אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הקובץ המצורף הוא קובץ 'שעון נוכחות' פשוט ומוצלח שהעליתי כבר כמה פעמים והרבה נהנו ממנו (זה לא שלי, זה עובר מפלוני לאלמוני).
הייתי שמח אם תוכלו לשדרג אותו, שיהא אפשרות לראות סיכום יומי, של שעות עבודה ושל הסכום המצטבר לפי יום. כלומר, במשך היום אני לא עובד ברצף, אלא שעות העבודה מחולקת לכמה חלקים, אז הייתי רוצה לראות בסוף היום את סיכום שעות העבודה ואת סיכום סכום לתשלום.

קבצים מצורפים

• שעון נוכחות - משודרג.zip
    KB 25.5 · צפיות: 55

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
מישהו יודע פיתרון...........
לעשות עיצוב מותנה בשיטס על סמך תא אחר אם גדול או קטן מX שיצבע בצבע מסוים
הנה בקובץ שבניתי
עיצוב מותנה אם פחות מ-0
זה נראה כך:
upload_2019-12-30_15-0-32.png

יותר מאפס זה נראה כך:
upload_2019-12-30_15-0-40.png

ושווה לאפס זה נראה כך:
upload_2019-12-30_15-0-47.png

נערך לאחרונה ב:

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
אני לא במין באקסל בכלל, אני מנסה ליצור גרף של התקדמת תלמידים בציונים לאורך זמן לפי כיתות
דהיינו כיתות מסוימות על פני מספר שבועות, ליצור איזשהו תחרות בין הכיתות. איך עושים את זה?

מצרף קובץ. אני צריך את הציונים, ביחס לכיתות. מקווה שהובנתי ותודה רבה רבה.

קבצים מצורפים

• ציונים 2.xlsx
    KB 17.1 · צפיות: 32

TO GO

משתמש פעיל
אם רוצים למלא חשבונית בטופס ולעשות לחצן שיוכל למחוק את כל הנתונים למילוי טופס חדש.
איך עושים זאת? שימוש במאקרו? איך משתמשים בו?
תודה!

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
הקובץ המצורף הוא קובץ 'שעון נוכחות' פשוט ומוצלח שהעליתי כבר כמה פעמים והרבה נהנו ממנו (זה לא שלי, זה עובר מפלוני לאלמוני).
הייתי שמח אם תוכלו לשדרג אותו, שיהא אפשרות לראות סיכום יומי, של שעות עבודה ושל הסכום המצטבר לפי יום. כלומר, במשך היום אני לא עובד ברצף, אלא שעות העבודה מחולקת לכמה חלקים, אז הייתי רוצה לראות בסוף היום את סיכום שעות העבודה ואת סיכום סכום לתשלום.
הנה קישור לקובץ מתוקן עם סיכום שעות

אין על אקסל

משתמש פעיל
אני לא במין באקסל בכלל, אני מנסה ליצור גרף של התקדמת תלמידים בציונים לאורך זמן לפי כיתות
דהיינו כיתות מסוימות על פני מספר שבועות, ליצור איזשהו תחרות בין הכיתות. איך עושים את זה?
איזה נתונים אתה צריך בגרף?

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען

מצרף קובץ. אני צריך את הציונים, ביחס לכיתות. מקווה שהובנתי ותודה רבה רבה.
הנה קישור לקובץ

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
שאלה לי,
מה ההבדל בין קובץ אקסל רגיל לשיטס?
מדוע העדפה לגוגל שיטס?
טוב, זוהי בהחלט שאלת המיליון דולר.
ההבדלים הם רבים ולא ניכרים למשתמש המתחיל,
אני באופן אישי יותר אוהב את גוגל שיטס.

וזה בעקבות העיצוב שלו,

כתיבת הנוסחאות הפשוטה יותר,

העריכה הקלה יותר,

אפשריות העריכה בצוות שהם טובים הרבה יותר

ועוד ועוד.

והאמת האמת היא שהסיבה האמתית שאני משתמש בגוגל שיטס היא,
כי הראשון שפתח לי טבלה (בסוד אומר שהיה זה לפני שלושת רבעי שנה)
עשה את זה בגוגל שיטס.:)

נערך לאחרונה ב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עדיין לא הספקתי לראות, כי אין לי כרגע האפשרות להתחבר דרך המחשב שלי, ואני מקבל חסימה מנטפרי על 'קובץ שהתפרסם לציבור', ואני לא יכול ליכנס לבקש אישור כי אין לי כרגע הסיסמא שלי לנטפרי, אני על מחשב שיתופי.
תודה רבה בינתיים!

עמיק

משתמש פעיל
תבדוק את הקובץ

קבצים מצורפים

• שעון נוכחות משודרג.zip
    KB 40.3 · צפיות: 45

יוכבדית

משתמש פעיל
אז מה אתם ממליצים לי לעשות?
יש לי קובץ באקסל שמכיל שאילתות ופונקציות,
אני רוצה שהקובץ יהיה שיתופי ושכמה יוכלו לערוך אותו בו זמנית,
הבעיה הראשונה שגוגל שיטס לא תומך בפונקציות שלי וברענון של שאילתות.
קובץ הסקריפט כתוב ב java ? צריך פשוט להמיר מ vb ל java?
דבר שני, ניסיתי להעלות ל one drive אבל הוא לא תומך בתכונות מסוימות במסמך ולכן הקובץ פתוח לקריאה בלבד...
בקיצור, צריכה עזרה די בדחיפות....
תודה רבה רבה!

אין על אקסל

משתמש פעיל
שאלה לי,
מה ההבדל בין קובץ אקסל רגיל לשיט?
מדוע העדפה לגוגל שיט?
ישנם כמה הבדלים!
1. שבשיטס אפשרי שכמה יערכו את הקובץ בו זמנית כולל היסטוריה פשוטה וקלה מאשר בקובץ אקסל רגיל שצריך שרת או מעין זה כדי לערוך בו זמנית
2. הבדל טכני יותר. ששיטס נמצא בדרייב וכאשר המשתמש רוצה לשנות דברים בקובץ מכמה מחשבים (כמו בבית ובעבודה ושיהיה הכל על קובץ אחד הוא לא צריך דיסק אונקי אלא פשוט נכנס לדרייב.
3. כתיבת הנוסחאות היא קצת שונה אבל לא מפריעה למשתמש הבסיסי אבל למי שרוצה לשנות בשורת הנוסחאות צריך לשים לב קודם לשינויים. (במאמר מוסגר אני חושב שיותר קל לכתוב את הנוסחאות באקסל רגיל מאשר שיטס אולי בגלל שהתרגלתי לזה קודם)
4. שפת התיכנות של הקודים היא שונה לגמרי באקסל רגיל משיטס שבאקסל רגיל היא שפת התיכנות של VBA של מיקרוסופט ובשיטס זה שפת התיכנות של קיבצי סקריפט של גוגל.
וישנם עוד רבות שינויים בעיצוב וכו' וכו'
אז מה אתם ממליצים לי לעשות?
תלוי מה יותר חשוב יש פלוסים לכאן ולכאן ישנם דברים שתצרכי לוותר אם תעברי לשיטס כמו שאילתות וריענון של שאילתות (או שיש כאן מומחים לקבצי סקריפט שיוכלו לפתור לך את הבעיה)
או לוותר על השיתוף.
קצת קשה אבל צריך להחליט

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה