עזרה האם שווה לקנות היום דירה או לחכות לירידת מחירים?

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
הצטמקות ביקוש לדירות בתל אביב, לא יגרום להצטמקות ביקוש בנווה יעקב.
זה כן יגרום.
כי זה הכל גלגל
ברגע שתל אביב יורדת אז גם רמת גן ורמת השרון וגבעתיים יורדות
וממילא כל אזורי הגבול עם בני ברק(פרדס כץ קריית הרצוג ואזורים המעורבים שליד
וממילא זה משפיע כמובן על בני ברק עצמה
וכן הלאה...

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אנו נמצאים בתהליך של קניית דירה באחת הערים החרדיות הגדולות ומנסים לשכנע אותנו שלא משתלם לקנות עכשיו, אלא לחכות לירידת המחירים.
האם הייתה מציאות שבערים החרדיות( לא בפריפריות) ירדו אי פעם מחירי הדירות?
המציאות היא שבשנה האחרונה המחירים ירדו מעט,
ההמתנה של עוד כמה חודשים לכאורה לא תזיק ולהיפך יכולה להועיל.

יעקב אופרy

משתמש רשום
אנחנו לקראת סוף הירידה או אחרי אני קניתי דירה לפני שנה הדירה עלתה בהמון ואז כמו שצויין היתה ירידה אבל היא עדיין הרבה יותר יקרה ממה שהיא עלתה והיא כבר לא יורדת אלא יציבה ואולי מתחילה לעלות שוב
לקנות עכשיו ודחוף ובפרט שיש דירות לראות ולא כמו הזמנים שכמעט לא היה דירות בשוק

יוסף גומז

משתמש רשום
חבל שאתם לא עוקבים אחר מחירי הדירות, הם יורדים, ובענק אם תשוו את יתד יום ג' של שבוע שעבר ליתד של לפני חודשיים אתם תגלו ירידות בבני ברק של לא פחות מ100000 ש"ח, ואני מכיר אישית שתי דירות שכבר ירדו ב300000 ובפריפריה כגון נתיבות גם ירידות גדולות, אני באותה סירה של המחפשים לקנות דירה ראשונה ועוקב בדריכות אחר המחירים, ולא היו ימים טובים כמו החודש האחרון, לי ברור שהמחירים ימשיכו עוד לרדת, כי אין קונים ואנשים רוצים למכור. תודה לה'

navnavnav

משתמש רשום
מנוי פרימיום
זה כן יגרום.
כי זה הכל גלגל
ברגע שתל אביב יורדת אז גם רמת גן ורמת השרון וגבעתיים יורדות
וממילא כל אזורי הגבול עם בני ברק(פרדס כץ קריית הרצוג ואזורים המעורבים שליד
וממילא זה משפיע כמובן על בני ברק עצמה
וכן הלאה...
אותם אנשים שישתחררו להם דירות בבני ברק אין להם מה לחפש בנווה יעקב וכן להיפך אלו אנשים שההורים גרים בירושלים ואלו יותר במרכז

חי 523

משתמש פעיל
המשוואה פשוטה
אין דירות בארץ מספיק בשביל הלקוחות!!
במודיעין עילית כבר שנה וחצי המחירים הם בין 1800000 ל1.9 מיליון, והמחירים יורדים ב20 אלף ושוב עולים...
בכל איזור יש את אנשי הביקוש בפריפריה את הזול ובמרכז את היקר כך שאין קשר בין מקום למקום...
לדעתי כדאי לקנות מיד ... אבל בגלל שאין לחץ בגלל הריביות לכן לקנות מתוך מחשבה, מיקום, נוחות, צריך שיפוץ, אוכלוסיה, וכו'.
בהצלחה.

א.מ.ל

משתמש צעיר
לקנות מיד?
מה עם משכנתאות מטורפות כמו
המשוואה פשוטה
אין דירות בארץ מספיק בשביל הלקוחות!!
במודיעין עילית כבר שנה וחצי המחירים הם בין 1800000 ל1.9 מיליון, והמחירים יורדים ב20 אלף ושוב עולים...
בכל איזור יש את אנשי הביקוש בפריפריה את הזול ובמרכז את היקר כך שאין קשר בין מקום למקום...
לדעתי כדאי לקנות מיד ... אבל בגלל שאין לחץ בגלל הריביות לכן לקנות מתוך מחשבה, מיקום, נוחות, צריך שיפוץ, אוכלוסיה, וכו'.
בהצלחה.
לקנות מיד?
מה עם משכנתאות מטורפות כמו שיש עכשיו?
איך אנשים יעמדו בזה?
לא יודע....
וגם הממשלה באמצע לקדם תוכנית הוזלה משמעותית....
אני לא בטוח שכדאי לקנות דירה עכשיו במחיר של כמעט שתי מיליון שקל......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה