דרוש מידע די לשיתופים!!! שימו לב אתם מנצלים את החברים שלכם!

• פותח הנושא Mix
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

Mix

משתמש מקצוען
בשבוע האחרון קבלתי לפחות 4 מיילים של
"העבירו ל10 אנשי קשר שלכם (לא בעותק מוסתר)צרפו את המייל שלנו ותכנסו להגרלה על
סט צילום, פליימוביל, חופשה... וכו'...

אז באמת, 6 חברות נחמדות לפחות שלחו לי את זה
פינקו את עצמן בחוסר סיכוי לזכות + בשליחה הזו הן נתנו את המייל שלי ל -4 חברות או אנשים שישתמשו בו בעתיד לצורך פרסום
וכל זה ללא רשותי! זה פתח להטרדות, גם ככה המייל שלי מפוצץ! אין לי שום צורך בעוד מיילים כל בוקר....
זה נראה לי גם לא חוקי אגב.

אז בבקשה
ממציאי מיילים , הפסיקו לגזול.. רוצים לפרסם? עשו זאת בדרך חוקית ומקובלת.
וחברות יקרות, הפסיקו לשתף!
אלא אם כן תבקשו רשות קודם......

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
בדיוק בשביל זה יש לי מייל זבל לכל ההעברות האלו, מייל שאליו אני נכנסת פעם בשבוע, לעבודה, זה מייל לעבודה בלבד, ואוי לו למי שישלח לי למייל כזאת העברה, הוא מקבל מיד "השב לכולם" עם הודעה שאיני מוכנה לקבל מיילים מסוג זה, ואני דורשת מכולם/ן למחוק את שמי מרשימת התפוצה".

Mix

משתמש מקצוען
בדיוק בשביל זה יש לי מייל זבל לכל ההעברות האלו, מייל שאליו אני נכנסת פעם בשבוע, לעבודה, זה מייל לעבודה בלבד, ואוי לו למי שישלח לי למייל כזאת העברה, הוא מקבל מיד "השב לכולם" עם הודעה שאיני מוכנה לקבל מיילים מסוג זה, ואני דורשת מכולם/ן למחוק את שמי מרשימת התפוצה".

זה בלי שליטה
מספיק שאחת שעובדת איתי מחליטה לשלוח....

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא מצליח להבין למה אנשים כ"כ מתעצבנים. בכל המקרים הללו, המקסימום שיקרה הוא שתקבלו הודעה אחת מהחברה שערכה את ההגרלה. סו וואט? בתחתית ההודעה יש אפשרות להסיר את עצמכם מהרשימה בלחיצת כפתור. כ"כ נורא?

Mix

משתמש מקצוען
לא מצליח להבין למה אנשים כ"כ מתעצבנים. בכל המקרים הללו, המקסימום שיקרה הוא שתקבלו הודעה אחת מהחברה שערכה את ההגרלה. סו וואט? בתחתית ההודעה יש אפשרות להסיר את עצמכם מהרשימה בלחיצת כפתור. כ"כ נורא?

המקסימום שנקבל מאות הודעות....
אנשים מוכרים היום מאגרים של כתובות מייל בתשלום לצורך פרסומים.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
החברות לא ישלחו לכם שום מייל - אסור להם
אבל את הפרסומת כבר ראיתם דרך ה'חבר הטוב' ששלח לכם את המייל הפרסומי

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המקסימום שנקבל מאות הודעות....
אנשים מוכרים היום מאגרים של כתובות מייל בתשלום לצורך פרסומים.
ואז מה?

אתם לא יודעים ללחוץ על 'הסר'? אתם לא יודעים ללחוץ על 'מחיקת הודעה'? אתם לא יודעים לרוקן את האשפה?

במקום להתעצבן, פשוט תעשו את הפעולות האלו. תראו כמה קצרצר התהליך, והחיים ממשיכים הלאה כסדרם.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
'חברים אמיתיים לא שולחים'.
וחברים אמיתיים גם לא מתעצבנים על החברים ששולחים.

נניח שיודעים למה לתת לי עבודה מה אני עובדת אצלם?
לא נסחפנו? עבודה?

כמה שניות. זה בסה"כ חברים שרוצים להיכנס להגרלה כלשהי. מעניין אתכם, הירשמו. לא מעניין אתכם, הסירו את עצמכם. לא צריך כ"כ להתעצבן על זה.

Mix

משתמש מקצוען
וחברים אמיתיים גם לא מתעצבנים על החברים ששולחים.

לא נסחפנו? עבודה?

כמה שניות. זה בסה"כ חברים שרוצים להיכנס להגרלה כלשהי. מעניין אתכם, הירשמו. לא מעניין אתכם, הסירו את עצמכם. לא צריך כ"כ להתעצבן על זה.

אף אחד לא מתעצבן, זה מטריד.
וחברים לא מתכוונים
ואם אני ארצה לתת להם מתנה אני אתן
לא הם יקחו ממני מתנה....

אין לי מושג במה אתה עובד וכמה מיילים אתה מקבל כל יום וכמה העבודה במיילים היא חלק מהעבודה שלך. אבל כן, זה בהחלט מטריד ומבזבז זמן יקר כל מייל כזה. גם אם הוא דקה או שתיים.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אף אחד לא מתעצבן, זה מטריד.
וחברים לא מתכוונים
ואם אני ארצה לתת להם מתנה אני אתן
לא הם יקחו ממני מתנה....

אין לי מושג במה אתה עובד וכמה מיילים אתה מקבל כל יום וכמה העבודה במיילים היא חלק מהעבודה שלך. אבל כן, זה בהחלט מטריד ומבזבז זמן יקר כל מייל כזה. גם אם הוא דקה או שתיים.
אני עובד רוב שעות היום במייל. אני מקבל עשרות מיילים ביום. גם אותי זה הטריד. עד שחשבתי לעצמי, שלא קרה כלום. פשוט, אעיף שניה מבט אם זה מעניין אותי. כן? נרשמתי. לא? הסרתי ומחקתי. וזהו. נגמר העניין.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שמתי לב שבין כלל אלו שמשתפים את המבצעים האלו יש משהו משותף...
שימו לב משתפים - כי זה לא כ"כ מחמיא.
בינינו, משפט כזה יחתוך את כמות המשתפים ביותר מחצי..

אני לא מדברת באופן גורף, שחברה סיפרה לך שהיא מתעניינת על מוצרי גן למשל, ובדיוק הגיע אלייך מייל שמדבר על מוצרי גן בהנחה מיוחדת

יפית98

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה מפריע אם קיבלתם הודעה שלא מענינת פשוט מוחקים או מסירים
אם זה יעשה טובת הנאה למשהו שיזכה בזכותי למה לא?

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מזכיר לי את האלה שמתעצבנים כשמתקשרים אליהם / כשהווצאפ מצנתק בלילה ופותחים אשכולות על החוצפה של ימינו...
על לשים את הפלאפון על שקט שמעתם??
חבר'ה תלמדו לזרום עם החיים!

מרחבית

משתמש מקצוען
לא ברור לי על מה הוויכוח. יש כאלה שזה לא מפריע להם? - אשריהם. יש רבים אחרים שהעניין כן מפריע להם (פותחת האשכול קבלה עד כה כ 40 לייקים). הם לא אוהבים את השיטה הזו, ולא רוצים לקבל כאלו מיילים. זכותם, לא? אתם לא באמת רוצים לעודד שישלחו להם בניגוד לרצונם!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה