דפדפן כרום איטייי, מוציא אותי מדעתי...

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
עד לפני כמה ימים, הכל היה תקין
בימים האחרונים:
אני לוחצת להורדת קובץ, לא מגיב, אחרי כמה דקות נזכר לרדת (ובכפולות של 10.. כי אין סבלנות ולחצתי מלאאא פעמים)
העלאת קובץ - נעלמה בצד ימין כל הרשימה, לא יכולה לבחור תיקיה מהיכן להוריד
בנוסף....
במחשב עצמו...
תיקיית הורדות, כפרת עוונות, אני פותחת ומתחיל הפס הירוקקקק עדדדד אין סוף.. מחכה מחכה.. עד התייאשות
מי עוזר לי???
לא יכולה לתפקד ככה.
חייבת לציין. מחשב חדש ומתקדם.
הכל רץץץץץ עד לפני כמה ימים.
ואם יש צדיק בארץ (או צדיקה, הראשון שתופס) שמבין בענינים ויכול להשתלט ולהביא לי מנוחה ושלווה, תבוא עליו הברכה.

אה.. ועוד משהו... לפני איזה שבוע בערך העברתי קבצים של הקיובייס מהמחשב הישן לחדש, ואיזה יופי, התווספו לי מלאא איקסים חמודים ליד התיקיות. לכאורה משהו לא תקין בהן ואין לי מושג מה. ולמחוק..אממ.. בעייתי.
רגע, לאט לאט נזכרת
קפצה לי הודעה שעוד מעט נגמר שטח האחסון (לא במייל. שם יש לי 100 ג'יגה שקניתי בכמה לירות לחודש).. אולי בגלל זה?!

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר לפנות אלי לבדיקה ללא תשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה