דחוף חייבים לקבל החלטה, יחידת דיור

דבורי וינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המסדרון הארוך מציק. תנסי לקצר אותו ע"י העברת האמבטיה לכניסה עם כניסה אלכסונית (ש"ירכך" את המסדרון בכניסה)
והקטנת חדר השינה לטובת המטבח והחלל הציבורי.
1610525493747.png

אמא של כולם

משתמש פעיל

דבורי וינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אי

איך אפשר להקטין עוד את החדר שינה 2.4*3 זה מינימום של המינימום.
נכון. 2.40 זה המינימום! המיטה לא צמודה לקיר ולכן היה נראה שאפשר לצמצם... למה המיטות לא 90?

אמא של כולם

משתמש פעיל
נכון. 2.40 זה המינימום! המיטה לא צמודה לקיר ולכן היה נראה שאפשר לצמצם... למה המיטות לא 90?
תודה על התגובות הן עוזרות מאוד,
המיטות לא 90 כי התלבטנו האם בחדר של 2.4 עדיף מיטות 90 או 80 (לגבי הרווח בין המיטות, האם צריך יותר מ60 ס"מ לגבי קהלים שונים וכן בשביל עריסה)

מוטי קורץ

משתמש פעיל
תודה על התגובות הן עוזרות מאוד,
המיטות לא 90 כי התלבטנו האם בחדר של 2.4 עדיף מיטות 90 או 80 (לגבי הרווח בין המיטות, האם צריך יותר מ60 ס"מ לגבי קהלים שונים וכן בשביל עריסה)
הרבה עושים היום מיטות 80.
אין סיבה שמה שלא התאים לזוג במיטות הנוער הקודמות שלהם, לא יספיק עכשיו.

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@במשרה מלאה היית מוותרת על מרפסת לגמרי או לקחת ממנה רק 80 ס"מ לחצי ארון וחצי ארון בתוך החדר?
א. לגבי המקרר אולי להצמיד אותו לחלון ואז החלל פתוח יותר?
ב. לגבי המרפסת זו"צ צריך לפחות ארון 4 דלתות, כמו כן תעשי ארון גובה מקסימלי שאפשרי.
ואולי מדף נשלף מהארון בחדר שינה באם רוצים לשבת ולעבוד בנפרד, אומנם לא הכי מרווח ונחמד,
אבל עוד פינה לשבת בעת הצורך.
ג. האם אין אפשרות להגדיל קצת את המרפסת, בשביל שיהיה נח לעמוד ליד הארון?

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הקטנת חדר השינה
הרבה עושים היום מיטות 80.
אין סיבה שמה שלא התאים לזוג במיטות הנוער הקודמות שלהם, לא יספיק עכשיו.
ד' ירחם לאן דירדרנו...

...אני חושב שאפשר בכלל לוותר על חדר השינה
שיישנו בסלון על הכסאות, הרי מדובר פה בתלמיד חוכם שלמד בישיבה עד כלות הכוחות ונרדם על הספסל , הוא רגיל לזה ואין סיבה פתאום להתפנק על מיטות של 80 ס"מ...
ובהקשר למכונת כביסה גם כן אפשר לוותר עליה, הסבתות שלנו היו עושות כביסה בידיים.

עכשיו ברצינות אנשים .... הגזמתם :mad:
איזה סבל זוגות צעירים צריכים לעבור היום, למען ד', אולי תפסיקו לחשוב רק איך אני מרויח כסף ותחשבו על השני
ואהבת לרעך כמוך, תענו לי בכנות האם אחד מבעלי היחידות כאן באשכול ישן מליל חתונתו על מיטות 80 , נו באמת...
אני כותב מכאב.

אמא של כולם

משתמש פעיל
א. לגבי המקרר אולי להצמיד אותו לחלון ואז החלל פתוח יותר?
ב. לגבי המרפסת זו"צ צריך לפחות ארון 4 דלתות, כמו כן תעשי ארון גובה מקסימלי שאפשרי.
ואולי מדף נשלף מהארון בחדר שינה באם רוצים לשבת ולעבוד בנפרד, אומנם לא הכי מרווח ונחמד,
אבל עוד פינה לשבת בעת הצורך.
ג. האם אין אפשרות להגדיל קצת את המרפסת, בשביל שיהיה נח לעמוד ליד הארון?
א. אבל אז המקרר תופס חצי מהחלון אז הוא גם חונק...
ב. נחמד, נחשוב על זה כשנגיע לרהט...
ג. יש אפשרות להגדיל את המרפסת אבל זה ע"ח מרפסת הדירה אולי באזור המרפסת נמקם ארון בעומק צר יותר?
ז"א בחדר ארון 2 דלתות בעומק 60 שיכיל תליה, ובמרפסת ארון בעומק 40.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ד' ירחם לאן דירדרנו...

עכשיו ברצינות אנשים .... הגזמתם :mad:
איזה סבל זוגות צעירים צריכים לעבור היום, למען ד', אולי תפסיקו לחשוב רק איך אני מרויח כסף ותחשבו על השני
ואהבת לרעך כמוך, תענו לי בכנות האם אחד מבעלי היחידות כאן באשכול ישן מליל חתונתו על מיטות 80 , נו באמת...
אני כותב מכאב.
מיטה 80 היא מידה סטנדרטית לאנשים סטנדרטיים.
קשה לנו להשתתף עם הסבל שלך מבלי שתשתף אותנו תחילה עם ה'משקל' שלך...

וחוצמזה לא מקובל להעמיד מיטת זהב בדירת מרתף כמו שלא מעמידים פיל בחנות חרסינה, ודו"ק.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מיטות 80 הן אופציה אפשרית
מכירה אנשים שלדירה שלהם קנו רוחב כזה
ודאי שעדיף 90, הייתי גם שמחה ל-110 קינג סייז
אבל א"א להגיד בארצנו הקטנה ש-80 זה התעללות
מעדיפה שיהיה לזוג עוד כמה ס"מ להסתובב בהם ע"ח 10 ס"מ לרוחב מיטה

אפיפית

משתמש פעיל
לנו יש ביחידה שאנו משכירים 80 ס"מ ולא שמענו ע"כ מילה מהשוכרים (שוכרים ליטאים )
נראה לי רוב הזוגות יעדיפו עוד כמה סנטימטרים לזוז בחדר

אמא של כולם

משתמש פעיל
@אילה זייברט ראשית תודה על המחשבה שלך ושל כל המעצבות האלופות עצותכן עוזרות מאד,
מצרפת שרטוט של היחידה אחרי שינויים נשמח לקבל הארות והערות נוספות לשינוי...
@אילה זייברט עדיין חושבת שכדאי לקצר ולהזיז את המטבח?

קבצים מצורפים

• יחידה שרטוט.jpg
    יחידה שרטוט.jpg
    KB 92 · צפיות: 58

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשבתי שאפשר במרפסת שהשארתם לעשות אותה מרפסת סגורה עם חלונות אלומניום ושם יהיה מכונת כביסה מקום לאחסון וכ"ו ועם החלונות הגדולים יהיה אור והרגשה של מרפסת וגם אם בהמשך תוציאו מרפסת יהיה משם גישה

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשבתי שאפשר במרפסת שהשארתם לעשות אותה מרפסת סגורה עם חלונות אלומניום ושם יהיה מכונת כביסה מקום לאחסון וכ"ו ועם החלונות הגדולים יהיה אור והרגשה של מרפסת וגם אם בהמשך תוציאו מרפסת יהיה משם גישה
רעיון זה תקף גם לתוכנית המעניינת של @אילה זייברט

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אנחנו קנינו מיטות של 80. לא לשוכרים המסכנים שלנו. לעצמנו.
ולא מסכנים בכלל. מעדיפים לתרום את ה10 ס"מ האלו לטובת ריווח החדר, למרות שהוא פחות צר מהמתואר פה.

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו קנינו מיטות של 80. לא לשוכרים המסכנים שלנו. לעצמנו.
ולא מסכנים בכלל. מעדיפים לתרום את ה10 ס"מ האלו לטובת ריווח החדר, למרות שהוא פחות צר מהמתואר פה.
אשריך...
אני כתבתי את מה שכתבתי כי היתה הרגשה שאין בני אדם שאמורים להתאכלס ביחידת דיור ואפשר להוריד ולקצץ מהתנאים באופן חופשי.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אשריך...
אני כתבתי את מה שכתבתי כי היתה הרגשה שאין בני אדם שאמורים להתאכלס ביחידת דיור ואפשר להוריד ולקצץ מהתנאים באופן חופשי.
דווקא אני התרשמתי שמנסים לחשוב מה הכי ינעים לשוכרים את המגורים ביחידה בתנאים הקיימים, אבל כל אחד וההתרשמות שלו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה