דרוש בדחיפות צלם בהתנדבות לקייטנה מהנה

רבקה.

משתמש מקצוען
[מקווה שתתנו למודעה הזו יומיים של חסד. ביום ראשון אחה"צ היא כבר במילא לא תהיה רלוונטית.]

לקייטנה של חולי דיאליזה מטעם "תקוה ומרפא" בי"ח שניידר ושערי צדק דרוש צלם (רצוי לא צלמת) שיצטרף לקייטנה ויתעד אותה, בהתנדבות.

מדובר על קייטנה מהנה, בלי מאמץ (לחולים אסור להתאמץ). אטרקציות מובטחות, שינה בבית מלון.

כל מי שיצטרף לקייטנה יוכל להתברג לצוות ולעזור, אבל הם זקוקים ספציפית לצלם (רצוי מאוד עם מצלמת DSLR) שיוכל לתעד את הקייטנה.
החניכים מקסימים, הנאה וסיפוק ומובטחים.

ההסעות יצאו ביום ראשון הקרוב (!!) ב-12:00 מירושלים וב-13:00 מפתח תקוה, ויחזרו ביום שלישי ב-19:00 לפ"ת וב-20:00 לירושלים.

אנא צרו קשר לפרטים:
בת שבע - 054-6737344 (או 2 בסוף, אני לא בטוחה)
דבורה - 052-8653058

נשמח אם תפיצו את הידיעה בין חבריכם הצלמים שמעוניינים לעשות משהו טוב.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איפה הקייטנה תתקיים?

רבקה.

משתמש מקצוען
אני לא יודעת בדיוק. איפשהו בצפון, אם הבנתי נכון.
אני לא קשורה ישירות לקייטנה.
אפשר להתקשר לאחד מהמספרים, הן ישמחו לתת פרטים.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;417978:
אני לא יודעת בדיוק. איפשהו בצפון, אם הבנתי נכון.
אני לא קשורה ישירות לקייטנה.
אפשר להתקשר לאחד מהמספרים, הן ישמחו לתת פרטים.

ביררתי.
המקום - יסוד המעלה (צפון)

הצעתי לצלם במימון נסיעות (אני מבאר שבע) ופתרון לאישה והתינוקת, אך כנראה שזה מסובך מידי בשבילם.

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
חוזרים רק אחרי ערך מוסף 3...

אבל גם את היום של ערך מוסף אני יצטרך בכוח לפנות בשביל שאוכל להשתתף, כך שבימים הקודמים זה יהיה קשה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה