כללי דעתכם כמחפשי ובמיוחד כמציעי עבודה

• פותח הנושא again
  • פורסם בתאריך

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
פעם הייתי מזכירה והמנהלת חיפשה מורה- היא נתנה לי לעבור על הקורות חיים שנשלחו.
בחרתי לה 10 מתוך מאה שהכתב היה קריא. הרבה מהם הכתב לא היה ברור או כתב יד מחורטש, או רשימה ארוכה של דברים שהיה נראה שההיא חשבה שאם היא תכתוב את כל מה שלמדה והשכילה נמצא איזה פרט מהמכלול שיתאים לנו.

כשאני שלחתי קורות חיים אמרה לי משהי חכמה. את גרפיקאית? מחפשת בזה עבודה?
לכי תעצבי לך קורות חיים שמאפיין אותך. מה שישקף אותך וידיעותייך. ו.. כמה שיותר מתומצת וברור.
תצרפי כרטיס ביקור שהוא כסט לקורות חיים.

היא צדקה..
כל מי ששלחתי לו שלח לי מייל חוזר. אי אפשר היה להתעלם...

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;1001071:
או רשימה ארוכה של דברים שהיה נראה שההיא חשבה שאם היא תכתוב את כל מה שלמדה והשכילה נמצא איזה פרט מהמכלול שיתאים לנו.

זו בהחלט נקודה שצריך לשים לב אליה.

חשוב להתאים את קורות החיים למשרה!
אין דבר כזה קו"ח שמתאימים לכל המשרות,
המעסיק לא צריך לדעת הכל על העובד. הוא צריך לדעת מה שרלוונטי לתפקיד.
לכן, מי שמחפשת עבודה בהוראה, יכולה לוותר על הוספת 'קורס איפור' וכד' בקטגורייה 'השכלה'.

עומס של נתונים לא רלוונטיים מקשה על המעסיק להתמקד בדברים החשובים באמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  42  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה