דרוש מידע האם אתם נוסעים מחר לעבודה?

mina

משתמש מקצוען
אני חושבת שבמצב כזה כל הורה רוצה להיות עם הילדים שלו בבית...
מי שמתאפשר לו - שיגיד תודה..
אחרים שחייבים מכל סיבה שהיא ללכת לעבודה - שיהיה הרבה הצלחה וס"ד...
לא הבנתי בכלל מה הדיון..

מבחינת החוק - לא חושבת שיש כאן חוק.. כל אחד עושה ע"פ הרגשתו...
לא נראה לי שיש מעסיק שיפטר על עובד שייעדר היום
כמובן צריך להיות ראליים ולנסות לחשוב גם על טובת המעסיק.. ומה ניתן לעשות ואיך.
אני גרה באשדוד. עובדת מהבית.. (חשבת שכר.. לא נראה לי שהבנקים מוכנים לדחות משכנתאות לאנשים... אנשים צריכים משכורות...)

ST!

משתמש פעיל
באסה שלא הודיעו.

מה יותר חיוני מביקור רגיל במרפאה?
טיפול של הצוותים הרפואיים ב 1800 פצועים, חלקם קשה, בבתי החולים :(
מאמינה שאנשים לא מגיעים היום למרפאה כי מגרד להם ביד....
אם אנשים ממתינים לתור חשוב [לפעמים כמה חודשים]
או לילד יש חום יותר משגרתי וכו'
מרפאות בהחלט חירומיות וחייבות להיות פתוחות
דעתי

ST!

משתמש פעיל
לא פשוט
התמונה מורכבת-
יש מעסיק, משכורת, אישה /בעל וילדים, הנחיות, ומחבלים
הפאזל לא בהכרח מסתדר

אבל נראה לי שבצב כזה המעסיק לא במקום ראשון
למרות הכל

מכירה אישה שבעלה יצא לעבודה לא כל כך חיונית בלית ברירה
והיא נעולה בבית רועדת מפחד ברמה קשה. [לא דרום]

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

קבצים מצורפים

• IMG-20231008-WA1228.jpg
    IMG-20231008-WA1228.jpg
    KB 104.5 · צפיות: 33

HP מעצבת

משתמש מקצוען
:eek:

כ''כ מורגשת אצלכם המלחמה?
כמה אזעקות ספגתם עד כה?
בטח.
הדי הדף ופיצוצים שמרעידים חלונות ודלתות, כל הזמן ברצף.
משבת בשש וחצי בבוקר עד לרגע זה ממש, וזה ימשיך כמובן.
אזעקות לא זוכרת כמה בדיוק, כי היו הרבה.

ועוד לא דיברתי על הפחד מחדירות מחבלים :cry:
בשבת עבר בשכונות החרדיות רכב עם רמקול,
שאמר להסתגר בבתים ולנעול את הדלתות והחלונות.
אפילו לתפילות הגברים לא יצאו.

נערך לאחרונה ב:

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ניסיתי ללכת היום לעבודה
אני עובדת מחוץ לעיר
גילתי שיש לי אוטובוס הלוך בשעה 8 ואין חזור...:unsure:

(השערה שלי - אין נהגים יהודים בקו שלי חוץ מנהג יהודי אחד, כנראה שהוא עשה את הנסיעה בבוקר וזהו...)

ST!

משתמש פעיל
שאלה כללית
למישהו יש הערכה על אורך המלחמה?
ההשפעה על ירושלים?
כמובן הערכה ולא ידיעה

תותית י.

משתמש מקצוען
אצלי כל השנה יש אופציה חלקית לעבודה מהבית ועכשיו הם ממליצים לעבוד רק מהבית
אני עובדת יחסית בצפון (ממש קרוב למרכז)

צנוברית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מסוכן להגיע מבני ברק לבית שמש והפוך? מחר ?
אני ממש מפחדת להוציא רכב מצד שני אני כבר לא יודעת מה יותר עדיף רכב או אוטובוס...
יש לי עבודה בבני ברק ואני לא יודעת אם אני עושה נכון שאני יוצאת לעבודה ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה