השונים דרמטית מההגרלות הקודמות.
ראה במאמר כאן להרחבה:
תודה
קראתי הכל והבנתי את דבריך

בהסכם למול רמ"י מפורט יותר מכך והוא הקובע (בעמוד 17 בקישור בתגובה שהבאתי)
שם כתוב שזה לפי שומת 2020 שאכן ציטטת במאמרך. צירפתי צילום מסך

וכפי שניתן לראות בחוברת המכרז של 2021 (צירפתי צילום מסך) אז יוצא ששומת 2020 עומדת על בין 13 ל-14 אלף ש"ח למטר

לכן המחיר המוצג שהוא ללא הנחה יופחת מזה 25% הנחה ולא כמו שאתה מסביר

להלן צילום מסך מתוך תנאי המכרז והמחיר הסופי שישלמו הזוכים

1724837076849.png

וזאת שומת 2021 כפי שמובאת במסמך רמ"י במכרז הקודם באלעד
1724837231814.png

בחוברת המכרז בעמוד 8 בקישור: https://apps.land.gov.il/MichrazimSite/#/michraz/20210420

לכן ההנחה בסופו של דבר תהיה או 25% מהמחיר המוצג או רק 500 אלף אם 25% יהיה גדול מ-500 אלף

קצת מסובך אבל מגובה בנתונים ממסמכי המכרז שהם הקובעים בסופו של דבר

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה