רופא האם מיון היברידי של מאוחדת עולה כסף?

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שבוע טוב
יש לנו מאוחדת שיא, האם מיון היברידי של מאוחדת עולה כסף? אני חושב שלא אבל לא בטוח בזה.

אגב, למי שלא מכיר- דבר מאוד יעיל במצבים מסויימים. כמובן שצריך לדעת איך לשאול ולהבין שלאו דווקא יושבים שם המומחים הכי גדולים. אפשר לבחור איזה רופא יחזור אליכם מתוך הרשימה, כך שאם זה שאלה לגבי ילד, אפשר לבחור רופא ילדים אם יש (טיפ: אפשר לבדוק באתר על כל רופא שנת התמחות, כך שזה מלמד אם זה רופא צעיר שאולי ישלח אותכם למיון על כל שיעול, או רופא קצת יותר מנוסה).
מספר פעמים יצא לי לקבל תשובות ומרשמים וחסך ריצה לרופא משפחה/ילדים.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
גם אני מנסיוני זה לא עולה
הפוך - כשאני רוצה מיון רגיל או טרם וצריך הפניה אני מתקשר קודם לשם ומקבל הפניה ואז גם המיון [הרגיל] או טרם - חינם.

מאן דאו

משתמש פעיל
אכן ככה, המיון ההיברידי לא עולה ואכן חוסך כסף רב אם צריך הפנייה. אך שימו לב: לצערי במיון הפיזי של מאוחדת רוב הרופאים ערבים.

יהודיתו

משתמש מקצוען
צריך הפניה מהמיון ההיברידי כדי לגשת לרפואה דחופה
וקחו בחשבון שעובדים שם רק ''בני דודים''..
כולל אחים/אחיות/מזכירות/רופאים.

רפואה שלמה!

מאן דאו

משתמש פעיל
צריך הפניה מהמיון ההיברידי כדי לגשת לרפואה דחופה
וקחו בחשבון שעובדים שם רק ''בני דודים''..
כולל אחים/אחיות/מזכירות/רופאים.

רפואה שלמה!
זה אשר אמרתי - ולצערי ביקרתי במקומות אלו לא מעט פעמים, ובמיוחד בתקופה הזו שהרבה רופאים במילואים, גם במיונים רגילים החליפו את האחים בבני דודים.....

r120

משתמש חדש
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה זה מיון היברידי זה ובמה זה יותר מיוחד משיחהרוםא בטלפון

אינסוף

משתמש מקצוען
מנסיון עצוב ב2 פעמים
הרופאים שם טובים להפניה או מרשם בלבד...
לא ממש מומלץ לסמוך על חוות דעתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה