דרוש מורה פרטי ללימוד תכנות

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הייתי מאוד רוצה ללמוד PHP אם זה יקדם אותי למטרה שלי,
אני חוזר שוב - אני רוצה ללמוד לבנות מרכזיות טלפוניות. אני מוכן להשקיע זמן כסף וכוח - ככל שיידרש.
אני לא מחפש שיעשו עלי סיבוב, אבל אני כן רוצה לשלם כמה שמגיע למי שמוכן ללמד אותי וללוות אותי את כל הדרך עד ליעד.
לא בא לי-
1)
להשקיע עשרות שעות סרק רק על איך מתפעלים תוכנה זו או אחרת ואז בסוף לגלות שיש תוכנה אחרת שעדיפה עליה, 2) לא מתחשק לי ללמוד שפה X בשביל לגלות שבשביל לבנות מרכזייה לא צריך ללמוד שפת תכנות.
3) לא מתחשק לי לחפור ולחפור רק שבסוף הלילה אני אסכם את ההישגים שלי ב'חידושים' שהייתי לומד ממורה בחצי שעה.
4) לא בא לי, להשקיע

כן בא לי - שמתכנת או כל אדם אחר שכבר נמצא בתחום או יודע בדיוק את מסלול הלמידה שילווה אותי וידריך אותי,
1) שיתווה לי 'מסלול לימודים' מה בדיוק עלי ללמוד שפה X + תוכנה X + כל מה שרק לא צריך.
2) שילמד אותי מיד את ה'נקודה' איך מתחילים לכתוב שורות קוד וכו', אלו תוכנות צריך להוריד וכו'.
3) שיפנה אותי לקורסים אינטרנטיים הכי טובים שיש, או לחילופין / במקביל שילמד אותי את יסודות השפה / תוכנה וכו'.
4) שיענה לי על כל שאלה שתהיה לי.

על זה 'בא לי לשלם' כמה שצריך - אין לי עניין לחסוך בכסף אם אני יודע בדיוק את המסלול שעלי לעבוד + משך הזמן / שעות שעלי להשקיע עד שאדע לבנות מרכזייה ברמה המקצועית ביותר.

אדגיש- (מקדים רפואה לתגובה) אני יודע שבשביל ללמוד תכנות צריך לתרגל ולתרגל מאות ועשרות אלפי שעות, ולחרוש את גוגל עד לקרקעית.
אך, אני מעדיף שהתרגול והחרישה יהיו על קרקע פוריה כשאני יודע מה אני מחפש, ולא סתם לגשש כסומא באפילה.

אודה מאוד מאוד לכל מי שיוכל לעזור לי בנידון,
באיימיל 4120664 @ ג'ימיל . קום

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הייתי מאוד רוצה ללמוד PHP אם זה יקדם אותי למטרה שלי,
אני חוזר שוב - אני רוצה ללמוד לבנות מרכזיות טלפוניות. אני מוכן להשקיע זמן כסף וכוח - ככל שיידרש.
אני לא מחפש שיעשו עלי סיבוב, אבל אני כן רוצה לשלם כמה שמגיע למי שמוכן ללמד אותי וללוות אותי את כל הדרך עד ליעד.
לא בא לי-
1)
להשקיע עשרות שעות סרק רק על איך מתפעלים תוכנה זו או אחרת ואז בסוף לגלות שיש תוכנה אחרת שעדיפה עליה, 2) לא מתחשק לי ללמוד שפה X בשביל לגלות שבשביל לבנות מרכזייה לא צריך ללמוד שפת תכנות.
3) לא מתחשק לי לחפור ולחפור רק שבסוף הלילה אני אסכם את ההישגים שלי ב'חידושים' שהייתי לומד ממורה בחצי שעה.
4) לא בא לי, להשקיע

כן בא לי - שמתכנת או כל אדם אחר שכבר נמצא בתחום או יודע בדיוק את מסלול הלמידה שילווה אותי וידריך אותי,
1) שיתווה לי 'מסלול לימודים' מה בדיוק עלי ללמוד שפה X + תוכנה X + כל מה שרק לא צריך.
2) שילמד אותי מיד את ה'נקודה' איך מתחילים לכתוב שורות קוד וכו', אלו תוכנות צריך להוריד וכו'.
3) שיפנה אותי לקורסים אינטרנטיים הכי טובים שיש, או לחילופין / במקביל שילמד אותי את יסודות השפה / תוכנה וכו'.
4) שיענה לי על כל שאלה שתהיה לי.

על זה 'בא לי לשלם' כמה שצריך - אין לי עניין לחסוך בכסף אם אני יודע בדיוק את המסלול שעלי לעבוד + משך הזמן / שעות שעלי להשקיע עד שאדע לבנות מרכזייה ברמה המקצועית ביותר.

אדגיש- (מקדים רפואה לתגובה) אני יודע שבשביל ללמוד תכנות צריך לתרגל ולתרגל מאות ועשרות אלפי שעות, ולחרוש את גוגל עד לקרקעית.
אך, אני מעדיף שהתרגול והחרישה יהיו על קרקע פוריה כשאני יודע מה אני מחפש, ולא סתם לגשש כסומא באפילה.

אודה מאוד מאוד לכל מי שיוכל לעזור לי בנידון,
באיימיל 4120664 @ ג'ימיל . קום
למדתי תכנות באחד מהמקומות הכי נחשבים.
אני כבר 9 שנים מתכנת.
חלקן כשכיר והשאר כעצמאי וגם כמחזיק צוות פיתוח.

בארסנלי ב"ה מגוון לקוחות מרוצים ומערכות שעובדים טפו טפו.

ואכ"ז אשמח למצוא מישהו כמו מה שאתה מחפש..
ואידך פירושא זיל גמור.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אז למה דווקא מורה פרטי?
בזהירות אומר שבד"כ מורים פרטיים בתכנות נצרך למתקשים.
בניגוד לאנגלית למשל שמורה פרטי יכול לזרז הליכים, בתכנות דרוש "זמן עיכול ותרגול" על כל נושא חדש שאתה לומד, בקבוצה דווקא יש יתרון לדעתי. (וגם יותר זול)
פנה איפה, למסלול מתאים במכללה אמיתית כלשהיא, אם אתה מהיר תפיסה - מהר מאד תבין איך ומה לחפש בגוגל בשביל הטכנולוגיה הספציפית שתרצה לפתח איתה.

בהצלחה.

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פניתי לכמה מכללות, לא מצאתי אחד שמלמד מסלול ללימוד בניית מרכזיות, אלא לימוד תכנות באופן כללי. שאין לי ודאות שזה ייתן לי מענה לבניית מרכזיות.
אם יש לכם מידע על מכללה שיש להם מסלול לימוד שייתן לי מענה, אודה לכם מאוד אם תכתבו כאן פרטי יצירת קשר.
תודה רבה

xyzw

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מתמצאת בכלל בנושאי מרכזיות טלפוניות, אבל באופן כללי - בתכנות לומדים לתכנת. לומדים שפות שונות, איך לתת פקודות למחשב, ומכאן והלאה - ההמשך נתון בידי המתכנת עצמו.
משערת שכפי שאין לימודי תכנות לבניית אתרי קניות, או להקמת תוכנה לקופות רושמות - כך אין גם אופציה ללימוד התחום הספציפי של בניית מרכזיות.
אם יהיה לך את הידע של התכנות באופן כללי, תוכל להשתמש בו לכל מה שתרצה, וכן, גם לבניית מרכזיות.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אין לי מושג מה זה ימות המשיח
אבל מסתבר שבלי ללמוד תכנות לא תוכל לבנות משהו לבד מאפס
בסופו של יום, הכל מתחיל בכתיבת קוד

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הלוואי, ומה אעשה כשאסיים שנת לימודים במכללה ואמצא את עצמי לאחר אלפי שעות לימוד ועשרות אלפי שקלים, ואז אמצא את ההודעה הבאה שתבשר לי שצריך ללמוד טלפוניה בנפרד, וזה תחום קשה, ואין מי שמלמד את זה.
@מאגר
נראה לי שעדיף קודם ללמוד שפת תכנות כל שהיא (אולי PHP)
ולבנות על הAPI של ימות המשיח
אתה תוכל להגיע לתוצאות (ששוות כסף) תוך 2-3 ימים.

אחר כך ללמוד איך לקנפג את אסטריסק
(בעיקרון לא צריך לדעת שום שפת תכנות בשביל הקבצי הגדרות שם
אבל אי אפשר להתקדם הרבה בלי API בשפת תכנות כלשהיא) .

הבעיה היא שאין הרבה שמתעסקים בתחום בכלל ולימוד פרטי בפרט.
אני חשבתי לכתוב מדריך אסטריקס למתחילים (כי כמעט חומר בעברית בנושא)
אבל אני דוחה את זה ל45 לחודש (שמשום מה אף פעם לא מגיע).
(ערכתי את ההודעה שלי למעלה.)

אז אתה צריך קודם ללמוד תכנות... אח"כ ללמוד טלפוניה.., תחום קשה.

איך אתה באנגלית?

xyzw

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הלוואי, ומה אעשה כשאסיים שנת לימודים במכללה ואמצא את עצמי לאחר אלפי שעות לימוד ועשרות אלפי שקלים, ואז אמצא את ההודעה הבאה שתבשר לי שצריך ללמוד טלפוניה בנפרד, וזה תחום קשה, ואין מי שמלמד את זה.
טלפוניה קשורה בהכרח לתכנות?
אם לא - אולי תפתח אשכול חדש באיש את רעהו למידע על לימודי טלפוניה.

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
היטבת להגדיר את השאלה שלי, טלפוניה קשורה בהכרח לתכנות?
האם צריך ללמוד תכנות בשביל טלפוניה?
לבינתיים העניין שמור ליודעי סוד.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@מאגר משהו בדיון לא מסתדר לי.

נעשה קצת סדר.
כדי לבנות מערכות טלפוניה אתה צריך להיות מתכנת או להשתמש בשירות שמישהו אחר בנה, כמו ימות המשיח.
אם תרצה לבד אז מעבר לשפת תכנות אתה תצטרך ללמוד גם מערכות טלפוניה.
(לא מכיר קורס כזה בארץ).

לומדים בדרך הקשה.
ולא רק לומדים, אלא גם מפתחים בדרך הקשה.
טלפוניה כמו הרבה מאוד תחומים אחרים שפחות נפוצים אין דרך ללמוד סט כללים כמו תעשה א' ב' וג' וזה עובד.
אלא כל פעולה שאתה רוצה לעשות יש לך מספר דרכים לבצע את זה או לחילופין אין דרך לבצע את זה..

ואתה צריך לייצר דרכים ו/או להחליט מה הדרך הנכונה ביותר בשבילך אחרי בדיקות מעמיקות כמו עומסים/יעילות/תחזוקה בהתאם לצורך.

אין מושג כזה של
4) לא בא לי, להשקיע
תחפש מקצוע אחר, או תשנה גישה.
זה לא זה.

מבלי להיכנס למטרה שלך שהתחושה היא או שיש לך רעיון למיזם ואתה רוצה לבצע אותו בעצמך.
או ששמעת וכדו' שאפשר לעשות כסף בתחום והחלטת להיות שם.

אתה לפני הכל צריך להיות מתכנת, יעילות קוד, בסיסי נתונים, פרוטוקולים וכ"ו ואז ורק אז תוכל לצלול לעולם הטלפוניה ולעשות דברים טובים.
בהצלחה

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
היטבת להגדיר את השאלה שלי, טלפוניה קשורה בהכרח לתכנות?
האם צריך ללמוד תכנות בשביל טלפוניה?
לבינתיים העניין שמור ליודעי סוד.
לא חייבים שפת תכנות כל שהיא בשביל לבנות מרכזיה בסיסית, אלא ללמוד את ה"שפה" של התוכנה הרלוונטית.
אבל אם אתה רוצה לבנות דברים שלא נמצאים בסטנדרט של מרכזיות, תצטרך להעזר בשפת תכנות כל שהיא.
בכל אופן חייבים לקלוט את ה"ראש", אחרת לא מבינים למה השרת נשמע קטוע כשיש רק 150 על הקו וכדו'.

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכנעתי, נראה לי שאתחיל ללמוד לפי הסדר הבא, תתקנו אותי אם אני טועה.
HTML > CSS > JS . ולאחר מכן אצטרך ללמוד PHP / #C / שפות .NET.

התחלתי ללמוד באופן עצמאי HTML הורדתי את תוכנת notpad והתחלתי לתרגל בכתיבת קוד.
כעת אני צריך עזרה טכנית, אני לא יודע איך לפתוח את הדפדפן לראות איך נראה בפועל דף האינטרנט שאני כותב.
1598400917794.png

ברון

משתמש מקצוען

כעת אני צריך עזרה טכנית, אני לא יודע איך לפתוח את הדפדפן לראות איך נראה בפועל דף האינטרנט שאני כותב.
צפה בקובץ המצורף 715597
מה התוכנה הזאת שהתחלת להשתמש בה? אולי תוכל לחלוק איתי את המידע שקבלת ?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

צפה בקובץ המצורף 715597
תשמור את הקובץ עם סיומת של html (אם זה לא נשמר באופן אוטומטי בסיומת הזאת), ותגרור את הקובץ לתוך הדפדפן, זה אמור לפתוח דף איטרנט לפי הקוד שכתבת.

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה התוכנה הזאת שהתחלת להשתמש בה? אולי תוכל לחלוק איתי את המידע שקבלת ?
1) זוהי תוכנה חינמית לכתיבת דפי אינטרנט בקוד html. (אם אתה רוצה ללמוד תכנות מא' - צור איתי קשר בג'ימייל 4120664).

מאגר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תשמור את הקובץ עם סיומת של html (אם זה לא נשמר באופן אוטומטי בסיומת הזאת), ותגרור את הקובץ לתוך הדפדפן, זה אמור לפתוח דף איטרנט לפי הקוד שכתבת.
תודה רבה! איזה מרגש, לכתוב לבד שורת קוד!

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה זה התוכנה הזו, האם ניתן לכתוב בה בקוד html, ומה ההבדל בינה לבין notpad?
יש גם את atom גם מעולה לכתיבת קוד, אבל אני בעד להתחיל דווקא עם ה-notepad++ הפשוט לצורך למידה ואחר כך לעבור לעורך קוד משוכלל יותר.

יש משהו בללמוד דבר ראשון ב-notepad שהוא יבש ולא משלים כמעט כלום, מוכרחים לדעת לכתוב הכככל לבד, בלי להסתמך על השלמות אוטומטיות, אחרי שיודעים ומכירים את הבסיס לבדדד, אפשר לעבור לעורך קוד משוכלל יותר שמשלים לנו את הדברים הידועים אוטומטית רק מתחילים לכתוב אות שתיים ונכתבות כמה שורות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה