דרוש מידע האם אתם נוסעים מחר לעבודה?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפעמים עדיף להתמקד בדברים טכניים על מנת לשמור על השפיות
מלבד זאת,
אין אפשרות להתעלם מהפן הטכני, על אף כל מה שכתבת.
נראה לי שכוונתי הובנה.
ואין צורך להמשיך בדיון מתפלסף.
בהצלחה לכולם ובשורות טובות!!

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אישית מקווה שאצליח לעבוד ולתפקד במצב הזה
עבודתי לא מושפעת מהמלחמה, אממה שהמצב רוח שלנו לא בדיוק...
אני לא חושב שזה רעיון טוב להתכנס לתוך עצמינו ולא לעשות כלום
צריך לנסות לתפקד כמידת האפשר, מצד שני להכיר בזה שקשה לתפקד כראוי ולא לנסות להשוות ליום רגיל

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא מבינה למה בפורטל החירום מופיע שמקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות
בשעה שיש עדיין מחבלים שאולי מסתובבים חופשי

מ. ק.

משתמש מקצוען
אין נורמלי- אם נותנים לך אפשרות לבחור. תעשי מה שטוב לך ונראה לך נכון.
רוב המקומות לא נותנים זכות בחירה אלא פתוח/ סגור / עבודה מהבית.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממודיעין עילית ועובדת במודיעין.
העבודה פועלת כרגיל לצערי, עובדת חינוית.
אך בכל אופן אני איני מגיעה. מהסביבות הפשוטות ש- הילדים בבית, אין תחב"צ. והעיר מוקפת ישובים עוינים ואני מתה מפחד להוציא אף מהבית.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלינו הנחיה כללית לעובדים לעבוד מהבית (גוש דן)

beedebi

משתמש פעיל
הלכתי הבוקר לקופת חולים עבור תור שקבעתי, הקופה סגורה. מה יותר חיוני מזה? (אזור ירושלים)
והכי מכעיס שלא טרחו לשלוח שום הודעה, ולא לשים שלט על הדלת, אנשים מחכים שעה עד שמגיע מישהו ומודיע שהקופה סגורה. ויש מוקד חרום.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הלכתי הבוקר לקופת חולים עבור תור שקבעתי, הקופה סגורה. מה יותר חיוני מזה? (אזור ירושלים)
והכי מכעיס שלא טרחו לשלוח שום הודעה, ולא לשים שלט על הדלת, אנשים מחכים שעה עד שמגיע מישהו ומודיע שהקופה סגורה. ויש מוקד חרום.
באסה שלא הודיעו.

מה יותר חיוני מביקור רגיל במרפאה?
טיפול של הצוותים הרפואיים ב 1800 פצועים, חלקם קשה, בבתי החולים :(

עד מתי

משתמש מקצוען
כולנו צריכים נשימה עמוקה
אנחנו במצב חרום פתאומי!!!
זה באמת מכעיס אבל אנחנו לא במצב רגיל, צריך להבין שלא היה זמן להתארגן ולהודיע
בשורות טובות

beedebi

משתמש פעיל
כולנו צריכים נשימה עמוקה
אנחנו במצב חרום פתאומי!!!
זה באמת מכעיס אבל אנחנו לא במצב רגיל, צריך להבין שלא היה זמן להתארגן ולהודיע
בשורות טובות
לא מקובל עלי! החלטתם לסגור - יש לכם מערכת אוטומטית שיכולה לשלוח הודעות, כמו שקיבלתי כמה הודעות לגבי התור ואם אני מתכננת להגיע. מגיעים אנשים מבוגרים שבקושי הולכים ומחכים עד ש..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה