חומרה דיסק און קי מוגן העתקה

toxic2004

משתמש רשום
שלום לכולם

אני מעוניין ליצור דיסק און קי מוגני העתקה ללקוחות שלי. החומר יהיה מסמכי PDF וסרטונים (מודע לאופציות העתקה הסרטונים בצילום או בצילום המסך, כרגע אין לי אופציה טובה יותר ואני מעדיף את זה

1. האם יש אפשרות כזו?
2. האם היא חינמית?
3. מה רמת ההגנה מפני ההעתקה?

בתודה רבה

progress

משתמש רשום
שלום לכולם

אני מעוניין ליצור דיסק און קי מוגני העתקה ללקוחות שלי. החומר יהיה מסמכי PDF וסרטונים (מודע לאופציות העתקה הסרטונים בצילום או בצילום המסך, כרגע אין לי אופציה טובה יותר ואני מעדיף את זה

1. האם יש אפשרות כזו?
2. האם היא חינמית?
3. מה רמת ההגנה מפני ההעתקה?

בתודה רבה
לצערי אין באמת כזה דבר לפחות לא בחברות רגילות שרוכשים בחנויות.
וגם אם כן, הרבה יותר קל לצלם מסך מאשר לפרוץ מערכת כזאת אם היא קיימת ואני לא יודע עליה.

אני מאמין שיש אפשרות לייצור מיוחד, אבל אני לא יודע איך עושים את זה, ואני בספק אם בנאדם פרטי יכול להצדיק את הטרחה של החברות הגדולות והאמינות.

אשמח לקבל עדכון אם יש פתרון לזה

בהצלחה :)

toxic2004

משתמש רשום
א
לצערי אין באמת כזה דבר לפחות לא בחברות רגילות שרוכשים בחנויות.
וגם אם כן, הרבה יותר קל לצלם מסך מאשר לפרוץ מערכת כזאת אם היא קיימת ואני לא יודע עליה.

אני מאמין שיש אפשרות לייצור מיוחד, אבל אני לא יודע איך עושים את זה, ואני בספק אם בנאדם פרטי יכול להצדיק את הטרחה של החברות הגדולות והאמינות.

אשמח לקבל עדכון אם יש פתרון לזה

בהצלחה :)
אוקיי
אז לא אכפת לי שיצלמו מסך מה שחשוב לי שלא יוכלו להעתיק את הקבצים הפיזיים כמו תוכנה, תמונות (שמוגנות בזכויות) וכדומה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
truscont

ant

משתמש צעיר
ידוע כאחת החברות הטובות, כמדומני יש חסימה גם מצילום מסך וכולל סיסמא מתחלפת ועוד...
כאן הביאו פרוץ, לא בדקתי... יש הגנה מצילום מסך (וודאי שלא מושלם כמו הקודם...)

progress

משתמש רשום
תודה רבה.
אני לא פתחתי את הפוסט, אבל מעניין אותי כמה זה באמת מוגן.
אני אוריד ואנסה לבדוק.

toxic2004

משתמש רשום
ידוע כאחת החברות הטובות, כמדומני יש חסימה גם מצילום מסך וכולל סיסמא מתחלפת ועוד...
כאן הביאו פרוץ, לא בדקתי... יש הגנה מצילום מסך (וודאי שלא מושלם כמו הקודם...)
תודה רבה וגדולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה