מידע שימושי האבחון של הילד שלך מחכה בפנים!

מצב
הנושא נעול.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ראיתי בגוגל על גרפולוגית אחת שראתה דרך שינוי באות ג שהפציינטית מצפה לבשורות טובות.........
מי לא מצפה לבשורות טובות?!? ;)

בסדר, הבנתי...

נועושש

משתמש פעיל
@שושי בורד שאלה שתמיד סיקרנה אותי;
הרי בודקים את הכתב לפי הצורה של האותיות, אם הם יורדות מהשורות או לא וכו...
השאלה אם אין לי כתב ״קבוע״ יכול לצאת לי פעם כך ופעם כך , איך אפשר לגרפלג כזה כתב? זאת אומרת אם תבקשי ממני עכשיו לכתוב לצורך האיבחון אני אכתוב בכתב יפה ומסודר אבל אם זה היה הסיכומים של השיעורים מימי הסמינר או הרשימה למכולת זה היה נראה אחרת לגמרי...

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
שאלה שתמיד סיקרנה אותי;
הרי בודקים את הכתב לפי הצורה של האותיות, אם הם יורדות מהשורות או לא וכו...
השאלה אם אין לי כתב ״קבוע״ יכול לצאת לי פעם כך ופעם כך , איך אפשר לגרפלג כזה כתב? זאת אומרת אם תבקשי ממני עכשיו לכתוב לצורך האיבחון אני אכתוב בכתב יפה ומסודר אבל אם זה היה הסיכומים של השיעורים מימי הסמינר או הרשימה למכולת זה היה נראה אחרת לגמרי...
קודם כל בדיוק לכן היא ביקשה דף נוסף מלפני כחצי שנה....

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רוב ה"אפיונים" שהבאת לעיל לא ניתנים לאבחון גרפולוגי, כי מדובר בנתונים , ולכן חובה לדווח עם כתב היד המצורף על בעיה בריאותית , כדורים או טיפולים קבועים. ממש כמו דו"ח לרופא. אתה לא בא למנתח לפני ניתוח ראש ללא צילומים חוו"ד וכדו'. נכון? אנשים חושבים שגרפולוגיה היא רפואה, ולא היא! זה תחום מדעי שעובד עם תנאי סף, ודווקא הזלזול בהגשת נתונים גורם לא אחת לאבחון להכשל.
מי שרוצה עזרה באמת, מי שסובל מספיק ומוכן לחשוף את קרביו וכרעיו לפני איש מקצוע ולשלם את התשלום ההוגן, יקבל תוצאה מועילה.
טעותי נובעת ממה שהביא משיהו למעלה, שניתן לגלות סרטן (?!!) על ידי איבחון גרפולוגי עוד לפני שניתן לגלותו בבדיקות CT.
אבל הרעיון שלי לא השתנה, בא נמצא אפיונים חד משמעיים שניתן לגלותם בגרפולוגיה, אני לא יודע מה, אבל הרי גרפולוגים יודעים מה ניתן לגלות באופן חד משמעי,
נבחר שבע נתונים כאלו וניתן בדיקה לגרפולוגים ללא שידעו מי כתב כל כתב.
ונראה אם הגרפולוגים יצליחו לחבר באופן מוחלט בין כתב לנתון הנ"ל.
זה יהיה מבחן מובהק, לא?
מה כל כך יקר כאן?
אגב, מה הם המאפיינים הברורים שניתן לגלות בגרפולוגיה? אני מתכוון כמובן למידע חם, כלומר מידע שמתאים לאדם אחד בלבד באופן מובהק שאינו ניתן לוויכוח, ולא מידע קר מהסוג 'פונטציאל גבוהה שממומש רק בחלקו', 'מרוצה מחיי הנישאין אבל סבור שאם היה משקיע יותר היה מגיע לתוצאות טובות יותר'.

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
שאלת סקר בהחלט חשובה.
אבל למה אין אופציות נורמליות?
כגון אלך ליועץ. [גאון...].
לא קשור לתשובה מס' 4, כי אני לא אלך לכל היועצים וכו', אני ילך לאחד שאני חושב שהוא קשור...
אני מרגיש שפשוט דוחפים לתודעה שגרפולוגיה זה כמעט הפתרון היחיד...

שושי בורד

משתמש פעיל
טעותי נובעת ממה שהביא משיהו למעלה, שניתן לגלות סרטן (?!!) על ידי איבחון גרפולוגי עוד לפני שניתן לגלותו בבדיקות CT.
אבל הרעיון שלי לא השתנה, בא נמצא אפיונים חד משמעיים שניתן לגלותם בגרפולוגיה, אני לא יודע מה, אבל הרי גרפולוגים יודעים מה ניתן לגלות באופן חד משמעי,
נבחר שבע נתונים כאלו וניתן בדיקה לגרפולוגים ללא שידעו מי כתב כל כתב.
ונראה אם הגרפולוגים יצליחו לחבר באופן מוחלט בין כתב לנתון הנ"ל.
זה יהיה מבחן מובהק, לא?
מה כל כך יקר כאן?
אגב, מה הם המאפיינים הברורים שניתן לגלות בגרפולוגיה? אני מתכוון כמובן למידע חם, כלומר מידע שמתאים לאדם אחד בלבד באופן מובהק שאינו ניתן לוויכוח, ולא מידע קר מהסוג 'פונטציאל גבוהה שממומש רק בחלקו', 'מרוצה מחיי הנישאין אבל סבור שאם היה משקיע יותר היה מגיע לתוצאות טובות יותר'.
לך ללמוד את נושא המחקר המדעי. הפרמטרים המתבקשים רחוקים מאד מלהיות כפי שכתבת.
אבל אתה יכול לערות אצלי מחקר על הזוגות שאתה מלווה. ממליצה לך מאד לנצל את האפשרות שלך כיועץ ולאבחן את מהימנות הענין. לא רק שתופתע לגלות כמה האבחון יורד לרזולציות עמוקות, אלא תקבל סיוע שלך ממש בעבודתך...

שושי בורד

משתמש פעיל
ראיתי בגוגל על גרפולוגית אחת שראתה דרך שינוי באות ג שהפציינטית מצפה לבשורות טובות.........
חבר'ה אפשר להרגע!
אני לא מאבחנת הריון דרך הכתב. קטונתי! קטונתי מאד!!! יתכן שיש גרפולוגים שיכולים, לא הצלחתי להגיע לזה וגם לא לאבחן מחלות פיזיות מסוימות. למיטב ידיעתי והכרותי עם קולגות, לרופאי קופ"ח נותרה עבודה רבה מאד.
אבל יכולה לאבחן שאדם הוא חולה, שמצבו הבריאותי בכי רע/דורש התייחסות. את מצב מערכת העצבים, בקרה על התקדמות/שיפור. בהחלט פעמים רבות אבחנתי בלקוחות ניצניםשל מחלות נוירולוגיות/נפש שקרו אכן ברבות הימים... חלקם יכלו להמנע לו טופלו כראוי בזמן.

בד"כ זה לא באות ג' ואכן יש מצב שניתן לראות

נערך לאחרונה ב:

שושי בורד

משתמש פעיל
כמה הגיגים נוספים על אבחוני הבזק שנגמרים היום.

(הסקפטים מביננו שחושבים שהוא ימשיך- הוא לא.
זאת פעם ראשונה מאז תחילת הקריירה שאני נותנת מחירים כאלה,
והם לא יחזרו. מילה של גרפולוגית.
עוד 4 שעות מסתיים מבצע בזק )

הורה, מתלבט אם להעלות ילד כיתה?
הילד שלך מתקשה בתקשורת בין-אישית?
ילדך חווה התפרצויות זעם נשנות?
המלמד מדווח על חוסר ריכוז בולט?
ובעיקר, אתה מתלבט אם יש צורך בעזרה ?

אם כבר תקופה אתם בהתלבטות לגביו-
אבחון בזק- זאת ההזדמנות שלכם לבדוק אם ישנה בעיה,
או שאפשר להירגע.

כאשר אדם במצוקה, או משהו לא בסדר-
הכתב צועק מצוקה. וקריאת SOS לעזרה.
אם המצב תקין, וזוהי בעיה זמנית שתחלוף מעצמה, גם את זה נראה בכתב.

אבחון בזק ב200 ש"ח נותן לכם את האופציה, הורים אכפתיים,
לבדוק במינימום עלויות מה מצב הילד,
ובמקרה שתזהו בעיה ותהיו מעוניינים באבחון מעמיק יותר
תוכלו להמשיך לאבחון המלא בקיזוז המחיר.

גם אתם:
בני זוג שתקועים בזוגיות, מי שלא מצליח להתקדם בעבודה,
חולשה בתקשורת בין-אישית.
וכל דבר שהוא.
אתם- חווים את הקושי. אתם יכולים לעזור לעצמכם.
לפתור את הספק, לזהות בעיות, או להירגע ולהוריד פרופיל.
כן, גם זה חשוב:)

אבחוני בזק ב200 ש"ח נגמרים היום ב24:00.
לתשומת לב-
אחד מתוך כל השולחים יזכה בהגרלת אבחון עומק המשך חינם.

איך שולחים אבחון בזק?
שלחו במייל לכתובת SS36353635 @ GMAIL.COM
דף A4 ללא שורות מלא בכתב ידכם.
חובה לציין גיל ומצב משפחתי ולחתום בסוף.
מה תכתבו? מה שיעלה בדעתכם. (הכי פחות מומלץ להעתיק מספר...), אבל כן, מלאו את הדף.
צרפו לפחות כת"י אחד נוסף שלכם מהחצי שנה האחרונה (לא חשוב איזה).
ואחרון חביב: שני ציורים. ציור של עץ וציור של בית, בדפים נפרדים.
(אל בהלה! לא צריך לדעת לצייר כלל. )

לאחר העברה בנקאית תקבלו אבחון בזק, עם אבחון הבעיה שהציקה לכם, או כל דבר אחר.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה