דרוש מידע דחוף יובש בידיים!!!!

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
אולי כבר ניסיתם
לשים קרם ידים [פנג'ל או משהו חזק כזה לא טבעי על בסיס שמן אטריות מגונגל בקנדה] בערך פעם בשעתיים
בין לבין לשים קצת קרם לחות
אמור לסגור את כל הפינות [שומן, ולחות].

ללי ק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם את רוצה שיפור רציני- שתשים בלילה קרם ומעל תלביש כפפות (ללא אבקה),
שתישן כך במשך לילה שלם- זה אמנם עלול לעצבן אבל זה עוזר פלאים,
ממש ממליצה לנסות- כמובן מניסיון.

באופן כללי שתשתמש יותר בכפפות (כנ"ל ללא אבקה) ועדיף בכלל לא לשים אלכוג'ל- הוא ממש חריף.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
למי שלא עובד/מתנדב בבית חולים, האלכוג'ל גורם באמת יותר נזק מאשר תועלת.
לא מבין למה ילדים צריכים להרוס את עור הידיים שלהם עם זה.

לגבי סבון ידיים, מומלץ לא להשתמש בסבונים זולים, רמת ה-Ph שם כנראה לא ממש מאוזנת.
וכמובן להקפיד לשטוף תמיד את שאריות הסבון היטב ולנגב טוב את העור.

אני יודע שיש סבון ידיים של פוראוור וגם כמה משחות שיכולות לעזור

אין עוד מילבדו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ל
אם את רוצה שיפור רציני- שתשים בלילה קרם ומעל תלביש כפפות (ללא אבקה),
שתישן כך במשך לילה שלם- זה אמנם עלול לעצבן אבל זה עוזר פלאים,
ממש ממליצה לנסות- כמובן מניסיון.

באופן כללי שתשתמש יותר בכפפות (כנ"ל ללא אבקה) ועדיף בכלל לא לשים אלכוג'ל- הוא ממש חריף.
שים וזלין ולישון אם ככפות בד

ריקי שי

משתמש פעיל
יש את המשחה של פנג'ל שהיא מעולה אבל קצת שומנית ולוקח לה כמה זמן להספג, יש גם את ד"ר פישר (לא לצליאקים, יש בזה גלוטן וחברה צליאקית אמרה לי שזה עושה תגובה אלרגית) שהוא מעולה ונוח והכל אבל אם יש חתכים פתוכים- קצת אחרי ששמים יש דקה שתיים שזה ממש שורף ואח"כ זה נרגע- אבל חוץ מזה הוא פועל מצויין, וכמובן שגם וזלין ושמן זית יכולים לעזור.
בתור אחת עם עור מאוד מאד רגיש, כמה המלצות:
1. כפפות!! הכי פשוטות אפילו (כאלו של חורף, לא חד פעמיות). לי יש לפחות שני זוגות של כפפות עם אצבעות פתוחות וככה אפשר ללכת איתם הרבה זמן בלי להסתרבל מוטורית והעור לא מתייבש.
2. יתרון נוסף לכפפות כאלו- אפשר לשים קרם ידיים, שכבה נאה, מעל זה את הכפפות- ושום דבר לא מתלכלך מהשומניות וזה לא מציק וכו'. כמובן שהכפפות סופגות קצת מהמשחה, אבל בשביל זה יש כמה זוגות- שיהיה אפשר לכבס באיזו תדירות שמתחשק (תכל'ס, אם זוכרים איזה צד זה הצד של המשחה, זה לא אמור להפריע ללכת כמה ימים עם אותן כפפות, זה פשוט עוד קצת שמן לידיים שממילא צריכות את זה).
3. לנגב ידיים היטב. כמה פשוט ככה נדרש.
4. להפסיק עם האלכוג'ל! יש היום קצף חליפי לאלכוג'ל, יש לי אחיינית שגם רגישה וקנו לה כזה. וביננו, אפילו זה לא בטוח שצריך כל כך הרבה. ואני אמרת את זה כמישה שמאד זהירה בענייני קורונה, אבל פרופורציות צריך ולא כל דבר שנוגעים בקצה הזרת מחייב אלכוג'ל.
5. לשים לב לידיים. כמו שפרח משקים כשהאדמה בעציץ צמאה, אז קרם ידיים שמים כשהן כבר לא חלקות וגמישות כמו שהיו. גם אם הן רק התחילו להתחספס.
6. אם מגרד- לשים משחה, זה גם עוצר את הגירודים וגם מרפא את היובש.
מקווה שעזרתי :)
בהצלחה :)

אדם מן הישוב

משתמש צעיר
משחת ידיים בשם אקווזום,
נמכר בבתי מרקחת ללא מרשם.
מחולל פלאים! מנסיון!
וכמו שכתבו קודמי, להפסיק עם האלכוג'ל ולהשתמש בסבון ידים איכותי.
כמו כן, להמעיט במגע עם מים ולכן שטיפת כלים , רצפות וכו' רק עם כפפות!

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פעם ממש הייתי סובלת שנים מיובש מטורף בידיים.
הקטע שניסיתי מלא משחות טיפוליות וכלום לא עזר.
עד שניסיתי משום מה את ה"ולוטה" הפשוט שקונים בזול בכל סופר.
כי הוא היה לי הכי לא שורף בסדקים. והכי נעים על העור.
למרבה הפלא הוא ממש ריפא לי את הידיים ואת הפצעים.
מאז הוא לא מאכזב. אני משתמשת בו בקביעןת ולא חזרה לי הבעיה שהייתה מנת חלקי שנים רבות.
אגב, ואולי לא פחות חשוב- התחלתי לשטוף כלים עם כפפות (ללא אבקה).
כמה ששנאתי את זה. אבל אין אפס. זה עוזר.

חיליש השני

משתמש פעיל
פעם ממש הייתי סובל שנים מיובש בידיים.
ניסיתי משחות טיפוליות וכלום לא עזר.
עד ש..התחלתי להקפיד לשתות מספיק ומאז אין לי. ב''ה

נערך לאחרונה ב:

סופרוומן

משתמש מקצוען
הרעיון הוא למרוח קרם כל הזמן כאילו אין לו מה לעשות בחיים...
ככל שהקרם נספג יותר לאט ויותר שומני עדיף.
דרמקול מעולה. לפעמים מופיע בשם דרמסיל. עם מרשם בקופה מאד זול. אפשר להשיג גם בלי מרשם בחנויות הפארם.

ריקי שי

משתמש פעיל
הרעיון הוא למרוח קרם כל הזמן כאילו אין לו מה לעשות בחיים...
ככל שהקרם נספג יותר לאט ויותר שומני עדיף.
לכן בדיוק המלצתי על הכפפות כדי לשים קרם כל הזמן ועדיין- להצליח לעשות את שאר הדברים שיש לנו לעשות בחיים....

אילה ר.

משתמש פעיל
מותר להסיט את האשכול גם ליובש בשפתיים?
תמיד השפתיים קצת יבשות, ובעונות מעבר ממש יבש.
יש עצות?

ממ"ד

משתמש מקצוען
בלת"ק,

כאחד שממש סבל שנים רבות מיובש, והייתי שם קרמים מר"ה ועד חג השבועות כל הזמן...

החכמתי, וראיתי שככל שאני מרבה לשים קרמים, כך העור מתרגל יותר ומיובש יותר, והקרמים גם מפסיקים להשפיע עליו.

פשוט הפסקתי לפני שנתיים לשים בכלל קרמים, למרות שפה ושם היה יובש, אבל היה הרב יותר קל!! כמובן שכשהיה ממש קריטי הייתי שם פעם אחת וזה מאוד עזר, כי העור לא היה רגיל לזה עדיין...

אגב, כשלמדתי רפואת חירום, אמר המדריך ששתיה מרובה אמורה להפחית את היובש, כי זה מלחלח את האיברים הפריפריים.
בקיץ שותים הרבה ובחורץ מייבשים את הגוף... אז זה פוגע מיד בפריפריים...

מקווה שהועלתי.

רברז

משתמש פעיל
לשפתיים - שמן זית מעולה,
אם את מחפשת פתרון מידי ליובש בידיים - ניתקעתי בבית איזה לילה אחד עם יובש נוראי בידיים ללא שום קרם או משחה שניתן למרוח מהרגע להרגע, בהבזק של שניה מצאתי שמן תינוקות, מרחתי טיפה על גב היד,
קמתי בבוקר עם ידיים חדשות.

מנגו ובננה

משתמש צעיר
אני גם ממש סובלת מיובש בידיים בעונת החורף,
וקרמים למינהים לא עזרו לי בכלל,
רק ואזלין כל לילה לפני השינה, עוזר פלאיים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה