מידע שימושי האם משחת אלידל עם קורטיזון?

bityan

משתמש רשום
שלום,
אשמח לדעת אם במשחת אלידל יש קורטיזון
עבור ילד עם דרמטיטיס

תודה רבה

bityan

משתמש רשום
באחד האשכולות ראיתי שמשהי כתבה על אלידיל ככה-
"
@MBR אלידל זה תרופה שלא רצים אליה,
אם אני זוכרת נכון מחלישה את מערכת החיסון ואולי גם מסכנת לטווח הארוך (סרטן אן אני זוכרת נכון - כשחפרתי בעניין ידעתי שלא אתן בל"נ לילד של את הדבר הזה)
"

האם נכון ???????

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
באחד האשכולות ראיתי שמשהי כתבה על אלידיל ככה-
"
@MBR אלידל זה תרופה שלא רצים אליה,
אם אני זוכרת נכון מחלישה את מערכת החיסון ואולי גם מסכנת לטווח הארוך (סרטן אן אני זוכרת נכון - כשחפרתי בעניין ידעתי שלא אתן בל"נ לילד של את הדבר הזה)
"

האם נכון ???????
אין בזה קורטיזון.
לא אמור לסכן לטווח הארוך.
לאנשים רגילים אולי מחליש, לרוב אלו עם דרמטיטיס יש להם מערכת מידי חזקה..

דבורה ק

משתמש פעיל
כמו שכתבו - לא קורטיזון, אבל לא פרס לגוף. לא הייתי נותנת בלי לנסות קודם דברים אחרים. אפילו קורטיזון - בצורה מושכלת: לערבב מעט קורטיזון עם קרם גוף ניטרלי, (שנוסה כבר וידוע שטוב לילד. אנדיבדואלי לגמרי) ולמרוח שכבה דקה, על האזור הנגוע בלבד.
מלבד זאת, למרוח את כל הגוף, בהדגשה על *כל*, גם האזורים הבריאים עם הרבה מאוד קרם גוף.

bityan

משתמש רשום
את אומרת שקורטיזון במינון עדיף מאלידל ?
ניסינו כבר הרבה משחות וקרמים יקרים מאד
הרופאת עור הביאה לי עכשיו טבעקרם-משחה עם קורטיזון ואחכ לעבור לאלידל
אני לא רוצה להתחיל עם קורטיזון כלל
השאלה אם אלידל ככ מחליש את המערכת החיסונית כמו שכתבו פה בעבר ?

דבורה ק

משתמש פעיל
רופאת עור אחת אמרה לי שאני יכולה לתת בלי חשש. רופאה אחרת אמרה לי להימנע מכך.
הספיק לי לקרוא את ההסתיגויות בעלון לצרכן. ("במקרים נדירים מטופלים חלו בסרטן במהלך טיפול עם מעכבי צינאורין,הכוללים אלידל. אך לא הוכח קשר סיבתי בין המחלה לשימוש במעכבי קלצינאורין מקומיים".) וכן לשמוע שהתרופה ירדה מהמדפים וחזרה רק לילדים מעל גיל מסוים. (שנתיים אאל"ט) ואח"כ אושרה, בשביל לנסות להמנע ממנה.
קורטיזון - הנזק ידוע, אבל ניתן למזעור.

MBR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני כרגע עם פרוטופיק
היחיד שיש לו תוצאות
אחרת כל הגוף שלה ברגע אחד קילופים מכף רגל עד ראש

גם די קשה למרוח בחורף... זה עוד דבר

bityan

משתמש רשום
המשחה פרוטופיק שאת משתמשת היא עם קורטיזון ?
צריך לה מרשם ?

דבורה ק

משתמש פעיל
כמדומני שפרוטופיק זה כמו אלידל, עובד על אותו עיקרון.
שווה להשקיע אנרגיה בלמצוא את הקרם הנעים, לך ולילד, כזה שתצליחי למרוח פעמיים ביום.
אצלנו זה היה eucerin, לא נמכר בארץ. יש בiherb או באמזון עם משלוחים לארץ. יש לשימוש יומיומי ויש למצב של התלקחות.
71cPWtIZNaL._SL1500_.jpg
71i-32JEiIL._SL1500_.jpg

לוי יצחק.

משתמש מקצוען

bityan

משתמש רשום
לא נותן לי לפרסם את המייל שלי
אשמח לקבל מידע על המשחה פרוטופיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה