שיתוף - לביקורת האדום האדום הזה

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
בעקבות האשכול הזה, משתפת משהו שכתבתי מזמן....

אור כחלחל על העיניים. הוא נשם עמוק, חזק מנסה להרגיע את הר הגעש שהתפרץ לו בפנים. "חוצפן קטן", האצבעות שלו רעדו, כמעט שוברות את המקלדת.

"כמה יש לו כבר?" הקול בפנים רטט מרוב מתח.

"הרבה" הוא הזיז את האצבע שמאלה, "מסתבר שיש הרבה אידיוטים בסביבה".

עינית המצלמה של המסך לכסנה אליו מבט. "אל תעשה את זה", הנשימות שלו הפכו כבדות. "יש כבר מספיק אדומים".

"אין לי דרך אחרת להגיב" השיניים שלו חרקו פיזית, מי הוא חושב את עצמו? "הוא צריך לדעת, הוא לא יכול לעשות מה שהוא רוצה ואנחנו נשתוק".

"לא" הקול עבר בבת אחת לתחנונים, "אתה יודע מה זה יעשה, בשביל מה?"

האצבע שלו עלתה עוד קצת על הלוח הכסוף. רועדת מתשוקה, מלחץ.

"אתה תצטער על זה" נשף הקול.

נגיעה אחת עדינה, כפתור אדום ובוהק הופיע בקצה השורה.

הקול כבר לא דיבר, רק הניע אצבע חלושות, הלוך ושוב. הוא ידע שהוא צודק, הוא יצטער על זה במוקדם או במאוחר.

"אני לא יכול", הניח את הסמן על עיגול הארגמן הזוהר. "אני חייב", הוא לחש, ולחץ על הכפתור האדום.

---

רגל. עוד אחת. בזהירות קצת על הכרס. למקם אותן בזווית טובה אחת על השנייה. עכשיו למתוח את הגב הכואב, ידיים שלובות מאחורה. ראש ימינה קצת, עוד טיפה. יופי. הנה הגיעה לה שנת העמלים המוכשרים, שנתנו את פרי נשמתם וזיעת אפם לאומה.

"בליפ", חלון קטן צץ לו על המסך, ממש צמוד לבוהן שמאל. "המשתמש --- שלח -Angry – על ההודעה שלך בנושא ---

חיוך ניצחון. הרגלים מזנקות לרצפה. ריקוד הורה קטן ושיסתדרו להם הגב והכרס. מה אכפת לו מה האנשים חושבים?

לזה בדיוק קוראים רייטינג, ילדים.

מוקצן במיוחד אומנם, אבל הנה היא הסיבה למה לעולם לא אסמן 'כועס' על הודעה כלשהי בפרוג....

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כתיבה יפה ומסקרנת.
לקח לי זמן להבין מה איך ואיפה.
ממש חמוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה