דרוש מידע על מתחם דובק - בני ברק

ניק 8129

משתמש מקצוען
מה קורה עם מתחם בנדיקט....
למי יש חדש.
מחיר דירות וכו
פתאום יש מלא דירות חדשות בבני ברק מה קרה??

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צר לי עלייך אבל אין שום אינדיקציה שמצדיקה מחיר של 2.8 לדירת 4 חדרים
אם דירה של 80 מטר עולה 2400000. 100 מטר יכולה לעלות 2800000.

אגב למה אין מידע על רבי עקיבא?
ועל זה יש לנו נתונים...
הנתונים לא מראים דירה חדשה 100 מטר שעולה פחות מ2500000

סליחה, ראיתי שיש כן כאלו.
אבל יש שם הבדלים גדולים במחירים באותו איזור, איך אפשר להשוות?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם דירה של 80 מטר עולה 2400000. 100 מטר יכולה לעלות 2800000.

אגב למה אין מידע על רבי עקיבא?

הנתונים לא מראים דירה חדשה 100 מטר שעולה פחות מ2500000

סליחה, ראיתי שיש כן כאלו.
אבל יש שם הבדלים גדולים במחירים באותו איזור, איך אפשר להשוות?
לא כתוב אם לדירה יש חניה, חזית , משופצת
המטרים בבנינים הישנים לא מדויקים
הדירה שלנו 100 מטר והיא כתובה 62 (בנין של 25 שנה)
אבל את כן יכולה לראות ש2.8 לדירה שתיהיה מוכנה עוד שנתיים זה לא בכיוון

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כבר כתבתי את זה כמה פעמים ואכתוב זאת שוב
הקטע בפרויקטים של נרקיס זה לא רק המיקום וגודל הדירה
זה בעיקר המיתוג שהוא הצליח לעשות לעצמו. עובדה הוא נחשב ליזם הכי נחשב בבני ברק
מה גם שאי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא היחיד עם ערבות בנקאית(חוץ מגינות דוד)
ולדעתי אי אפשר להשוות את זה לשום פרויקט של בנין בודד בבני ברק כי כשבונים 300 דירות בבת אחת זה נותן תחושה יותר נעימה ויוקרתית(עיין ערך אוסם) עם רחבה וגינה באמצע הפרויקט. מה שהכי דומה לזה זה
גינות דוד שהמחירים שם היום ממש יקרים
אגב בשמעון הצדיק ידוע לי על דירה למכירה 90 מטר ב 2.7 כך שממש לא מופרך לבקש על 100 מטר 2.8

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כבר כתבתי את זה כמה פעמים ואכתוב זאת שוב
הקטע בפרויקטים של נרקיס זה לא רק המיקום וגודל הדירה
זה בעיקר המיתוג שהוא הצליח לעשות לעצמו. עובדה הוא נחשב ליזם הכי נחשב בבני ברק
מה גם שאי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא היחיד עם ערבות בנקאית(חוץ מגינות דוד)
ולדעתי אי אפשר להשוות את זה לשום פרויקט של בנין בודד בבני ברק כי כשבונים 300 דירות בבת אחת זה נותן תחושה יותר נעימה ויוקרתית(עיין ערך אוסם) עם רחבה וגינה באמצע הפרויקט. מה שהכי דומה לזה זה
גינות דוד שהמחירים שם היום ממש יקרים
אגב בשמעון הצדיק ידוע לי על דירה למכירה 90 מטר ב 2.7 כך שממש לא מופרך לבקש על 100 מטר 2.8
תרשה לי לחלוק עליך,
יש עוד קבלנים שותנים ערבות בנקאית (שינפלד לדוג')
ובאופן כללי יש עוד יזמים לא פחות גדולים ממנו....

ויש הרבה הרבה אנשים שההמוניות הזו..
של המון בנינים יחד, כשבאמצע גינה,
זה כמו ליצור סיר צ'ולנט חדש בתוך הצ'ולנט שכבר קיים (בני ברק עצמה גם ככה צפופה ודחוסה..)
לי אישית, זה מעלה את האסיטוטאציה של ירושלים היישוב הישןן של פעם.. עם החצר המשותפת.. (כמובן שזה לא אותו הדבר!!)

ולשלם על דבר כזה (בשטח הכולל של דובק, להכניס שם 5 בנינים גדולים + גינה/רחבה באמצע - בשטח קטן יחסית לתכולה האמורה.. יוצר תחושה מאד שכונתית וצ'ולנטית, מסכימה אמנם שיש אנשים שזה לא יפריע להם, ואפילו יהנה אותם..)

ספציפית אמרה לי אחת המתווכות הגדולות, שבפרויקט גינות דוד - פז'ו , גם הם לא שיערו את ההצלחה שתהיה שם, וקפיצת המחירים , בהתחלה הם חשבו שזה יהיה פחות מהמחירים הממוצעים, שכונה מרוחקת ממש בקצוות - קרובה לגאה + קרינה גבוה מחוטי החשמל שבכביש גאה הצמוד(מסוכן), מאד מאד המוני , וצפוף , על כביש ראשי .. והדבר היחיד שקרוב זה רמת אלחנן... , אבל התברר שפרייארים לא מתים הם רק מתחלפים..., )

נערך לאחרונה ב:

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איזה יזם יש בבני ברק שבונה יותר מנרקיס?
מישהו שמבין מאוד בנדל"ן המליץ לי לקנות רק אצל שיינפלד
תברר כמה מהבנינים של נרקיס רשומים בטאבו כמו שצריך (לא רק נרקיס, חוץ משינפלד(שגם לו אין 100 אחוז) לשאר הקבלנים בבני ברק יש רק 50 אחוז הצלחה ברישום בטאבו).

אם יש בעיות ברישום בטאבו אחרי 10 שנים הבנק כבר עושה בעיות לקחת משכנתא על הדירה,
ואחרי 20 שנה הוא בד"כ לא נותן וגם אם כן זה בריביות בשמיים.

מספיק שמישהו אחד בונה בניה לא חוקית - לפעמים זה הקבלן בעצמו והבנין כבר לא ירשם בטאבו לעולם.
(כי העיריה לא מוציאה אישור עריה במקרה כזה, ובלי אישור עיריה אין רישום בטאבו)

רוב הפרויקטים הגדולים בבני ברק שנבנו בשנים האחרונות לא רשומים בטאבו, בחלקם אפילו לא בוצעה פרצלציה.
(רחוב פרדו לדוגמא נרשם בטאבו רק לא מזמן).
כרגע הבנקים נותנים להם משכנתאות כי מדובר בפרויקטים גדולים אבל זה נתון שיכול להשתנות כל יום ומבנק לבנק.
אז תבינו שיש גם סיכון ברכישת קבלן, קל וחומר בעיר התורה והחריגות בניה...

112123

משתמש מקצוען
מישהו שמבין מאוד בנדל"ן המליץ לי לקנות רק אצל שיינפלד
סתם בשביל הידע
בר"ע ממש סמוך לדובק (בניין ליד פריש) שיינפלד בנה בניין שאת רובו המוחלט הוא לא הצליח לשווק ומה שהוא עשה זה למכור את זה לחברה שמשכירה את דירות או משהו כזה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סתם בשביל הידע
בר"ע ממש סמוך לדובק (בניין ליד פריש) שיינפלד בנה בניין שאת רובו המוחלט הוא לא הצליח לשווק ומה שהוא עשה זה למכור את זה לחברה שמשכירה את דירות או משהו כזה

לא ב בטוח שבגלל שהוא לא הצליח לשווק הוא מכר.
בכל מקרה זה ר"ע, זה לא אינדיקציה.
לא חושבת שזה צריך להיות שיקול

112123

משתמש מקצוען
לא ב בטוח שבגלל שהוא לא הצליח לשווק הוא מכר.
שמעתי ממשהו שעקב אחרי הבניין הזה שזה היה הסיפור
בכל מקרה זה ר"ע, זה לא אינדיקציה.
לא חושבת שזה צריך להיות שיקול
מה שהפריע לאנשים הגודל של הדירות והסלון הקטן

ובכל אופן כתבתי את זה בהקשר לאשכול כולו

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
סתם בשביל הידע
טוב זה לא היה השיקול של שיינפלד כשהוא קנה את הבנין הזה,
אני יודעת את זה באופן אישיו וודאי..
לקבלנים יש לפעמים שיקולים מענינים,

עוד דבר אך תרחם עליו..
גם אם יהיה לו איזה בנין שהוא לא יצליח למכור...הוא לא יקרוס מזה... הוא הרבה הרבה מעבר... לבנין פה או שם...

מעבר לזה יש עוד רשימה של קבלנים שנותנים ערבות וליווי בנקאי...

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב זה לא היה השיקול של שיינפלד כשהוא קנה את הבנין הזה,
אני יודעת את זה באופן אישיו וודאי..
לקבלנים יש לפעמים שיקולים מענינים,

עוד דבר אך תרחם עליו..
גם אם יהיה לו איזה בנין שהוא לא יצליח למכור...הוא לא יקרוס מזה... הוא הרבה הרבה מעבר... לבנין פה או שם...

מעבר לזה יש עוד רשימה של קבלנים שנותנים ערבות וליווי בנקאי...
עדיין שיינפלד בונה בניינים בודדים
וזה בלי השוואה לשכונות של נרקיס
בלי קשר הייתי בכמה בנינים של שיינפלד והלובי אצלו ממש קטן

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עדיין שיינפלד בונה בניינים בודדים
וזה בלי השוואה לשכונות של נרקיס
בלי קשר הייתי בכמה בנינים של שיינפלד והלובי אצלו ממש קטן
שיינפלד בונה הרבה בנינים ברחבי העיר... לא אחד או שניים...
( הדיון הוא לא מי קבלן יותר גדול, אבל כולם מסכימים שגם ששינפלד הוא קבלן גדול מאד, שבונה בניינים רבים ברחבי העיר, ויש לו וותק והוכחות של שנים....)

אכן לפעמים שיינפלד בונה קטן, ולפעמים גדול (תלוי בסגנון ובאזור)
ועדיין אני לא מכירה "בני ברקים" שלא איכפת להם (אפילו רוצים ומעדיפים את האזור המהולל) לגור במרכז ר' עקיבא, ויסכימו לשלם עוד 200K בשביל לובי גדול יותר...

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ביררתי היום אמרו לי שמתחיל שיווק בדובק רק בעוד תקופה

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ביררתי היום אמרו לי שמתחיל שיווק בדובק רק בעוד תקופה
אם כך הכל מובן,
הם יחכו תקופה,
והם מעריכים שעד אז המחיר הריאלי יהיה 2.8
(כמובן שרק לשוטים ניתנה הנבואה, אבל ככה זה לפחות ע"פ דעתם..)

אני חושבת שצריך לעדכן באשכול של מחירי הדיור לאן,
שגם נרקיס מעריך שהמחירים רק יעלו.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה