תרופה המלצה על משחה- די דחוף

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום וברכה
אני צריכה המלצות דחוף לכמה משחות:

1. משחה לעור יבש, משהו נורמלי, בגלל מזג האוויר. יש לי כתמים אדומים על האצבעות.
2. לילדה קטנה יש קצת יובש אדום על הסנטר, זה נמשך הרבה זמן, ניסיתי קצת ווזלין וכמה קרמים וזה לא עבר.
3. אדמומיות קלה מתחת לעין לתינוק. גם כבר הרבה זמן. הרופא אמר שזה שום דבר אבל זה הרבה זמן ונראה לא משהו.
4. אולי תוכלו לעזור, מקרה פסוריאזיס קשוח, הטיפולים הביולוגיים לא עוזרים. אם היתה לכם איזו משחה שעשתה ניסים ונפלאות אשמח לשמוע.

יש לי בבית שפע משחות וקרמים שהצטברו עם השנים, אני מעדיפה לא לבקש מהרופא מרשמים נוספים. (במיוחד כי שלושת המקרים הראשונים לא דחופים, והמקרה הרביעי כבר היה אצל רופאי עור בשפע)

תודה רבה רבה מראש.
כל המלצה תעזור

פרידא

משתמש מקצוען
אולי תוכלו לעזור, מקרה פסוריאזיס קשוח, הטיפולים הביולוגיים לא עוזרים. אם היתה לכם איזו משחה שעשתה ניסים ונפלאות אשמח לשמוע.
לא המבינה בזה בכלל ב"ה. אבל חברה סיפרה לי שהולכת לפוטותרפיה ועוזר להם ממש (לא עולה לה כלום. היא מקבלת מקופת חולים) https://www.assuta.co.il/services/phototherapy/

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לגבי 1.2.3. נשמע עור רגיש למעברים.
לגבי פסוריאזיס - אחרי ששבענו מלנסות את מיטב רופאי העור לטיפול יעיל, ביקור אצל רופא ילדים למטרה אחרת הניבה את המרשם למשחה שמאז אנחנו לא זזים בלעדיה - דיפרוג'נטה.
מגיב מעולה!!
מה שחשוב במשחות שמכילים קורטיזון זה ההדרגתיות בהפסקת המשחה. אם מתחילים במריחה של 2-3 ביום אחרי שהכל נעלם לרדת ל1-2 ביום, אחרי כמה ימים ליום כן- יום לא. לאחמ"כ לפעמיים בשבוע, פעם בשבוע ואז להפסיק.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא המבינה בזה בכלל ב"ה. אבל חברה סיפרה לי שהולכת לפוטותרפיה ועוזר להם ממש (לא עולה לה כלום. היא מקבלת מקופת חולים) https://www.assuta.co.il/services/phototherapy/
תודה רבה רבה. כבר ניסה הרבה ולא עזר
לגבי 1.2.3. נשמע עור רגיש למעברים.
לגבי פסוריאזיס - אחרי ששבענו מלנסות את מיטב רופאי העור לטיפול יעיל, ביקור אצל רופא ילדים למטרה אחרת הניבה את המרשם למשחה שמאז אנחנו לא זזים בלעדיה - דיפרוג'נטה.
מגיב מעולה!!
מה שחשוב במשחות שמכילים קורטיזון זה ההדרגתיות בהפסקת המשחה. אם מתחילים במריחה של 2-3 ביום אחרי שהכל נעלם לרדת ל1-2 ביום, אחרי כמה ימים ליום כן- יום לא. לאחמ"כ לפעמיים בשבוע, פעם בשבוע ואז להפסיק.
מעניין ממש! בהחלט שווה לנסות
יש לך מושג אם יש במישחה הזו משהו שונה ממשחות הקורטיזון האחרות?
ממה שאני קוראת זה בעצם מיועד לזיהומים ולא לפסוריאזיס. זה עזר לכם בפסוריאזיס?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה. כבר ניסה הרבה ולא עזר

מעניין ממש! בהחלט שווה לנסות
יש לך מושג אם יש במישחה הזו משהו שונה ממשחות הקורטיזון האחרות?
ממה שאני קוראת זה בעצם מיועד לזיהומים ולא לפסוריאזיס. זה עזר לכם בפסוריאזיס?
אין לי מושג אם שונה.
מטפלת לפסוריאזיס.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מגיב מעולה!!
הוא פשוט רשם לכם את הסטרואידים הכי חזקים שיש :(
לא מתפלאת שמגיב מעולה, אבל ממה שאני מכירה מאטופיק הנזק המצטבר לא שווה את זה.
ולא פלא שזה מגיע מרופא ילדים ולא מרופא עור.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
1. משחה לעור יבש, משהו נורמלי, בגלל מזג האוויר. יש לי כתמים אדומים על האצבעות.
2. לילדה קטנה יש קצת יובש אדום על הסנטר, זה נמשך הרבה זמן, ניסיתי קצת ווזלין וכמה קרמים וזה לא עבר.
3. אדמומיות קלה מתחת לעין לתינוק. גם כבר הרבה זמן. הרופא אמר שזה שום דבר אבל זה הרבה זמן ונראה לא משהו.
1. לידיים יש לחברת רוש פוזה קרם מעולה!!!
2. אולי בפנטן בייבי?
3. יש משחת ויטמין a שמיועדת למריחה באזור העיניים. קוראים לה ויטAפוס.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הוא פשוט רשם לכם את הסטרואידים הכי חזקים שיש :(
לא מתפלאת שמגיב מעולה, אבל ממה שאני מכירה מאטופיק הנזק המצטבר לא שווה את זה.
ולא פלא שזה מגיע מרופא ילדים ולא מרופא עור.
שאלתי אחכ רופא עור לגבי השימוש בתרופה
הוא אמר שכמות החומר שנספגת בפועל היא לא כ"כ משמעותית והוא לא רואה סיבה לא להשתמש בה.
חולקת?
ומה כוונתך לנזק מצטבר?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
שאלתי אחכ רופא עור לגבי השימוש בתרופה
הוא אמר שכמות החומר שנספגת בפועל היא לא כ"כ משמעותית והוא לא רואה סיבה לא להשתמש בה.
חולקת?
ומה כוונתך לנזק מצטבר?
לא מתמצאת בפסוריאזיס אז לא יודעת.

r36330

משתמש פעיל
יש עמותה לזה, שמש צדקה
בטח יש להם מלא מידע שיכול לעזור. מכירים אותם?
הם גם מארגנים קבוצות נפרדות לגברים/נשים בים המלח. אוכל כשר, לינה בערד, ליווי רפואי
גם לזה אמור להיות סבסוד כמעט מלא מהקופה.

לאוטופיק יש את עמותת קומי עורי,
התופעות שאת מתארת נדמות לי לאוטפיק דרמטיטיס. לא שאפשר ככה לאבחן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה