דחוף חייבים לקבל החלטה, יחידת דיור

אמא של כולם

משתמש פעיל
נשמח לשמוע את חכמת ההמונים איזה אופציה עדיפה ומה אפשר לשפר?
1610442083168.png
1610442183433.png

אמא של כולם

משתמש פעיל
@cherry c מה לא ברור יצאו דרך החדר שינה תחילת המרפסת תהיה תוספת לחדר שינה ע"מ לשים שם ארון של 80 ואחר כך יציאה למרפסונת קטנטונת (מקורה)

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משהו לא זורם בתוכנית...
יש בזבוז גדול של שטח בפרוזדור הארוך הזה.

אמא של כולם

משתמש פעיל
מכיוון שמדובר בתוספת בניה (באם נעשה את האופציה הראשונה )טרם הוחלט האם לצרף חלק זה למרפסת דירת האם, או לא להרחיב אותו.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אם לא תוסיפו. ותלכו על האופציה הראשונה,
למה הספה תקועה שם?
למה לא להעביר לשם את חדר רחצה?
ולתת סלון מרווח יותר
אין חלון, ואכן נוצרת בעיה עם אורור ואור.
לדעתי צריך לשבת על התוכנית עוד, לנסות לחשוב על פתרונות.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ברור איפה יש חלונות, אבל אם זה אפשרי הייתי מעבירה את האמבטיה לאזור שבו ממוקמת הספה, מה שיתן סלון/מטבח מרווח יותר. לגבי אוורור אפשר לעשות באמבטיה תקרה יותר נמוכה וחלון עליון מעל התקרה שיאוורר את אזור הסלון/מטבח

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
@ציפופו 1 נראה לך בטוח מספיק כזה אוורור זה לא נותן תחושת חנק לסלון/מטבח?
יכול להיות, אבל לפחות יהיו סלון/מטבח נורמלים. על משהו פה תצטרכו להתפשר. השאלה היא על מה. אם הספה נמצאת בפינה הנידחת ההיא זה נותן לכם הרבה מקום מבוזבז וחבל. אין פה שטח מיותר לבזבז על כלום.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

אמא של כולם

משתמש פעיל
למה לא מאוורר חלון של 130 זה לא נקרא מאוורר?
התכוונתי שמקרה שהספה ממוקמת מתחת לחלון(בסוף) זה אזור בגודל 1.4*1.6 נישה חמודה לספה ועמודון וספרים וכביכול מפרידה את אזור הספה מהמטבח.... סוג של עוד נישה להסתובב בבית...
אני טועה? עדיף לוותר על הנישה הזאת ולעשות שם אמבטיה ולקבל סלון/מטבח שמכילים גם את הספה ועמודון ביחד ולא מאווררים ישירות?
אשמח לשמוע חוות דעת נוספות ממעצבות ומזוגות שגרים ביחידות,
@רותי וינברג @תמר רנד @תהילה ישכיל ועוד....

א.להעביר את השרותים אמבטיה למרפסת של החדר שינה כך הסלון יהיה הרבה יותר רחב ופתוח.(לזו''צ פחות מפריע להם שהכניסה לשרותים דרך החדר שינה)
ב.אני חושב שעדיף להמשיך את החדר שינה עד הסוף ולעשות קיר נמוך (2.00)ואז החדר שינה יהיה הרבה יות מרווח במקום המקום הצר שיוצא מהסלון שמילא לא תורם הרבה... ולעשות חלונות ענקיים בחד''ש שיתן אור לסלון.

אמא של כולם

משתמש פעיל
תודה לכל המייעצים והמגיבים,
החלון מאחורי הספה פונה לכיוון החזית לרחוב,
נראה לי מגוחך לוותר על חלון גדול 1.3מ' לכיוון החזית בשביל למקם שם אמבטיה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה