דרוש מידע דחוף - אנדוקרינולוג ילדים - לא משנה מאיפה בארץ -אפשר גם שר"פ

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
צלא אם כן אתם מקרה "מעניין" - אז איכשהו מסתדר דרך בי"ח - אצלינו היה בלינסון)
לפני כמה וכמה שנים (עשור בערך) בשביל לקבל אישור להורמון גדילה היה צריך לעבור ועדה שבראשה עמד פרופ' צדיק. לא יודעת מה היום.
כאמור פרופ' פיליפ ידע לעזור לנו גם ללא הורמון גדילה. היו לו רעיונות "מחוץ לקופסא". ויחס אישי ומדהים אבל כאמור 3-4 פעמים בשנה - שר"פ.
את מסכימה לשתף אותי באישי או במייל יותר בפירוט מה זה מחוץ לקופסה בנושא המעצבן הזה? colmila365 בגימייל
אולי נוכל להחכים מהרעיונות שהוא נתן לכם
זה יעזור לי מאוד מאוד מאוד
תודה

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
"Mirp. Yeladim" <Mirp.Yeladim:(sheba.health.gov.il>

מקווה שהבנת את המייל.
במקום הסמיילי- להחליף לשטרודל.

SHANI1234

משתמש פעיל
אצל פיליפ מעקב שר"פ (אלא אם כן אתם מקרה "מעניין" - אז איכשהו מסתדר דרך בי"ח - אצלינו היה בלינסון)
לפני כמה וכמה שנים (עשור בערך) בשביל לקבל אישור להורמון גדילה היה צריך לעבור ועדה שבראשה עמד פרופ' צדיק. לא יודעת מה היום.
כאמור פרופ' פיליפ ידע לעזור לנו גם ללא הורמון גדילה. היו לו רעיונות "מחוץ לקופסא". ויחס אישי ומדהים אבל כאמור 3-4 פעמים בשנה - שר"פ.
מענין אותי ...אלו רעיונות יש חוץ מההורמון?

שירהפ

משתמש מקצוען
את מסכימה לשתף אותי באישי או במייל יותר בפירוט מה זה מחוץ לקופסה בנושא המעצבן הזה? colmila365 בגימייל
אולי נוכל להחכים מהרעיונות שהוא נתן לכם
זה יעזור לי מאוד מאוד מאוד
תודה
אני גם אשמח לשמוע איזה רעיונות יש מחוץ לקופסא
@מיכל ויס אשמח להתעדכן גם.

ייעוץ חינוכי

משתמש פעיל
אני גם אשמח לשמוע איזה רעיונות יש מחוץ לקופסא
כמובן לא לפורום ציבורי, מדובר במידע רפואי (שגם צריך להתאים למטופל..)
המסר הוא לא לזלזל, וגם רופא (ואני מדגישה "רופא") שלא נותן הורמון גדילה, יכול להיות לו רעיונות. ושווה ביקור.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
המסר הוא לא לזלזל, וגם רופא (ואני מדגישה "רופא") שלא נותן הורמון גדילה, יכול להיות לו רעיונות. ושווה ביקור.
יש לך מצב לשלוח לי הודעה פרטית? הבת שלי על קו התפר מבחינת ההורמון ואני ממש אשמח לשמוע בקווים כלליים אם יש למה ללכת אליו (או במייל) יישר כוח ענק:)

SHANI1234

משתמש פעיל
להפך , בכלל לא מתוך זלזול
באמת מענין בגדול מה יכול להיות מתוך הרפואה פתרון

קוויק

משתמש מקצוען
הכסף - כפרת עוונות
אני צריכה רופא שלוקח אותי ברצינות
מוכן לבדוק הכל הכל בשביל להיות בטוחים שלא פספסנו כלום ועשינו כל מה שאפשר
שלא מתייחס בשויון נפש לאפשרות שילד יהיה על גבול הנורמה אם אפשר אולי לעזור לו להגיע ליותר
רופא אכפתי עם ראש פתוח
זה הסגנון או שהוא אחד שלא אכפת לו?
בלת"ק (חלקי)
לא מכירה, אבל כל הכבוד לכם את הרצון וההשקעה והמסירות לעשות כל מה שאפשר, נכון שזה הילד שלכם, אבל זה לא תמיד מובן מאליו וזה גורם להערכה רבה.

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
והיית מרוצה?
היינו אצלו בינתיים פעם אחת, ושלח לבדיקות דף וצילום כף יד.
זה אחרי שכבר עשינו מלא בדיקות דרך רופאים אחרים, אז אני לא יודעת איך הוא לגבי נתינת בדיקות.
אבל הוא נשמע בנאדם נחמד מאד, ומקשיב (בעלי הלך עם הילד. לא יודעת מחויה אישית)

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
היינו אצלו בינתיים פעם אחת, ושלח לבדיקות דף וצילום כף יד.
זה אחרי שכבר עשינו מלא בדיקות דרך רופאים אחרים, אז אני לא יודעת איך הוא לגבי נתינת בדיקות.
אבל הוא נשמע בנאדם נחמד מאד, ומקשיב (בעלי הלך עם הילד. לא יודעת מחויה אישית)
אני בדרך כלל כבר באה עם בדיקות דם וצילום כף יד מראש. לוקחת הפניה מרופא ילדים. זה כבר מקצר את התהליך בארבעה חודשים. סתם עצה טובה.... אבל אני מדברת על בדיקות מקיפות או מעמיקות, לא כאלה שאת יכולה לבקש מכל רופא....
הוא מקבל בי-ם?
שרפ או בקופה?

נערך לאחרונה ב:

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני בדרך כלל כבר באה עם בדיקות דם וצילום כף יד מראש. לוקחת הפניה מרופא ילדים. זה כבר מקצר את התהליך בארבעה חודשים. סתם עצה טובה.... אבל אני מדברת על בדיקות מקיפות או מעמיקות, לא כאלה שאת יכולה לבקש מכל רופא....
הוא מקבל בי-ם?
שרפ או בקופה?
טוב לדעת את זה.
בינתיים אנחנו במעקב עם ילד אחד שהוא נמוך מהממוצע. היינו המון זמן אצל רופא בעין כרם, לא זוכרת את השם שלו כבר, שרק עקב אחריו כל שלושה חודשים ואמר לו לאכול הרבה חלבונים, עד שנמאס לנו ממנו, לא התקדמנו ככה לשום מקום.
לפני חצי שנה בערך היינו אצל ד"ר ערן מל, ואמורים לחזור אליו שוב בחודשים הקרובים.
הוא מקבל בבני ברק במרפאה של מכבי. לא יודעת אם הוא מקבל פרטי.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
טוב לדעת את זה.
בינתיים אנחנו במעקב עם ילד אחד שהוא נמוך מהממוצע. היינו המון זמן אצל רופא בעין כרם, לא זוכרת את השם שלו כבר, שרק עקב אחריו כל שלושה חודשים ואמר לו לאכול הרבה חלבונים, עד שנמאס לנו ממנו, לא התקדמנו ככה לשום מקום.
לפני חצי שנה בערך היינו אצל ד"ר ערן מל, ואמורים לחזור אליו שוב בחודשים הקרובים.
הוא מקבל בבני ברק במרפאה של מכבי. לא יודעת אם הוא מקבל פרטי.
הרופא בעין כרם זה גיליס? וקסלר? צנגן?
אני שוקלת ללכת לשרפ שם ולכן מעניין אותי לדעת

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
צנגן.
ולא הלכנו דרך שרפ בכלל.
כנראה שבבשיל לקבל יחס אצלו כן צריך שרפ
אני כבר איזה 5 שנים אצלו במאוחדת
יש דבר כזה ללכת לרופא בעין כרם ללא שר"פ?
נגיד לגיליס?
צריך בשביל זה התחייבויות או משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה