דרוש מידע האם יתכן שהאקר פרץ למחשב ? ומה ניתן לעשות ?

רחל ריש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לשלוח מייל כביכול מהמייל שלך זה משהו שאפשרי למי שמבין
לגבות דברים חשובים במייל ולשנות סיסמא לסיסמא מורכבת
חוצמזה לא נראה לי שהוא יכול לעשות משהו.. המקסימום זה להשחית את המייל אם הוא באמת פרץ
אז לגבות
להריץ סריקה עם אנטיוירוס מעודכן

רחל ריש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איך אפשרי לגבות מיילים באאוטלוק?
מהאתר שלהם -

[אם אתה משתמש בדואר אלקטרוני עבור עבודה, אתה משתמש ככל הנראה חשבון Exchange או IMAP. שרתי Exchange ו- IMAP בארכיון באופן אוטומטי הדואר האלקטרוני שלך כך שתוכל לגשת אליה בכל עת או בכל מקום. אם יש לך חשבון Exchange, פנה למנהל המערכת שלך כיצד לגשת לדואר האלקטרוני שלך בארכיון.]

אם ברצונך לגבות את תיקיות ההודעות באופן מקומי (בנוסף לשמירתן בשרת), באפשרותך להעביר או למחוק פריטים ישנים באופן אוטומטי באמצעות ארכיון אוטומטי או לייצא את הפריטים לקובץ ‎ .pst שבאפשרותך לשחזר מאוחר יותר במידת הצורך ולהשתמש בו על-ידי ייבוא.

1. בחר קובץ > פתח ויצא > ייבוא/ייצוא.
    ייצוא קובץ
  2. בחר ייצוא לקובץ ולאחר מכן בחר הבא.
    ייצוא קובץ
  3. בחר Outlook Data File (.pst)‎ ולאחר מכן בחר הבא.
    ייצוא לקובץ נתונים
  4. בחר את תיקיית הדואר שברצונך לגבות ובחר הבא.
    תיקיות הדואר האלקטרוני
  5. בחר מיקום ושם עבור קובץ הגיבוי ולאחר מכן בחר סיום.
    מיקום PST
  6. אם ברצונך להבטיח שלאף אחד אין גישה לקבצים שלך, הזן ואשר סיסמה ולאחר מכן בחר אישור.
ההודעות שאתה שומר בקובץ ‎.pst אינן שונות מהודעות אחרות. באפשרותך להעביר, להשיב או לחפש בהודעות המאוחסנות, כפי שאתה עושה עם הודעות אחרות.

[לגבות על דיסקאונקי על הצד שבאמת פרץ למחשב]

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מהאתר שלהם -

[אם אתה משתמש בדואר אלקטרוני עבור עבודה, אתה משתמש ככל הנראה חשבון Exchange או IMAP. שרתי Exchange ו- IMAP בארכיון באופן אוטומטי הדואר האלקטרוני שלך כך שתוכל לגשת אליה בכל עת או בכל מקום. אם יש לך חשבון Exchange, פנה למנהל המערכת שלך כיצד לגשת לדואר האלקטרוני שלך בארכיון.]

אם ברצונך לגבות את תיקיות ההודעות באופן מקומי (בנוסף לשמירתן בשרת), באפשרותך להעביר או למחוק פריטים ישנים באופן אוטומטי באמצעות ארכיון אוטומטי או לייצא את הפריטים לקובץ ‎ .pst שבאפשרותך לשחזר מאוחר יותר במידת הצורך ולהשתמש בו על-ידי ייבוא.

1. בחר קובץ > פתח ויצא > ייבוא/ייצוא.
    ייצוא קובץ
  2. בחר ייצוא לקובץ ולאחר מכן בחר הבא.
    ייצוא קובץ
  3. בחר Outlook Data File (.pst)‎ ולאחר מכן בחר הבא.
    ייצוא לקובץ נתונים
  4. בחר את תיקיית הדואר שברצונך לגבות ובחר הבא.
    תיקיות הדואר האלקטרוני
  5. בחר מיקום ושם עבור קובץ הגיבוי ולאחר מכן בחר סיום.
    מיקום PST
  6. אם ברצונך להבטיח שלאף אחד אין גישה לקבצים שלך, הזן ואשר סיסמה ולאחר מכן בחר אישור.
ההודעות שאתה שומר בקובץ ‎.pst אינן שונות מהודעות אחרות. באפשרותך להעביר, להשיב או לחפש בהודעות המאוחסנות, כפי שאתה עושה עם הודעות אחרות.

[לגבות על דיסקאונקי על הצד שבאמת פרץ למחשב]

תודה!!

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
לא פותחים את הדלת למי שלא מכירים - גם במייל!!!
זה צריך להיות דבר ברור לכל אחד

ועכשיו לגבי העניין:
כעיקרון הדרך למה שעשה אותו נוכל מבוארת כאן
לאחר בחירת המייל שלכם הסתיר השולח את כתובתו בעותק מוסתר ומה שרואים זה רק את הכתובת של עצמכם (על בסיס אותה שיטה מסתבר שהוא הוסיף גם אלפי כתובות באופן רנדומאלי וע''י אלגוריתם או תוכנה כלשהי)

* אין לי מושג בדיוק מה הוא עשה אבל זה העיקרון.

רחל ריש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא פותחים את הדלת למי שלא מכירים - גם במייל!!!
זה צריך להיות דבר ברור לכל אחד

ועכשיו לגבי העניין:
כעיקרון הדרך למה שעשה אותו נוכל מבוארת כאן
לאחר בחירת המייל שלכם הסתיר השולח את כתובתו בעותק מוסתר ומה שרואים זה רק את הכתובת של עצמכם (על בסיס אותה שיטה מסתבר שהוא הוסיף גם אלפי כתובות באופן רנדומאלי וע''י אלגוריתם או תוכנה כלשהי)

* אין לי מושג בדיוק מה הוא עשה אבל זה העיקרון.

יש תוכנות שעושות את זה בקלות

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אתן לך עוד סיבה למה זה שטויות.
היות והוא שולח לאלפי אנשים את המייל, ואין כאן לינק יחודי או קוד יחודי שמיוחד בשבילך, מהיכן הוא אמור לדעת מי שילם את הכופר?!
זה רק מראה שזה עובד בשיטת מצליח.

בשנה האחרונה קיבלתי כמה מיילים כאלו, ואין לי מצלמה במחשב, לא שילמתי ולא קרה כלום
שימו לב שהקישור לתשלום יכול להיות מלכודת יותר גדולה.
את רוצה לשלם את הסכום הנמוך שהוא ביקש רק כדי להיות רגועה. והקישור מביא לו את כל המחשב שלך על מגש של כסף וכך הוא יכול לסחוט סכום הרבה יותר משמעותי, כי עכשיו זה על אמת.

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש לתת לפורצים פחות הזדמנויות להניח יד על המידע שלנו.
חשוב לשמור על מודעות גבוהה, לרמת האבטחה של גורמים שמקבלים מאיתנו מספרי אשראי ופרטים אישיים;
אתרי קניות מאובטחים כוללים כותבת שמתחילה ב-https, אתרי קניות מסודרים כאיביי, אמזון ועליבאבא מקפידים על האבטחה יותר מחנויות קטנות ואיזוטריות, וכדאי להשתמש בפלטפורמות תשלום חיצוניות כמו פייפאל.
בנוסף, יש להקפיד על גלישה זהירה ומודעת - לא לפתוח לינקים חשודים, הודעות שנשמעות מפתות ומדברות על סיילים לא ריאליים (אף אחד לא ימכור לכם אייפון של אלף דולר ב-200 דולר:rolleyes::confused:...) או מתחזות לחברות לגיטימיות ומבקשות מידע שלאותן חברות אמור להיות. (למשל, גוגל לא תבקש מכם את הכתובת שלכם בג'ימייל - והבנק שלכם לא ישאל אתכם מה מספר החשבון).

נערך לאחרונה ב:

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אין שום מצלמה במחשב, גם מזה היה נראה לי שמדובר בקשקוש.
היה עוד שטויות שהיה כתוב בהודעה שלו [שמחקתי] שהיה נראה שסתם שלח מייל כללי לכולם, רק שמוזר לי איך הצליח לשלוח כביכול מהמייל שלי
גם אני קיבלתי אתמול את המייל הזה
ג"כ באאוטלוק, במייל שבקושי פעיל

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
זה שטויות.
לשלוח מייל אפשר מכל כתובת.

מי שהגיע אליו מייל כזה שיבדוק משהו מאד פשוט-
שייכנס לדואר היוצא בתיבה שלו, ויבדוק אם אכן נשלחה הודעה כזו מהתיבה.
קרוב לוודאי שזה לא יהיה שם...

אפשר לחזור לשגרה- לקורונה או לבחירונה... :)

בהצלחה.

3636

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
קבלתי הודעה למייל, כמובן לא הייתי מתייחס לכך בכלל,
אולם העובדה המפתיעה היא, שהשולח שלח את זה כביכול מהמייל שלי... [כשעשיתי 'השב' הגעתי בחזרה למייל שלי..].
ובזה רוצה השולח להוכיח שאכן הוא הצליח לפרוץ למייל שלי.

מה יש לעשות ?

זה מוזר מכיון שאנחנו חסומים כמעט לכל האתרים, וכ''ש לאתרי חדשות. ולכן
מוזר לומר שהאקר הצליח לפרוץ.
לכן אני נוטה להאמין שמדובר בקשקוש, רק שמוזר לי איך הצליח א''כ לשלוח הודעה עם כתובת המייל שלי.

מצורף ההודעה שהגיע במייל:

כפי ששמת לב, שלחתי לך דוא"ל מחשבונך.
המשמעות היא שיש לי גישה מלאה למכשיר שלך.

אני צופה בך כבר כמה חודשים.
העובדה היא שנדבקת בתוכנה זדונית.

אם אינך בקיא בזה, אסביר.
נגיף הטרויאני נותן לי גישה ושליטה מלאה במחשב או במכשיר אחר.
זה אומר שאני יכול לראות הכל על המסך שלך, להפעיל את המצלמה והמיקרופון, אבל אתה לא יודע על זה.

יש לי גישה גם לכל אנשי הקשר שלך ולכל ההתכתבויות שלך.

מדוע האנטי-ווירוס שלך לא זיהה תוכנות זדוניות?
תשובה: התוכנה הזדונית שלי משתמשת במנהל התקן, אני מעדכן את חתימותיו כל 4 שעות כך שהווירוס שלך לא יעבוד.

אם אתה רוצה למנוע זאת,
העבר את הסכום של 950 דולר ארה"ב לכתובת הביטקוין שלי (אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, כתוב לגוגל: "קנה ביטקוין").

ארנק הביטקוין שלי:
12Ss927B28nrmC617J4kxCC3Yc3t18M9Hd

לאחר קבלת התשלום, אני מוחק את הסרטון ואתה תשכח מהמקרה הזה.
אני נותן לך 50 שעות (יותר מיומיים) לשלם.
ברגע שתפתח את המכתב הזה התוכנה שלי תגלה על זה והטיימר יעבוד.

הגשת תלונה במקום כלשהו אינה הגיונית, מכיוון שלא ניתן לעקוב אחר אימייל זה כמו כתובת הביטקוין שלי.
אני לא עושה טעויות.

אם אגלה ששיתפת את ההודעה הזו עם מישהו אחר, תיענש מיידית.

כל טוב
נטפרי פרסמו!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@הדקל אתם כנראה לא משתמשים בתיבת דואר אלקטרוני של ג'ימייל, נכון?

קצרה

משתמש מקצוען
כמתכנתת - כל פעם שאני שולחת מייל דרך קוד תכנות -
אני יכולה לכתוב מה שאני רוצה ככתובת השולח וזה מה שיכתב למי שמקבל אותו.
מלא פעמים אני כותבת למשל : <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> .

לא צריך להיות מומחה אפילו כדי לכתוב מה שרוצים ככתובת המייל. ידע בסיסי ממש בתכנות מספיק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה