מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יעקב 11

משתמש פעיל
מה ההבדל בין מיקום בתור למיקום זכייה? על מה צריך להסתכל?
לדוג' כאן-
צפה בקובץ המצורף 1381718
וכן האם בצילום המצורף- מה הסיכוי? שווה לחכות?

בהגרלה הקודמת זכיתי במיקום בתור 800 והתקדם ל400
באיזה הגרלה זכיתם שהתקדם כל כך הרבה?
בדרך כלל זה מתקדם כל כך הרבה

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אנחנו במיקום 114 באלעד מתוך 130 דירות
יש סיכוי כלשהו?

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זו ההודעה שמופיעה לי באתר:

1684764793771.png

כתוב שאני מקום 99 ויש 102 דירות בפרוייקט, יש סיכוי למחיר סביר?
כמו", מישהו יודע מה זה הפרוייקט הזה?

נערך לאחרונה ב:

יואל זוהר

משתמש מקצוען
ברור!
אך אני שואל אם בתור מקום 99 מתוך 102 יש סיכוי לדירה בגודל שאפשר לעמוד במחיר
ברור שיהיה דירה גדול
אבל עכ"ז
קח בחשבון שבדרך כלל יש כמה טיפשים
שמבטלים את הזכי'ה אם בשוגג ואם במזיד
מקומך יכול להתקרב יותר ויותר

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אוקיי אנסה להסביר: ההתקדמות בתור נובעת כתוצאה מביטולים של הקודמים אליך בתור, או מזכיות שלהם בהגרלות אחרות - שאז הם נפלטים אוטומטית מרשימת ההמתנה הנוכחית, או שפג תוקף זכאותם והם לא חידשו אותה (בהרבה מקרים כיון שהתייאשו ורכשו דירה בשוק החופשי).
עכשיו, הדברים האלו קורים בדרך כלל כשהמקומות בהגרלה אינם ריאליים, שאז לאנשים לא אכפת לבטל או להשתתף בהגרלות אחרות, או להתייאש מהזכאות. אבל כשזה מתחיל להיות ריאלי, ואתה מתקרב לזכיה, ההתקדמות נעצרת כמעט לחלוטין, כי כמעט אף אחד מהזוכים אינו מבטל, וגם אלו שעדיין לא זכו אך הם קרובים מאד לזכייה והם קודמים לך ברשימת ההמתנה לא נרשמים להגרלות אחרות, ובודאי שאינם רוכשים דירות אחרות, כי הם מחכים (כמוך) לזכות בהגרלה הזו.
יש מקרים יוצאים מן הכלל, שיש בהם הרבה ביטולים, ואפילו זוכים מבטלים(דוגמת ההגרלות בכרמיאל), אבל אלו מקרים נדירים. בדרך כלל, ובפרט בהגרלות עם רווח גבוה, המצב הוא כמו שתיארתי.

יהודיפשוט

משתמש פעיל
תגידו, רק לי כל פעם שאני נכנס לאתר אני צריך להחליף סיסמא כי הוא לא זוכר אותי או לכולם??

יהודיפשוט

משתמש פעיל
בשעות האחרונות כנראה בעקבות העומס הוא לא מזהה אנשים
ניסיתי כמה פעמים ולבסוף הצלחתי
אני מעולם לא הצלחתי להכנס עם אותה סיסמא פעמיים
פשוט סיוט
כל פעם החלפת סיסמא שולחים למייל ואז אני מכניס חדש, ואז לשנות את הסיסמא שהם נתנו לחזקה, ואז לשנות לעצמי בגוגל סיסמאות...אוףףףףףףףף
אני ברגע זה עושה את התהליך הזה עוד פעם בפעם המי יודע כמה בחצי שנה האחרונה
ועכשיו הוא גם כותב על הסיסמא שהם עצמם שלחו שזה שגוי
אתר סיוטטטטטטטטטט
עכשיו שאלה בבקשה, למי שזכה האם קיבלתם על כך הודעה במייל או שבדקתם באתר??

הבט

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה