מאפים דחוף הבצק התקלקל?

סופר חיובי

משתמש מקצוען
שכחתי את הבצק כך הלילה בחוץ בצק כוסמין איך אני יודעת אם זה מקולקל או לא ? יש לזה ריח קצת חמצמץ אני לא יודעת אם זה תמיד הריח או שזה אומר שבצק מקולקל מה עושים ?

פשוש

משתמש מקצוען
תמיד יש קצת ריח אלכוהולי של השמרים
אבל השאלה היא ממתי עד מתי בלילה ואם היה לילה חם מאד.
לא יודעת.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הכי מהר זה לקחת חתיכה קטנה לאפות בתנור כמה דק' ולטעום
לכאורה יהיה בסדר.

פשוש

משתמש מקצוען
אם לא היה מאד חם אני במקומך הייתי אופה וטועמת.
כי רוב הסיכויים שזה בסדר.
בצק טוב זה בצק שתפח הרבה זמן ועכשיו לא חם במיוחד...

סופר חיובי

משתמש מקצוען
השאלה אם יש טעם שונה אחרי שזה יהיה אפוי או שהקילקול סמוי התוצאות יהיו אח"כ?

סופר חיובי

משתמש מקצוען
אם לא היה מאד חם אני במקומך הייתי אופה וטועמת.
כי רוב הסיכויים שזה בסדר.
בצק טוב זה בצק שתפח הרבה זמן ועכשיו לא חם במיוחד...
כן הכנסתי לתנור....
השאלה
השאלה אם יש טעם שונה אחרי שזה יהיה אפוי או שהקילקול סמוי התוצאות יהיו אח"כ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה