רופא ד"ר פלוטקין

רפרפת

משתמש פעיל
מישהי יכולה לעשות לי סדר?
פשוט נכנסתי להיסטריה
אם ילדתי פעם אחת בניתוח (האטת דופק), הלידות שלי בסיכון? מה קשור זירוז לסיכון?

כאכא

משתמש פעיל
אם ילדת בניתוח את תמיד מסומנת..לאופציה של ניתוח
בעז"ה שהכל רץ אין סיבה
אבל אם מגיעים למצב שלא מתקדם וצריך זרוז זה בעיה

gila zohar

משתמש מקצוען
פשוט נכנסתי להיסטריה
הם לא לוקחים סיכונים, ואז על כל בעיה הכי קטנה מכניסים לניתוח
לכן כדאי לקחת רופא פרטי ללידה רגילה אחרי ניתוח

בן אלי

משתמש פעיל
פשוט נכנסתי להיסטריה
הזירוז גורם לצירים יותר חזקים, ויש חשש שהם יקרעו את הרחם במקום של הניתוח, לכן לא נותנים זירוז אחרי ניתוח (אם חייבים- במינון מאד מאד נמוך)

צחית

משתמש מקצוען
הזירוז גורם לצירים יותר חזקים, ויש חשש שהם יקרעו את הרחם במקום של הניתוח, לכן לא נותנים זירוז אחרי ניתוח (אם חייבים- במינון מאד מאד נמוך)
תלוי איזה זירוז
בלון כן נותנים אחרי ניתוח

גולדשמיד

משתמש רשום
אני אוחזת עכשיו בשבוע 40+2 ואני כבר לא יכולה לחכות יותר יש למשהו איזה המלצה לעשות לי איזה תרגיל קל
או איזה חומר שאפשר לשתות??????
או איזה מישהי שיעזור לי לעשות את התרגילים?!?!

פישל לוי

משתמש מקצוען
אני אוחזת עכשיו בשבוע 40+2 ואני כבר לא יכולה לחכות יותר יש למשהו איזה המלצה לעשות לי איזה תרגיל קל
נסי לדבר עם מדריכת הלידה ותומכת- אסתר טבעון, נדמה לי ממודיעין עלית.

כאכא

משתמש פעיל
ילדת??
מהנסיון שלי..שום דבר לא עזר לי
אבל הייתי אחרי ניתוח
אז חלק דברים היה אסור לי לעשות מחשש לצירים לא טבעיים..
תתפללי...
(ב42 היה לי ירדת מים וצירים)

סנפירית

משתמש פעיל
היי,
אשמח לשמוע מבעלות ניסיון,
אחרי לידה ראשונה קיסרי,
מי עדיף לקחת פרטי את פלוטקין או יוסי עזרא?

תודה לעונות.

היפי

משתמש פעיל
היי,
אשמח לשמוע מבעלות ניסיון,
אחרי לידה ראשונה קיסרי,
מי עדיף לקחת פרטי את פלוטקין או יוסי עזרא?

תודה לעונות.
ללידה או לניתוח?
אם ללידה - תבררי בכלל אם עזרא לוקח לידות פרטיות.

ובכל מקרה השאלה כללית מאוד.
שניהם טובים, שניהם מומלצים, וצריך לבדוק לפי מכלול השיקולים.

אדם קדמון

משתמש פעיל
לקחתי גם דולה.
אצלי היה מיותר, ד"ר פלוטקין לגמרי הספיק.
אבל כל מקרה לגופו.

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משהי יודעת כמה פלוטקין לוקח ללידה פרטית (לא ניתוח)?
ואם אפשר החזר דרך הקופה?

היפי

משתמש פעיל
משהי יודעת כמה פלוטקין לוקח ללידה פרטית (לא ניתוח)?
ואם אפשר החזר דרך הקופה?
כשבדקתי לפני כמה שנים המחיר היה 15-16 (אלף) בשעות העבודה, ו- 20 מחוץ לשעות העבודה.

אין החזרים מהקופה או מביטוח פרטי על רופא ללידה פרטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה