מלון דחוף! מלון חרדי - יש חיה כזו??

HODAYAK

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
בלת"ק
מלון שערי ירושלים מעל הסנטר

איגל

משתמש רשום
אשתי החליטה שהיא ממש רוצה להיות במלון איכותי השנה (לילה אחד)
הבעיה שמעולם לא היינו במלון, ואני שובר את הראש איך משיגים מלון חרדי.
מכירים מלון איכותי (לא צאנז או צפורי בכפר וכדו') שיש לו את שני הפרמטרים הבאים, בירושלים?
1. בלי פריצות מזעזעת.
2. ארוחות כשרות (בית יוסף, מחפוד, לנדא גלאט, וכדו') ?
כתבו בתגובות ותעזרו לי לשמח את אשתי...:sne:
מלון בוטיק ליטוב ברח הנביאים הכשר מהוגר בדץ העדה החרדית ורובין נקי ושקט מומלץ

מדבקה צהובה

משתמש רשום
מחפשת צימר באזור טבריה ( לא בטבריה עצמה יותר במושבים מסביב ) לאמצע שבוע הבא לא צריך בריכה אשמח עם ג'קוזי וחשוב אזור עם צמחייה והרגשה של טבע ורוגע

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

יוני 763

משתמש חדש
מחפשת צימר באזור טבריה ( לא בטבריה עצמה יותר במושבים מסביב ) לאמצע שבוע הבא לא צריך בריכה אשמח עם ג'קוזי וחשוב אזור עם צמחייה והרגשה של טבע ורוגע
יש בחד נס
גן עדן קסום אצל ציקי נראה לי זה בערך 15 דק מטבריה מקום מצוין

איגל

משתמש רשום
יש במושב מגדל על החוף משהו קסום אחפש לכם את הקישור

מדבקה צהובה

משתמש רשום
תודה לכולם ! מצאתי בעקבות המלצה שהיתה כאן בפרוג משנה שעברה, אגב זה רעיון טוב לפני ששואלים לחפש מידע באשכולות ישנים מצרפת קישור https://www.tzimer360.co.il/Location/C1150/apnina-shel-lichi-suite

adiakby

משתמש חדש
כמה דברים לידיעת הכלל,
מלון מצודת דוד - ברמת רבנות בלבד (אפילו לא מהדרין), עם זאת, יש את מסעדת ורנדה במלון שהיא בכשרות של רבנות מהדרין, כאשר הבשרים באופן כללי בכשרויות מובחרות (רובין, לנדא, עד"ח וכו')

מי שמחפש איכות+כשרות, המלונות בארץ שקולעים לדרישות האלו ברמה הגבוהה ביותר הם ניר עציון, לביא ואחריהם רמדה ולאונדרו בירושלים.

adiakby

משתמש חדש
אני כמעט מוכן להתערב שרוב המגיבים כאן לא ירושלמים....
אני יעשה קצת סדר
דבר ראשון יש את מלון פרימה פאלאס שזה מה שהתכוונו פה. ויש את מלון פלאס שזה עמוק בקסבה הערבית הירושלמית, שומר נפשו ירחק ולא רק מסיבות ביטחוניות...פשוט עשית לעצמך חיים קלים וקיצרת(בחיפוש גוגל במקום שאמרו להאריך.)
לפי פירוט הכשרות שכתבת בהתחלה כל המלונות שהם רבנות מהדרין מתאימות לך (אני חושב שגם הוולדורף עומד בסטנדרט הכשרותי הנ"ל. אך בצורה לא רישמית)
בימים אלו גם יש נופש במלון שלום בירושליים תחת הכשרות המהודרת של שארית ישראל. ולאורנדו ירושליים תחת הכשרות של הרב אליהו רוטנברג
באופן כללי הרמה הכשרותית (והמלונאית ג"כ..)של הרמדה והלאורנדו פלאזה נחשב רמה אחת מעל כולם
וכמעט כל השנה הם מפוצצים בחרדים(בד"כ חוצניקים)
בירושליים יש הרבה מלונות אמיתיים (דהיינו לא בסטייל של ציפורי בכפר וכד') עכשיו אם כבר סגרת בפרימה פאלאס תהנה כי אתם ממש שנייה מגאולה ומצד שני יש לכם את השוק.
במקרה ולא סגרת תסגור במקום אחר. לפי הצורה של הבקשה זה המלון הפחות מתאים...
ואם באמת אין בעיות תקציב לך לוולדורף אסטוריה זה באמת ליגה.
בעבר זה היה בבעלות מסויימת וידוע שהכל היה מהדרין מסיבותיו שלו הוא לא רצה את זה רישמי, אינני יודע מה המצב כיום כדאי לדבר עם המשגיח..מה שכן עברתי שם פעם במוצ"ש וכמות השטריימלאך והבורסלינו בלובי, חשבתי שאני בניר עציון...
עוד הערה: מצודת דוד רבנות רגילה אבל הייתה קיימת שם מסעדה תחת השגחת רב המלון שמתחייב שהכל רובין.אין לי מושג מה היום(הדברים האלו מאוד נזילים במיוחד הקורונה שינתה הרבה)

רמדה עוד בקו השפוי של צניעות, לאונרדו - לא הייתי ממליץ
וולדורף אסטוריה - רבנות רגילה בלבד.
מצודת דוד אכן רבנות רגילה, מסעדת ורנדה של המלון ברבנות מהדרין וכשרויות מובחרות לבשרים.

adiakby

משתמש חדש
שימו לב, הוסרה ההשגחה של העדה החרדית למלון ירמיהו 33
1726381337663.png

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני הייתי בירמיהו 33 בשבת לפני כמה חודשים, וואו וואו וואו!
לא ראינו פריצות ולא נעליים, יש שמה כמה חדרי אוכל וכמה בתי כנסיות, הם 'רואים' לפי ההזמנה מי אתה ומה הסגנון ולפי זה הם משבצים אותך בחדר אוכל ובבית הכנסת, האוכל היה ברמה הכי גבוהה שיכולתי לדמיין עם צוות מלצרים הכי אדיב בעולם, מלא פינוקים, בקיצור חויה של מלון!

יעקב דב

משתמש פעיל
איך מי שמחפש מלון בכשרות בדץ כלשהו
מתאים לו מלון בכשרות רבנות מהדרין?!

ההכשר של מוצרי הבסיס הוא פרט זניח בכשרות
הסכין בה השתמשו , המחבת שבה טיגנו , הקרש עליו חתכו , הפועל מטבח שבישל - כל אלו מסובכים בהחלט.
צריך לדעת הלכות כדי לדעת אפילו מתי פישלת והטרפת משהו. גם במטבח פרטי קל וחומר במוסדי.
אני יכולה להכין ממוצרים שכולם בדצ העדה החרדית - ארוחה טריפה לחלוטין.

עוד ענין שלוקה בחסר זה אנשים שרואים הרבה שטרימלאך ובורסלינו במקום מסוים - ומחליטים בלי בירור שבטח אפשר לאכול שם ואז הם מצטרפים בשיטת חבר מביא חבר לכמויות השטריימלאך והבורסלינו שראו חרדים והסיקו שאפשר לאכול וכן הלאה.
או כמו שאומרת הבדיחה אם אתה מעתיק במבחן מחבר שלך שהעתיק מחבר שלו שהעתיק מחבר שלו שהעתיק מחבר שלו - תזהר. אחד מהם יכול להיות אהבל.
איך אמר לי פעם משגיח כשרות שבשר הרב לאנדא וחלב העדה"ה הם גם בשר בחלב כשהם מתערבבים....
מלון (או כל קייטרינג) בלי הכשר (או עם הכשר מטעם) שיפרסמו שהם בלי הכשר ולא יטעו את הציבור עם כיתוב כל המוצרים בכשרות....

3524

משתמש סופר מקצוען
כנראה תוך זמן קצר יחזירו את ההכשר
מבחינתי מקום שהסירו ממנו הכשר - גם אם קיבל בחזרה או ממערכת כשרות אחרת - מתויג אצלי מכאן ואילך כסוג ב', מקום שעדיף להימנע מלהתקרב אליו. כי תעודה זה לא דבר שמורידים ומחזירים בגלל קפריזה של רגע, בדיוק כמו שגירושין לא נעשים בהחלטה רגעית. זה מראה על משבר אימון שלא התחיל אתמול.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה