אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
האם יש דרך להסתיר נוסחאות בגוגל שיטס?

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
האם יש דרך להסתיר נוסחאות בגוגל שיטס?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תודה על האשכול.
רציתי לשאול אם ידוע למישהו איך מגדירים עיגול ספרה עשרונית רק כשמופיע מספר עגול.
לדוגמא, הייתי רוצה שיופיע לי כך:
2.38
4.4
5.68
50

כלומר כשיש שני ספרות עשרוניות - שיופיע כך, אבל כשהוא עגול, שיופיע ללא ה-0 שעל ידו, ואם הוא עגול בשקלים, שלא יופיע כלל מספר עשרוני.
בתודה מראש!

נערך לאחרונה ב:

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה מראש על עצתכם בבקשתי הבאה:

יש לי רשימת מטלות וליד כל מטלה נרשם שם העובד שיטפל בה.

בגליון הסמוך יש רשימת עובדים ואני רוצה שליד כל שם של עובד יופיעו כל המטלות שלו בתא אחד.
איך עושים את זה אם אפשר

(כעת עשיתי את זה בצורה מאוד מסורבלת שלא אלאה אתכם בכל הפרטים, רק אציין שעשיתי רשימה אופקית של כל העובדים ומתחת כל אחד פונקציית פילטר שמציגה את כל המטלות שלו זו מתחת זו, ומתחת זה איזור נוסף שאוסף את הפילטרים ומסדר אותם זה לצד זה, ובגליון המרוכז אני עושה נוסחה ארוכה של כמה vlookup מחוברים עם & וכל אחד מפנה לטור נוסף, בקיצור סיבוך).

שולמית פ

משתמש רשום
תודה על האשכול.
2.38
4.4
5.68
50

כלומר כשיש שני ספרות עשרוניות - שיופיע כך, אבל כשהוא עגול, שיופיע ללא ה-0 שעל ידו, ואם הוא עגול בשקלים, שלא יופיע כלל מספר עשרוני.
בתודה מראש!
עיצוב מותנה:
INT(A1)-A1=0 להגדיר תצוגה ללא ספרות לימין הנקודה העשרונית
INT(A1)-A1<>0 להגדיר תצוגה עם ספרות לימין הנקודה העשרונית

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עיצוב מותנה:
INT(A1)-A1=0 להגדיר תצוגה ללא ספרות לימין הנקודה העשרונית
INT(A1)-A1<>0 להגדיר תצוגה עם ספרות לימין הנקודה העשרונית
תודה רבה.
אין כ"כ מושג מה זה "עיצוב מותנה", עשיתי חיפוש ברשת, הגעתי לזה: https://anyfit.biz/he/questions-and-answers/194-excel-forum-q144
אך ללא הצלחה.
אשמח לפירוט מדויק - אם אפשר.
תודה ענקית!

שולמית פ

משתמש רשום
תודה רבה.
אין כ"כ מושג מה זה "עיצוב מותנה", עשיתי חיפוש ברשת, הגעתי לזה: https://anyfit.biz/he/questions-and-answers/194-excel-forum-q144
אך ללא הצלחה.
אשמח לפירוט מדויק - אם אפשר.
תודה ענקית!
סמן את התאים שהנך מעונין בעיצוב הנל
בית --> עיצוב מותנה -->> כללי סימון תאים -->> כללים נוספים -->> השתמש בנוסחה כדי לקבוע אילו תאים לעצב -- >>עצב ערכים כאשר נוסחה זו נכונה -->> כאן יש להכניס את אחת מהנוסחאות הנ"ל שרשמתי -->> עיצוב -->> מספר --> לשנות את מספר הספרות לימין הנקודה העשרונית (ואם רוצים אפשר גם לשים V במפריד האלפים) -->> אישור -- >> אישור
לחזור על אותן פעולות (מסמן תאים וכו') עם הנוסחה השניה ועיצוב השני. בהצלחה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
סמן את התאים שהנך מעונין בעיצוב הנל
בית --> עיצוב מותנה -->> כללי סימון תאים -->> כללים נוספים -->> השתמש בנוסחה כדי לקבוע אילו תאים לעצב -- >>עצב ערכים כאשר נוסחה זו נכונה -->> כאן יש להכניס את אחת מהנוסחאות הנ"ל שרשמתי -->> עיצוב -->> מספר --> לשנות את מספר הספרות לימין הנקודה העשרונית (ואם רוצים אפשר גם לשים V במפריד האלפים) -->> אישור -- >> אישור
לחזור על אותן פעולות (מסמן תאים וכו') עם הנוסחה השניה ועיצוב השני. בהצלחה
ממש תודה על ההשקעה.
אבל ללא הצלחה.
זה כך?:
Screenshot_2.jpg

xl3391

משתמש מקצוען
תודה על האשכול.
2.38
4.4
5.68
50

בתודה מראש!
מה מוגדר לך בעיצוב תאים?
בעיצוב כללי זה אמור להיות כך.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מה מוגדר לך בעיצוב תאים?
בעיצוב כללי זה אמור להיות כך.
אופס...
אבל אני צריך פסיק מפריד לאלפים.
מה שאומר שאצטרך לחזור לפתרון ההוא, מה יכולה להיות הבעיה אצלי?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כן לפי ההוראות. רק תבדוק שאכן באחד מהם כתבת שונה מאפס ואז עיצוב עם ספרות אחרי הנקודה, ואם שווה אפס אז אין ספרות אחרי הנקודה.
בדקתי, לא מוצא את הבעיה.
אולי בכלל עדיף ללכת על "כללי" ורק להגדיר לו שיוסיף מפריד אלפים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה