במה עדיף להשקיע בנאסד"ק 100 או במחקה מדד S&P 500?

• רק נאסדק 100 (לפחות ביחס להשקעה בS&P500)

הצבעות: 16 9.3%
  • רק S&P500 (לפחות ביחס להשקעה בנאסד"ק 100)

הצבעות: 71 41.3%
  • לשלב גם וגם.

הצבעות: 82 47.7%
  • לא להשקיע בכלל במדדים האלו.

הצבעות: 3 1.7%

• סה"כ מצביעים
    172

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נו תעלה קישור
קישור למה? הפרויקט עוד לא מוכן
האמת אני גם לא יודע עד כמה זה מעשי להעלות אותו לרשות הציבור הרחב. כי הפניות למודלים AI עולות כסף. צריך לחשוב על זה

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האמת אני גם לא יודע עד כמה זה מעשי להעלות אותו לרשות הציבור הרחב. כי הפניות למודלים AI עולות כסף. צריך לחשוב על זה
איפה אפשר לקרוא חומר על חיבורים מעין זה?

משה כתריאל

משתמש חדש
אם כולם אומרים ש- S&P500 ונאסדק לטווח הרחוק ברור שיעלה, כי העולם מרוויח יותר. אז למה לא להשקיע ב S&P500 ובנאסדק פי 3

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אם כולם אומרים ש- S&P500 ונאסדק לטווח הרחוק ברור שיעלה, כי העולם מרוויח יותר. אז למה לא להשקיע ב S&P500 ובנאסדק פי 3
תעשה חיפוש, הדבר מוסבר בכמה וכמה אשכולות בפורום.

חי טוב

משתמש רשום
מישהו יכול לומר לי אם מותר לפי הטבלאות של ההכשרים, להניח כאן את הכסף?
לפי מה שאמרו לי בטלפון, הם משקיעים 45 אחוז s&p 500 45 אחוז נאסדק 10 אחוז שבבים.
תודה, זה דחוף לי.
המסלול הזה עשה יותר ממחקה s&p 500 באחוז מתחילת השנה. ובסימולציה לעשר האחרונות [לא היו הקרנות האלו, רק אילו היו] הs&p 500 היה עולה ב280 אחוז והשני ב400 אחוז. [כולל בתוכו את הריבית דריבית].
אני איש פשוט שמבין מאוד מעט מה אני עושה,האם זה נכון עבורי?

ולא אני לא אתבע אתכם, אני צריך כאן חכמת המונים.

מאן דאמר

משתמש פעיל
כנראה הכל זה הסיפור של אינבידיה, זה עשה את העליה הגדולה בחלק של השבבים.

השאלה הגדולה היא אם זה ימשיך הלאה. לא יודע אם יש למישהו מושג.

ירחמיאלל

משתמש צעיר
כנראה הכל זה הסיפור של אינבידיה, זה עשה את העליה הגדולה בחלק של השבבים.

השאלה הגדולה היא אם זה ימשיך הלאה. לא יודע אם יש למישהו מושג.
הוא אומר שבסימולציה לפי ביצועים בעשור האחרון זה היה גבוה ב120% מהסנפ'
הווי אומר שזה לא רק בגלל אינבידיה
(יכול להיות שהתקופה האחרונה השפיעה על הממוצע
אבל עד כדי כך?)

נערך לאחרונה ב:

ירחמיאלל

משתמש צעיר
מישהו יכול לומר לי אם מותר לפי הטבלאות של ההכשרים, להניח כאן את הכסף?
לפי מה שאמרו לי בטלפון, הם משקיעים 45 אחוז s&p 500 45 אחוז נאסדק 10 אחוז שבבים.
תודה, זה דחוף לי.
המסלול הזה עשה יותר ממחקה s&p 500 באחוז מתחילת השנה. ובסימולציה לעשר האחרונות [לא היו הקרנות האלו, רק אילו היו] הs&p 500 היה עולה ב280 אחוז והשני ב400 אחוז. [כולל בתוכו את הריבית דריבית].
אני איש פשוט שמבין מאוד מעט מה אני עושה,האם זה נכון עבורי?

ולא אני לא אתבע אתכם, אני צריך כאן חכמת המונים.
אם מדובר במגדל או אלטשולר שחם
אז זה כשר ע"י תשואה כהלכה

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
תשואות עבר לא בהכרח מלמדים על מה שיקרה בעתיד.
והמסלול הזה מיועד בד"כ לאנשים שיש להם הבנה די רחבה בתחום.

להרחבה תקרא את כל האשכול מתחילתו.

בבנק כמעט אף פעם אין עדיפות, ובבית השקעות יש עדיפות ברורה, אבל השאלה אם להשקיע בנאסדק או בסנופי היא לא קשורה לשאלה באיזה פלטפורמה להשקיע.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
אתה רואה את זה?
1719093837347.png

זה גרף השוואה בין הנאסד"ק לחברו הממונף, למי שהשקיע בתחילת 2022, ובעוד שהרווח של הרגיל יפה, הממונף עדיין לא השיב את כספו.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מכיר תוכנות כאלה שנעשו באופן עצמאי עוד הרבה הרבה לפני AI
יש חברות שעובדות על סטארטאפים שמכללים הרבה יותר מידע מאשר השוואת מודלים לפי ההיסטוריה וניבוי לעתיד.
אלא לוקחים עוד הרבה עובדות ודברים בחשבון ונותנים מסקנות (אנלסטים הרבה יותר חכמים..)
אני חושב שבפאגי כבר הטמיעו כזה

ר.אנשין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סליחה על הבורות
אני בודק לאחרונה על השקעה פאסיבית
אני מחפש להשוואת בין המדדים המובלים
לא מצאתי משהו מסודר שמשווה תשואת לפי שנים מעבר לחמש שנים אחורה
אם מישהו יודע על קובץ שמשווה תשואה לפי שנה שלש שנים וכו״, קובץ מסודר או טבלה אשמח שתשלחו לי למייל 3143363 שטרודל נקודה כאם

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הבורות
אני בודק לאחרונה על השקעה פאסיבית
אני מחפש להשוואת בין המדדים המובלים
לא מצאתי משהו מסודר שמשווה תשואת לפי שנים מעבר לחמש שנים אחורה
אם מישהו יודע על קובץ שמשווה תשואה לפי שנה שלש שנים וכו״, קובץ מסודר או טבלה אשמח שתשלחו לי למייל 3143363 שטרודל נקודה כאם
מה זה משנה?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
@s976 תוכל להעלות קובץ שיטס, שמחשב אחוזי הפסד (סבירות וגודל), להשקעה במדד S&P 500 ונאסדא"ק 100 ומדד עולמי, לטווח של 5 שנים, 10 שנים, ו15 שנים. בהשקעה חד פעמית או חודשית?
תודה.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@s976 תוכל להעלות קובץ שיטס, שמחשב אחוזי הפסד (סבירות וגודל), להשקעה במדד S&P 500 ונאסדא"ק 100 ומדד עולמי, לטווח של 5 שנים, 10 שנים, ו15 שנים. בהשקעה חד פעמית או חודשית?
תודה.
אין לי כעת משהו שאוכל לעשות בקליק, ואני מדי עמוס בימים אלה בשביל להתעסק עם זה
@מנטה מנטוס יכולה לעשות את זה?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה