מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עדשית בסוף?
-שנה שעברה היה בחנויות חד"פ קופסאות נייר מתקפלות בצורת קופסת צבעים- מתחפשי אולי ייצרו גם השנה.
-שכנה שלי שלחה פעם התוך תבנית שקעים פלסטיק- מאפינס בציפוי צבעוני- כל מאפין בצבע אחר.
1614240461511.png

היא הוסיפה מכחול והיה מושלם!!! (התמונה שצרפתי לא ממנה- היא עשתה בתבנית שקעים רגילה)
1614240598918.png

קבצים מצורפים

• 1614240433770.png
    1614240433770.png
    KB 48.4 · צפיות: 294

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
-שנה שעברה היה בחנויות חד"פ קופסאות נייר מתקפלות בצורת קופסת צבעים- מתחפשי אולי ייצרו גם השנה.
-שכנה שלי שלחה פעם התוך תבנית שקעים פלסטיק- מאפינס בציפוי צבעוני- כל מאפין בצבע אחר.
צפה בקובץ המצורף 843047
היא הוסיפה מכחול והיה מושלם!!! (התמונה שצרפתי לא ממנה- היא עשתה בתבנית שקעים רגילה)
צפה בקובץ המצורף 843048
תודה,
האמת שבינתים קניתי קופסא מחלוקת ובכל חלק שמתי צבע אחר של סוכריות, ועשיתיעוגיות בצורת קן צבעיםף אני רוצה משהו נוסף להוסיף...
עכשיו אני מחפשת ברכה שמתאימה,ף יש לך?

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון לברכה לעוגת פאי...(מביאה לדודה מבוגרת)....אפילו בתשלום!! למה אין לי שום רעיוןןן

ספ sp

משתמש חדש
אני מחפשת לאופים (יש לי שתי בנות ותינוק.. ) קוראת לזה "שלשת האופים" (חברה כמו זוגלובק.. מכירה?), אני רוצה לקנות קופסא / צנצנת מעוצבת של עוגיות ולמלא בעוגיות ביתיות. עד כאן בינתיים:) אשמח אם למישהי יש ברכה מתאימה וכן שדרוג של המשלוח מנות
תודה
אם מעניין אותך, שנה שעברה הבת שלי התחפשה לאופה, ולמשלוח מנות הזמנתי מאלי שקיות נייר כמו במאפיה, ועל זה הדבקתי תמונה שלה מחופשת, יצא משגע... נשאר לי עוד מהשקיות לא זוכרת כמה בערך 20/30 יח' זה לא היה יקר עם מעניין אותך אוכל למכור לך מצו"ב תמונה, וקישור

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2022-01-12 175036.png
    צילום מסך 2022-01-12 175036.png
    KB 307.9 · צפיות: 308

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צפה בקובץ המצורף 843047
צפה בקובץ המצורף 843048
מה יש בצבעים גליליות?

ספ sp

משתמש חדש
ראיתי שיש בינינו גרפיקאית שממש מקצועית וגם ממש צדיקה!
יש מצב שתכיני לי משהו בהשראה של אננס והכיתוב -אשמח לשלוח לך במייל עם מותר פשוט אני לא יכולה לשלוח לך באישי

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהו תחפושת מרשמלו לגיל שנה- שנה וחצי?

ספ sp

משתמש חדש
מצחיק להיזכר
שנה אחת הכנתי משלוח קלאסי וקשרתי אותו בגרב לילה יפה וכתבתי כמין מעשיה ארוכה ויפה על גרב שנמצאית בסלסלה של גרבי האין זוג כמה קשה לה לבד וכו'
שנה לאחר מכן הכנתי שקית לפגישה שקית דקורטיבית עם חב' טישו קטנה בקבוק מים מינרליים בושם קטן (לא ככ קשור אבל חיפשתי משהו נחמד יותר ) וכד' ושוב כתבתי על חיי הרווקות מעשיה שניה בסדרה על נערה שחיכתה בגשם משהו וציפתה לאביה יענו- לגאולה והבטחתי לחברתי בכל היקר לי שאם נצפה יותר לגאולה הכללית אולי תהיה גם גאולה אישית...
כולה היינו בנות עשרים..
ספרון שלישי בסדרה היה כבר"עולם חדש מופלא" לאחר הנישואין
ואחרון עם ילדים "משפחתי וחיות אחרות" כיד הדמיון
יש לך אולי את המכתב של הגרב? אפילו רק בבערך?

ספ sp

משתמש חדש
אם מעניין אותך, שנה שעברה הבת שלי התחפשה לאופה, ולמשלוח מנות הזמנתי מאלי שקיות נייר כמו במאפיה, ועל זה הדבקתי תמונה שלה מחופשת, יצא משגע... נשאר לי עוד מהשקיות לא זוכרת כמה בערך 20/30 יח' זה לא היה יקר עם מעניין אותך אוכל למכור לך מצו"ב תמונה, וקישור
אם את מעוניינת תשלחי לי כתובת מייל ואשלח לך חזרה פרטים

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למי יש רעיון לסלוגנים מה לכתוב?
אני מכינה משלוח מנות כפרי -ישר מהכפר.
(כל המשפחה מתחפשת לכפריים)
רוצה סלוגנים להוסיף על לחמניות(בתוך נייר) ועל סלטים וכו'
מה שעולה לי זה חם מהכפר, טרי מהכפר
אבל נשמע לי מדי---
מה עשית בסוף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה