דרוש מידע האם יש דרך לתקשר עם מישהו יותר בכיר בנט פרי?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פרוג א

משתמש צעיר
שלום
רציתי לשאול האם יש דרך לתקשר עם מישהו יותר בכיר בנט פרי מאשר העובדים שעונים לצ'אט?
או השירות לקוחות שעונים לטלפון?

פרוג א

משתמש צעיר
אתר של העבודה שפתוח בנט פרי אבל הקבצים המצורפים אינם יכולים להפתח מסיבות טכניות.
צריך שיחריגו את האתר

למעשייה

משתמש פעיל
זה המייל של מנהל נטפרי
הכי יעיל להתנסח בצורה עדינה וראויה. מנסיון.
m#netfree.link (להחליף את הסולמית בשטרודל, כמובן)

mat

משתמש מקצוען
יש לי מכר שיכול לעזור שם
מה צריך?

מה אתה צריך? אני יכול לשלוח אותך יש לי חבר בכיר

האמת שקשה לי לראות את התגובות האלו.
זה נראה שנטפרי זה שטיבל עם קשרים ופרוטקציות.
וזה ממש לא ככה. אסור לעובדים לעשות כאלו טובות לחברים.
לכן תדעו שאם אתם נעזרים מחוץ למערכת על ידי אחד העובדים , אתם מסכנים את העבודה שלו.

נערך לאחרונה ב:

פרוג א

משתמש צעיר
מה אתה מציע לעשות במקרה שאין לך דרך להגיע למישהו יותר בכיר עמ"נ להסביר לו את הדברים?

mat

משתמש מקצוען
כדי להגיע לבכירים צריך להשתמש בפעמון שנמצא בכל תגובה של אחד העובדים שאתם לא מרוצים ממנו

1644140906497.png

פרוג א

משתמש צעיר
כדי להגיע לבכירים צריך להשתמש בפעמון שנמצא בכל תגובה של אחד העובדים שאתם לא מרוצים ממנו

צפה בקובץ המצורף 1058800
לא נראה שזה עובד
עשיתי את זה כבר לפני שבוע ולא זז כלום
מדובר בסך הכל באתר לניהול באגים שהוא כבר פתוח בנטפרי רק אין להם יכולת לסנן את הקבצים המצורפים אז הם חוסמים אותם ולכן אני נאלצת לנסוע למשרד ולעבוד ברשת הפתוחה.
זה נקרא פתרון?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לצערי אני גם ניסיתי ואפי' לא קיבלתי הסבר נורמלי למה האתר שאני צריך סגור ליודע איך זה עובד שם וכנראה שבאמת הכל שם עם קשרים...

mat

משתמש מקצוען
לצערי אני גם ניסיתי ואפי' לא קיבלתי הסבר נורמלי למה האתר שאני צריך סגור ליודע איך זה עובד שם וכנראה שבאמת הכל שם עם קשרים...
אתה מסיק מסקנות לא נכונות.
תשים לב שאתה כותב את הדברים במקום ציבורי.
זה לקחת מקרה שנראה לך ולהוציא על בסיס זה שם רע לנטפרי. זה גם להזיק לקוחות שמשתמשים בנטפרי ולתת להם תחושה רעה. ובמקרה הקיצוני והגרוע לגרום לאנשים להתיר לעצמם להיות בלי סינון.

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לא נראה שזה עובד
עשיתי את זה כבר לפני שבוע ולא זז כלום
מדובר בסך הכל באתר לניהול באגים שהוא כבר פתוח בנטפרי רק אין להם יכולת לסנן את הקבצים המצורפים אז הם חוסמים אותם ולכן אני נאלצת לנסוע למשרד ולעבוד ברשת הפתוחה.
זה נקרא פתרון?
ממש צורם לראות כאלה תגובות...
בתור משתמש נטפרי כבר כמה שנים, מוזר שאף פעם לא נתקלתי ביחס כזה, תמיד קיבלתי תשובות ענייניות, בכל מקום דברים לפעמים יכולים לקחת זמן.
אני לא יודע האם מותר לספר הכל, אבל הם מאוד גמישים ופתוחים לפניות.
גם פעם בחברת הייטק עברנו לסינון של נטפרי וגם היו בעיות בהתחלה שלא קשורות לנטפרי, רק לספק ועם כל זה נטפרי סייעו לנו.

פלניא אלמוני

משתמש רשום
זה הוצאת שם רע כפשוטו
יכול להיות שלא קיבלתם הסבר אני לא ודע את הנתונים המדוייקים (אתם יכולים לנסות לפנות דרך הפעמון בפניה בה בעקשתם הסבר כמו שכתב למעלה המנהל).
אבל מנסיון כלום שם זה לא קשרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה