מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

שמואל הגבר

משתמש רשום
האם למישהו ברור מה עו"ד רוזנבלט מבקש?
עוד מקומות כמו בני עי"ש כנראה שאין, לפחות לא ברמת החוצפה שם.
את בני עיי"ש הוא יודע וכולם פה ובכלל יודעים.
אז מה בדיוק חסר?
אגב, כל ענין בני המקום הוא פשוט עיוולת ללוקה בשחיתות עם תבלין קטנטנן של היגיון.
נניח עיר כמו ביתר מעולם לא היתה שם הגרלה, כמו"כ בערים נוספות, מו"ע וכו'
אולי מעתה גם הזכיה בלוטו תהיה לפי ''תושב המקום''.....
אגב, מה קורה בבני עיי"ש לדוגמא אם כל בני המקום זכו ועדיין נשארו דירות רפאים?!
יש בזה היגיון מסויים אבל לא במאה אחוז זכייה..
מעניין אותי לדעת אם @עו"ד נתן רוזנבלט רוצה שיהיה יותר אחוזים באלעד והערים החרדיות או להוריד את האחוזים לבני מקום בבני עיי''ש.
אני חושב שעדיף להוריד להם מאשר להעלות לאלעד ..(גם בגלל שלי אין בן מקום)
בביתר אמור להיות הגרלות בקרוב
ואין דירות רפאים. אם 100 בני מקום זוכים מתוך 150 דירות אז ה50 הולכים לשאר המשתתפים בהגרלה(השערה)

מצויינת

משתמש פעיל
1. רחובות - כ10.5K נרשמים.
מה יש ברחובות שיש כ"כ הצפה עליה
יחסית יש דירות, אבל המחירים כאלו זולים יחסית?

2. פתח תקווה - כ8.2K נרשמים.
המחירים שמוצגים נראים יחסית לגוש דן זולים מאוד

5. בית דגן כ6.2K נרשמים.
זה גם לא ברור לי. אמנם שיא מרכז הארץ
אבל אוכלוסיה פחות מהמרכז. לא?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה יש ברחובות שיש כ"כ הצפה עליה
יחסית יש דירות, אבל המחירים כאלו זולים יחסית?
הציבור הכללי מאד אוהב את האיזור הזה.
בהגרלות הקודמות באר יעקב וראשל"צ (הסמוכות יחסית) הובילו את הרישום.

אחג

משתמש מקצוען
סליחה. יש כזו אפשרות (עם הזזת הכפתור למעלה). הכוונה הייתה למשהו יפה שאפשר להדפיס ולהראות לכבוד השופטים הנכבדים, עם הסברים (הם אוהבים הרבה מלל, כאילו הם לא סתם אנשים שמראים להם רק גרפים ותוצאות) הדגשות וכו'.
לפי האתר הנ"ל גם קרית גת היא מאה אחוזים לבני מקום, והסיבה:
בקשר למה שהרב רוזנבלט מבקש
לכאורה מהאתר אין מקור
רק לאחר שכולם יירשמו ותסגר ההרשמה תהיה אינדיקציה מדוייקת
שלא יטרילו הבגצניקים (:
וא"כ אכן אין ראיה מהאתר הנ"ל, כי ברור שעוד שבועיים בסיום ההרשמה קרית גת לא תהיה מאה אחוז לבני מקום,
ולכן צריך אולי הוכחה מהגרלות שכבר התקיימו.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מספיק. 4.72% כעת. וזה ילך ויצלול ככל שהרישום יתקדם, ויסתיים בהרבה פחות.
זה לכאורה סותר ל:
אגב, למרות שזה רק היום הראשון להגרלה ועדיין מוקדם מאד, מנסיון של הגרלות קודמות, אין כמעט שינוי בין המגמות עד סוף הרישום, כך שמקום שמתחיל עם אחוז זכייה נמוך נשאר כך גם לבסוף, ולהיפך, מקום שמתחיל עם אחוז זכיה גבוה נשאר גם כך לבסוף. ככה זה בסטטיסטיקה.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למרות שנרשמו בינתיים רק כ14,000
מצד שני:
הערים המבוקשות ביותר לעת עתה:
1. רחובות - כ10.5K נרשמים.
2. פתח תקווה - כ8.2K נרשמים.
3. מודיעין כ6.6K נרשמים.
4. קרית גת - כ6.3K נרשמים
5. בית דגן כ6.2K נרשמים.
יש אנשים שנרשמו רק ל 2 ערים ומתלבטים באיזה עיר לבחור כאופציה שלישית?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אגב ברגע שאנשים רואים את המגמה אז לכאורה זה יוצר שהמגמה תשתנה..
או שאני טועה?
בעיקרון זה יכול לקרות. אבל מניסיון אין מספיק אנשים שפועלים רציונלית לפי האחוזים, אלא הרוב ממשיכים לבחור על פי החשק שלהם, וכמו הסטטיסטיקה

אחג

משתמש מקצוען
בעיקרון זה יכול לקרות. אבל מניסיון אין מספיק אנשים שפועלים רציונלית לפי האחוזים, אלא הרוב ממשיכים לבחור על פי החשק שלהם, וכמו הסטטיסטיקה
ולכאורה יש גם הרבה אנשים שכשהם רואים ביקוש גבוה למקום מסוים הם נרשמים כאופציה נוספת גם לשם, כי זה מקום מבוקש

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם יש 120 דירות לבני מקום ונרשמו רק 100
אז 20 דירות הולכות לנרשמים שאינם בני מקום.

שמואל המלך

משתמש פעיל
למי שלא יודע, באתר המעולה הנ"ל יש אפשרות של "קבץ לפי עיר" (למעלה בצד שמאל). באופן זה יש חישוב של אחוזי הסיכויים הכולל בעיר.
כפי שציינתי לעיל, ירושלים, פ"ת, מודיעין, צפת וקרית מלאכי עומדים כבר על אחוזים נמוכים מאד, שרק ילכו ויפחתו עוד ועוד, ולכן אלו לא מקומות כדאיים לרישום. אליהם ניתן להוסיף גם את בית דגן (הגרועה אפילו יותר מהם) את אילת ואת רחובות.
הערים האחרות שנותרו הם עם אחוזי זכייה הרבה יותר טובים. כששלש הערים עם אחוזי הזכייה הגבוהים ביותר הם (לפי (הסדר): קרית גת, אלעד, בני עיי"ש.
אם אני היייתי צריך להירשם, הייתי נרשם כנראה לקרית גת, אלעד ולרכסים (שגם כן עם אחוזים סבירים).
מה זה האתר הזה?

תהילה ר

משתמש פעיל
שימו לב שעד היום היתה עדיפות לנכים רתוקים ובהגרלות נוכחיות יש עדיפות גם להורים לילדים נכים רתוקים. למי שרלוונטי עבורו שישים לב שנוצרה לו זכאות עם עדיפות זו. כמו כן יש עדיפות לחיילי מילואים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה