דרוש מידע דחוף!!! מברגה במשנת יוסף - מישהו מכיר?

חי טוב

משתמש פעיל
מוכרים עכשו במשנת יוסף מברגה ממותג "לימו"
מישהו מכיר ויודע אם זה טוב/לא טוב, מומלץ/לא מומלץ?
@LED @ב.ש.א. @זושא כץ @שנינות זה המברגה שיש לכם? אם כן מה דעתכם עליה?
אם זה מה שמכרו פעם, אז זה בסדר לבית, זה מהיר ועם אימפקט.
יש לגיסי מהמכירה הקודמת.
למרות שאני מעדיף מקיטה או בוש.

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
אם זה מה שמכרו פעם, אז זה בסדר לבית, זה מהיר ועם אימפקט.
יש לגיסי מהמכירה הקודמת.
למרות שאני מעדיף מקיטה או בוש.
ברור שמקיטה ובוש יותר טובים אבל גם יותר יקרים, השאלה את זה שווה את המחיר, וזה לא מתקלקל מהר מידי?
כמה זמן יש את זה לגיסך?

חי טוב

משתמש פעיל
ברור שמקיטה ובוש יותר טובים אבל גם יותר יקרים, השאלה את זה שווה את המחיר, וזה לא מתקלקל מהר מידי?
כמה זמן יש את זה לגיסך?
אתה מבין לבד שאם הוא קנה את זה, זה מפני שהוא לא משתמש. רק כשמישהו עושה עבורו.
אמרתי זה שוה 200 ש"ח. אבל עדיין אני הייתי מעדיף...

חי טוב

משתמש פעיל
סליחה על הבורות אבל ממש לא הבנתי מה אתה מתכוון... אשמח להסבר, חשוב לי. תודה!
מי שיודע להשתמש, ומשתמש תדיר, לא קונה כזה.
מי שצריך לסוכות ולתלות מדף פעם ב.. קונה את זה.
ועדיין ההמלצה שלי להשקיע יותר.

צפר | דעה

משתמש רשום
אמא שלי קנתה ב-150 ממשנת כשזה היה המחיר.
מחיר מציאה גם ב-200.
עבדתי בטמבוריה, והמחירים של המברגות פשוט מטורפים, גם אם זה מקצועי ואמריקאי ושאר ירקות....
אפילו למקצוען הייתי ממליץ לקנות 2 ו-3 מברגות "לימו", שזה עדיין לא מחיר של מקיטה/בוש(זבל)/דהוולט בודדת.

תודה לה’

משתמש רשום
מחיר מציאה גם ב-200.
עבדתי בטמבוריה, והמחירים של המברגות פשוט מטורפים, גם אם זה מקצועי ואמריקאי ושאר ירקות....
אפילו למקצוען הייתי ממליץ לקנות 2 ו-3 מברגות "לימו", שזה עדיין לא מחיר של מקיטה/בוש(זבל)/דהוולט בודדת.
דווקא ’’לימו’’ או שאפשר גם להזמין מעלי אקספרס? יש להם כאלה עם דירוג וקניה גבוהה

הנדימן

משתמש פעיל
מחיר מציאה גם ב-200.
ממש לא נכון...
במקום לקנות 3 מברגות ולהסתבך עם מברגות לא איכותיות קונים פעם אחת מברגה מוצלחת במחיר גבוה יותר ונהנים משקט....
כמובן מדבר על מי שמשתמש הרבה ולא סתם פעם ב...
אגב, לא מכיר את לימו באופן אישי אבל כל את כל החלופות של ה150 200 ש"ח...

אביאל מטבחים

משתמש חדש
מוכרים עכשו במשנת יוסף מברגה ממותג "לימו"
מישהו מכיר ויודע אם זה טוב/לא טוב, מומלץ/לא מומלץ?
@LED @ב.ש.א. @זושא כץ @שנינות זה המברגה שיש לכם? אם כן מה דעתכם עליה?
זה לא ברמה של מקיטה
אבל בהחלט עושה את העבודה מעולה
קניתי את זה במכירה האחרונה ודווקא אני ממש מרוצה
איכותי וטוב לשימוש בייתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה