מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
אני מכירה משהו שזכה היום באלעד, בגוש 28 של הקבלן ברזאני
איך האזור שם?
כמה המחיר בשוק?
שווה?
יש צפי מתי יהיה מוכן?
הבנתי שטרם התקבל היתר והתחילו עבודות תשתית.

evi03

משתמש מקצוען
אם זכיתי במקום 175 בחריש מתוך 269

זה נקרא זכיה שווה?
אני בורה בכל הנושא של חריש והזכיות האם מישהו יכול לתת לי קצת הסבר על זכיה במקום כזה האם זה שווה וכמה
אשמח לכל מידע
תודה
תפני לאיגוד הזוכים חריש במייל

a08974974 @ gmail.com​

ישלחו לך פרוספקט ופרטים בהרחבה על העיר והפרוייקטים החדשים של מחיר למשתכן
כמו"כ מי שזכה או שמכיר מישהו שזכה בחריש נא להפנות לכתובת הנ"ל

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
מזל טוב לכל הזוכים. מכל הלב, כולל הצוציקים המאורסים שזכו פתאום במתנה של מיליון שקל באלעד, ועל אף ששוב פעם, הילדים שלי, לא זכו.
אני מאמין באמונה שלימה שהוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה עושה ויעשה לכל המעשים.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מזל טוב לכל הזוכים. מכל הלב, כולל הצוציקים המאורסים שזכו פתאום במתנה של מיליון שקל באלעד, ועל אף ששוב פעם, הילדים שלי, לא זכו.
אני מאמין באמונה שלימה שהוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה עושה ויעשה לכל המעשים.
לענ"ד זה הזמן לקנות דירה

ניק 109814

משתמש פעיל
ועל אף ששוב פעם, הילדים שלי, לא זכו.
מצטער לשמוע.
אבל במקום להגיש עתירה לבג"צ שתאפשר למשקיעים ממודיעין עילית לזכות בדירה להשקעה על חשבון תושבי הפריפריה כמו לדוגמה עפולה.
במקום זה תפנה לגולדקנופף ובבצ'יק שיעשו סוף לפוילעשטיקים שפוגעים במחוסרי דיור.

אין הצהרה כזאת
אני הגשתי עכשיו לשני אנשים שיש להם דמ"פ
וצריך להצהיר שאין דירה בבעלותך שאכן כך הוא בדמ"פ
ולאחמ"כ זה עובר בדיקה של מינהל
ואןשר בשני המיקרים
תודה על העצה, אכן "השתדלות" ראויה:
נרשמנו.
זכינו.
קיבלנו את הדירה.
ומכרנו אותה לפני שנה וחצי.
אז אנחנו לא זכאים כעת להשתתף בהגרלה, כי אנחנו לא מוגדרים חסרי דיור עד שיעברו 3 שנים מהמכירה...

ניק 109814

משתמש פעיל
כי לזוג חרדים הדירה הוא כמו רגל בבנ"א ובלי דירה אין חיים.
אחרי ההגרלה האחרונה משי לא זכה לדעתי יסתער על שוק הנדל"ן ויגרום שוב פעם לעליית מחירים
למה שיסתער עכשיו כשהריבית מזנקת והקבלנים מאווווווווווווווווד לחוצים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה