דרוש מידע האם יש דרך לתקשר עם מישהו יותר בכיר בנט פרי?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פרוג א

משתמש צעיר
ממש צורם לראות כאלה תגובות...
בתור משתמש נטפרי כבר כמה שנים, מוזר שאף פעם לא נתקלתי ביחס כזה, תמיד קיבלתי תשובות ענייניות, בכל מקום דברים לפעמים יכולים לקחת זמן.
אני לא יודע האם מותר לספר הכל, אבל הם מאוד גמישים ופתוחים לפניות.
גם פעם בחברת הייטק עברנו לסינון של נטפרי וגם היו בעיות בהתחלה שלא קשורות לנטפרי, רק לספק ועם כל זה נטפרי סייעו לנו.
לא הבנתי מה צורם בזה?
זה שלך זה לא קרה זה אומר שכל האחרים משקרים?
אנשים רוצים סינון של נט פרי רוצים אינטרנט נקי
ועושים את על דעת עצמם בלבד.

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני משתמש בנטפרי כבר כמה שנים [חוגג החודש 3 שנים]
ויכול לומר שכל עובד ועובד שם מנסה לעשות את כל מה שיכול על מנת לסייע,
גם במקרים שהיה מורכב ולא פשוט הם ניסו לעשות הכל

זה לא אומר שתמיד הצליחו, אבל הרצון והמחשבה תמיד קיימת.

2980

משתמש פעיל
אני גם אצלם כבר כמה שנים טובות
ומאוד מרוצה
כולל סינונים על מחשבים מרוחקים
הם באו לקראת במחיר
הם ממש בסדר
וכמובן הסינון הכי מקצועי שיש ללא חולק

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נטפרי עושים עבודת קודש וכל ההתכתבות שלי עם כל העובדים היא בכבוד כי באמת זה סינון הכי טוב שיש ואני לא הולך לעבור לאף סינון אחר בעולם! רק שיש אתר שמסיבה לא ברורה לא קיבלתי הסבר שמניח את הדעת למה הוא סגור וכל פעם שולחים אותך למישו אחר אולי הוא יוכל לעזור... גם את זה אסור לכתוב???

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נטפרי עושים עבודת קודש וכל ההתכתבות שלי עם כל העובדים היא בכבוד כי באמת זה סינון הכי טוב שיש ואני לא הולך לעבור לאף סינון אחר בעולם! רק שיש אתר שמסיבה לא ברורה לא קיבלתי הסבר שמניח את הדעת למה הוא סגור וכל פעם שולחים אותך למישו אחר אולי הוא יוכל לעזור... גם את זה אסור לכתוב???
עד כמה שידוע לי הסינון בנטפרי הוא לפי סוג הקובץ. בקבצים לא סטנדרטיים נדרשת בחינה מיוחדת של הסיכון הקיים בפתיחת הקבצים. היות ולא פירטתם אודות אופי האתר והתוכן של הקבצים יהיה לא הוגן מצדכם לנהל כאן משפט שדה לנטפרי.
האם שלחתם פנייה ל @mat ?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עד כמה שידוע לי הסינון בנטפרי הוא לפי סוג הקובץ. בקבצים לא סטנדרטיים נדרשת בחינה מיוחדת של הסיכון הקיים בפתיחת הקבצים. היות ולא פירטתם אודות אופי האתר והתוכן של הקבצים יהיה לא הוגן מצדכם לנהל כאן משפט שדה לנטפרי.
האם שלחתם פנייה ל @mat ?
האמת שאתה צודק לא חשבתי שזה יפריע לאנשים ולכן אני יעצור כאן... כי אני האחרון שיכתוב נגד נטפרי

mat

משתמש מקצוען
לא הגבתי על הסיפור עצמו. הגבתי על המסקנות שיצא לך מהסיפור.

הדס ט

משתמש מקצוען
לאחרונה היה צורך כלשהו בעבודה שלי שנטפרי ניסו לעזור לנו לפתור אותה ולאפשר דרך החסימה שלהם.
אף על פי שבסופו של דבר לא היתה אפשרות לפתוח את החסימה עבורינו - השירות שנטפרי נתנו לנו היה סבלני ומסור ביותר. שעות ישבו איתנו בשליטה מרחוק וניסו לפתור את הבעיה.

ודבר נוסף - יושבים בתמיכה שלהם אנשים טכנולוגיים שיש מה לדבר איתם על פתרונות מורכבים לבעיות רציניות.

הנמצא

משתמש מקצוען
רק את הלא מרוצים רואים
או גם את הפירגונים?
1644149919069.png

פרוג א

משתמש צעיר
תודה רבה!
כתבתי למעלה שעשיתי את זה לפני שבוע וזה לא עזר
מיותר לציין שהפניה היא עם שלוש נקודות ...

ברוך קנל

משתמש צעיר
אין כזה דבר בנטפרי אי אפשר, נקודה!
אם אי אפשר כנראה שזה באמת בעייתי..
ואסביר נטפרי נותנים את הפתרון הכי מקצועי שרק יכול להיות יש להם אנשים מקצוענים שיודעים בדיוק איך לפתור כניסה לכל אתר שהוא

YRN

משתמש מקצוען
קרה לי עכשיו שכתב לי נציג על משהו שהוא לא אפשרי. אתם מציעים לפנות לגורם בכיר או לקבל את הדברים כפשוטם? (באמת חבל לי, כי אני אהיה חייבת את התכנה הזו ואם לא ניתן לקבל אותה מסוננת, אני אאלץ באמת בצער גדול להתחבר ממחשב פרוץ).

פרוג א

משתמש צעיר
@mat עזר לנו מאד בסופו של דבר פתחו את האתר בנטפרי לכולם ללא צורך בהחרגה מיוחדת.
אבל צריך להסביר את הדברים עמ"נ שירצו לעזור לך בענין הזה.

תמים תהיה

משתמש פעיל
קרה לי עכשיו שכתב לי נציג על משהו שהוא לא אפשרי. אתם מציעים לפנות לגורם בכיר או לקבל את הדברים כפשוטם? (באמת חבל לי, כי אני אהיה חייבת את התכנה הזו ואם לא ניתן לקבל אותה מסוננת, אני אאלץ באמת בצער גדול להתחבר ממחשב פרוץ).
למה לא לנצל את האפשרות לפנות למישהו בכיר יותר?
יש לך כפתור בפניה שמיועד עבור ההנהלה

ריצ'רץ

משתמש צעיר
אפשר גם להיעזר בך ? @mat
פניתי לנטפרי כדי שיפתחו לי סרטונים בUDEMY שלחתי גם תעבורה, התשובה שאני מקבלת זה
"מבחינת הסוג שלהם הם אינם נתמכים במערכת הבדיקה, כך שאין לנו אפשרות טכנית לבודקם…"
האם זה תשובה הגיונית ? קורס נקי לחלוטין ללא שום בעיה שאני חייבת לעבור מטעם העבודה..
חייבת עזרה דחוף !!
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה