דרוש מידע על מתחם דובק - בני ברק

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אנחנו קנינו אצל שיינפלד (הבן)
ושמענו סיפורים מסמרי שיער על קבלנים פה בבני ברק
שמוציאים מעיים ולב עד שיש טופס 4
עד שהבניין מתאכלס
וצריך להתרחק מהם כמו מאש!!!
בזמנו התייעצתי םפה על איזה קבלן
וכמה שלחו לי באישי סיפורים הזויים עליו
ובאמת עד היום הוא לא התחיל לבנות וכרגע נראה לי אפילו יושב בכלא
קבלן נוסף-נתקע עם הבניה כי חשב שהוא חכם...
קבלן נוסף הבטיח התחלת בנייה ביולי ואפילו טרקטור לא נחת שם..
וקבלן נוסף התחיל לבנות בדצמבר 2019 ועדיין לא מסר דירות...

שיינפלד בהשוואה אליהם אמין מאד!!
מוסר דירות לפני הזמן
ובא הרבה לקראת הקונה
והכי חשוב לא שוחט במחירים למרות שלדעתי יכל למכור ביותר

פלורה

משתמש מקצוען
כבר הורסים שם את החנויות
עובדים כבר בכל המתחם

דובק.JPG

הנדלניסט

משתמש פעיל
מבקשים שם 2,800,000 ש"ח על דירת 4 חדרים באזור שממש לא מבוקש בבני ברק
הצעירים היום מעדיפים את פרדס כץ
לחסידים אין שם כמעט כלום (למעט אלכסנדר) באזור
בכללי האזור שם לא מדי מבוקש ולכן המחיר שם ממש מוגזם - מעניין מאד אם הוא יצליח למכור שם דירות והאם זה יעבור את המחיר הריאלי של 2,600,000 ש"ח
הימור שלי שהוא ימכור בעיקר למשקיעים לחוצים שלא מספיק שולטים במחירים בעיר
יבנו שם כ220 יחי"ד מעל קומת מסחר

ALBUMORE

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מה גם שאי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא היחיד עם ערבות בנקאית(חוץ מגינות דוד)
שתי הבניינים הגבוהים של ימינסון- יעקובסון -ברחוב הלוחמים- עם ערבות בנקאית.

אאאא....

משתמש פעיל
המחיר הריאלי של 2,600,000 ש"ח
למה זה ריאלי?
אם יש כעת הצפה של דירות בבני ברק מתחם שפע, צפון העיר, פינוי בינוי (שלשום הורידו עוד בניין בירושלים קרוב לר"ע).
צריך מינימום הון עצמי של 650K ועוד 10,000 משכנתא כל חודש.

יש כזה הרבה גאמפאיסטיות שלהורים שלהם עדיין נשאר לתת להם 650K ?

הנדלניסט

משתמש פעיל
למה זה ריאלי?
אם יש כעת הצפה של דירות בבני ברק מתחם שפע, צפון העיר, פינוי בינוי (שלשום הורידו עוד בניין בירושלים קרוב לר"ע).

זה לא ריאלי אבל עדיין מוכרים במחירים האלה

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה זה ריאלי?

זה לא משנה כמה ההיצע
זה משנה כמה ההיצע לעומת הביקוש

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אנחנו קנינו אצל שיינפלד (הבן)
ושמענו סיפורים מסמרי שיער על קבלנים פה בבני ברק
שמוציאים מעיים ולב עד שיש טופס 4
עד שהבניין מתאכלס
וצריך להתרחק מהם כמו מאש!!!
בזמנו התייעצתי םפה על איזה קבלן
וכמה שלחו לי באישי סיפורים הזויים עליו
ובאמת עד היום הוא לא התחיל לבנות וכרגע נראה לי אפילו יושב בכלא
קבלן נוסף-נתקע עם הבניה כי חשב שהוא חכם...
קבלן נוסף הבטיח התחלת בנייה ביולי ואפילו טרקטור לא נחת שם..
וקבלן נוסף התחיל לבנות בדצמבר 2019 ועדיין לא מסר דירות...

שיינפלד בהשוואה אליהם אמין מאד!!
מוסר דירות לפני הזמן
ובא הרבה לקראת הקונה
והכי חשוב לא שוחט במחירים למרות שלדעתי יכל למכור ביותר
אני לא יודע על מי את ספיצפית מדברת
אבל בהחלט יש הרבה מאוד אמת בהודעה שלך

אני כמעט נפלתי בקבלן מעין זה בבני ברק
לא אכתוב את שמו כמובן
רק אכתוב *** ****

חשוב מאוד לברר טוב טוב על הקבלנים כי יש הרבה מאוד חוסר אמינות מצידם

112123

משתמש מקצוען
אני לא יודע על מי את ספיצפית מדברת
אבל בהחלט יש הרבה מאוד אמת בהודעה שלך

אני כמעט נפלתי בקבלן מעין זה בבני ברק
לא אכתוב את שמו כמובן
רק אכתוב *** ****

חשוב מאוד לברר טוב טוב על הקבלנים כי יש הרבה מאוד חוסר אמינות מצידם
כנ"ל לפני מס' שנים הייתי אמור לשים סכום גדול אצל קבלן מוכר בב"ב ולקנות דירת 4 חדרים ב1.3M (אז זה היה יותר זול מדירה על הנייר ב-200K ש"ח בגלל שאני משלם מזומן סכום גדול) בס"ד משהוא הזהיר אותי מפניו ומנע ממני להפסיד מליון ש"ח!!!
אני מכיר זוג אחר שהפסידו כחצי מליון ש"ח אצלו

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כנ"ל לפני מס' שנים הייתי אמור לשים סכום גדול אצל קבלן מוכר בב"ב ולקנות דירת 4 חדרים ב1.3M (אז זה היה יותר זול מדירה על הנייר ב-200K ש"ח בגלל שאני משלם מזומן סכום גדול) בס"ד משהוא הזהיר אותי מפניו ומנע ממני להפסיד מליון ש"ח!!!
אני מכיר זוג אחר שהפסידו כחצי מליון ש"ח אצלו
מה זאת אומרת? הוא לקח את הכסף ולא מסר דירה?

אאאא....

משתמש פעיל
בוגרות סמינר חרדיות שהולכות לעבוד בחברות הייטק חילוניות עם סיכויים לא קטנים לירידה ברוחניות.
בשביל לגור במקום תורה, מצוות יישוב בני ברק.

גאמפא זה ראשי תיבות של החברות הגדולות.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הנה מתחיל הבלאגן:

המשטרה עיכבה לחקירה מנהל עבודה באתר הבניה שבו קרסו קורות אל הכביש בסמיכות לעוברים ושבים ברחוב רבי עקיבא בבני ברק. צו סגירה הוצא לאתר

מפחידדד
היה שם היום פשוט נסססס!

עיכוב כזה יכול לקחת חופשי חצי שנה...(עד שהמשטרה תברר מה בדיוק קרה.. )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה