אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

מרניניג

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה.
קובץ מובנה עם עמודה עם אפשרות סינון ובחירת שנה מתוך רשימת שנים מ-2014 ועד 2025.
אני רוצה שיופיע ברשימה רק שנים החל מ2020.
איך ניתן לשנות?

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה

האם יש אפשרות שאקסל יציג לי טבלה קיימת בגליון1, בגליון2 ויעדכן לי אותה בדיוק לפי הטבלה בגליון1 [אני רוצה שיציג רק נותנים ללא הנוסחאות בטבלת המקור] כולל הוספת שורות וכו' ושאני יוכל לעשות מיון אחר לטבלה בגליון2 ?

תודה רבה
מחכים ונהנה מכל הידע שיש כאן.

שבבון

משתמש פעיל
איך עושים קיצור דרך באקסל לחיפוש שיעלה לי את הקוביה הזו?
upload_2020-1-2_12-38-27.png

אין על אקסל

משתמש פעיל
שלום וברכה

האם יש אפשרות שאקסל יציג לי טבלה קיימת בגליון1, בגליון2 ויעדכן לי אותה בדיוק לפי הטבלה בגליון1 [אני רוצה שיציג רק נותנים ללא הנוסחאות בטבלת המקור] כולל הוספת שורות וכו' ושאני יוכל לעשות מיון אחר לטבלה בגליון2 ?

תודה רבה
תכתוב בגיליון 2 בA1 את הנוסחה הזו =INDEX(כאן יש לבחור את כל הטבלה או העמודות בגיליון 1)

עמיק

משתמש פעיל
ל- @שיקול דעת
תבדוק את הקובץ
לא צריך לרענן את ה-pivot
יש מאקרו שמרענן אוטומטית
בעת מעבר לגיליון סיכום שעות

קבצים מצורפים

• עותק של שעון נוכחות משודרג.zip
    KB 39.9 · צפיות: 24

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ל- @שיקול דעת
תבדוק את הקובץ
לא צריך לרענן את ה-pivot
יש מאקרו שמרענן אוטומטית
בעת מעבר לגיליון סיכום שעות
קודם כל אני מודה לך ומעריך מאד את התנדבותך לעזור.
אבל שוב אותה בעיה. ועוד ניתוסף עליו שתי בעיות. א' התבנית של התאריך התחלף משמאל לימין:
שעון נכוחות - 3.png

ב', גם בגליון 'סיכום יומי' התחלף.
ג', הסיכום של יום הנוכחי קפץ לראש הרשימה.
ד', השעון אינו נכון.
שעון נכוחות - 4.png

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תכתוב בגיליון 2 בA1 את הנוסחה הזו =INDEX(כאן יש לבחור את כל הטבלה או העמודות בגיליון 1)

תודה על העזרה.
אני לא הצלחתי, כל מה שנסיתי לכתוב לו בפרמטרים, הוא כתב שלא כתבתי נכון.
אשמח לדוגמא עם יותר פרטים

ושוב, תודה על כל העזרה כאן.

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
שלום וברכה

תודה רבה
צר לי, אבל בפונקציה INDEX אין אפשרות לעשות מיון אחר
אם אכן תעלה כאן קובץ עם דוגמה למה שאתה צריך
נוכל לחשוב על פיתרון

אין על אקסל

משתמש פעיל
שלום וברכה

תודה רבה
דרך אגב בשיטס יש אפשרות לפתוח מסנן נוסף על הגיליון הוא לוקח את כל הנתונים מהגיליון ואפשרי לסנן לפי זה השאלה היא למה אתה צריך את זה

ch miler

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חיברתי מס' תאים יחד במאונך,ואני רוצה לכתוב לכל האורך הזה מילים במאונך..איך עושים?
ותודה רבה מראש..

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בכרטיסיה בית בקבוצה 'יישור' יש כפתור שמופיע עליו AB באלכסון, תלחץ עליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה