דרוש מידע דחוף - אנדוקרינולוג ילדים - לא משנה מאיפה בארץ -אפשר גם שר"פ

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
אני מחפשת בנרותתתתת אדוקרינולוג ילדים
בדגש על - אנושיות. מישהו שמוכן להקשיב ולשמוע. סבלני.
וגם - מישהו שמגדיל ראש. לא לוקח אחריות בלי לבדוק. מוציא הפניות לבדיקות (חסר בהורמון גדילה וטסטים אחרים) בקלות.
אם אתם יודעים על רופא שמוציא הפניות לבדיקות בקלות ולא נחשב מאוד מקצועי - זה גם בסדר. אני יכולה ללכת אחר כך עם תוצאות הבדיקות לרופא גדול. לא מדברת על בדיקות דם פשוטות שגם רופא משפחה יכול להוציא אלא על בדיקות מעמיקות שמחייבות הפניה מאנדוקרינולוג ילדים כמו ACTH (סינקאטן), בדיקת חסר להורמון גדילה גם אם הילד מעל אחוזון 3 וכדומה.
כבר הייתי אצל פרופסור צנגן דרך מאוחדת ואצל פרופסור צבי צדיק באופן פרטי- זה לא הסגנון. יהירים מדי ואין להם הרבה סבלנות.
יש כאן מישהו שמכיר מקרוב את ההתנהלות של פרופסור ישעיה וקסלר?
ובלי מילה אחת על רינה פליישמן בבקשה. שמענו והבנו. אני מחפשת מענה רפואי. בלבד.

מיליון תודות למי שיענה לי מניסיון אישי

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
מישהו התנסה עם פרופסור משה פיליפ? הבנתי שהוא אחד הוותיקים והגדולים אבל אני רוצה לדעת מה הסגנון שלו

נדנדה

משתמש מקצוען
דר יוסי ארד עונה לבקשות שלכם!
אני יודעת שמקבל בלאומית בני ברק.
בהצלחה.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
מומחה מאד
התייחס בסבלנות ואפילו חזר אלינו טלפונית בעקבות מייל ששלחנו למרפאה,
אבל לוקח 1200 ש"ח
הכסף - כפרת עוונות
אני צריכה רופא שלוקח אותי ברצינות
מוכן לבדוק הכל הכל בשביל להיות בטוחים שלא פספסנו כלום ועשינו כל מה שאפשר
שלא מתייחס בשויון נפש לאפשרות שילד יהיה על גבול הנורמה אם אפשר אולי לעזור לו להגיע ליותר
רופא אכפתי עם ראש פתוח
זה הסגנון או שהוא אחד שלא אכפת לו?

שירהפ

משתמש מקצוען
אני מחפשת בנרותתתתת אדוקרינולוג ילדים
בדגש על - אנושיות. מישהו שמוכן להקשיב ולשמוע. סבלני.
וגם - מישהו שמגדיל ראש. לא לוקח אחריות בלי לבדוק. מוציא הפניות לבדיקות (חסר בהורמון גדילה וטסטים אחרים) בקלות.
אם אתם יודעים על רופא שמוציא הפניות לבדיקות בקלות ולא נחשב מאוד מקצועי - זה גם בסדר. אני יכולה ללכת אחר כך עם תוצאות הבדיקות לרופא גדול. לא מדברת על בדיקות דם פשוטות שגם רופא משפחה יכול להוציא אלא על בדיקות מעמיקות שמחייבות הפניה מאנדוקרינולוג ילדים כמו ACTH (סינקאטן), בדיקת חסר להורמון גדילה גם אם הילד מעל אחוזון 3 וכדומה.
כבר הייתי אצל פרופסור צנגן דרך מאוחדת ואצל פרופסור צבי צדיק באופן פרטי- זה לא הסגנון. יהירים מדי ואין להם הרבה סבלנות.
יש כאן מישהו שמכיר מקרוב את ההתנהלות של פרופסור ישעיה וקסלר?
ובלי מילה אחת על רינה פליישמן בבקשה. שמענו והבנו. אני מחפשת מענה רפואי. בלבד.

מיליון תודות למי שיענה לי מניסיון אישי
תראי את התוכנית הזאת בהידברות בנושא הזה,

הרופאה שם נראת מדהימה. והרשימה אותי מאד בכל המובנים גם אנושיות וגם מקצועיות,
לא יודעת איפה ומטעם מי מקבלת.
אנחנו התחלנו ברור אצל דר ארד בלאומית, לא יודעת להגיד בינתיים כי כרגע נתן לנו הפניה לברור ראשוני צילום כף יד ובדיקות ולחזור בעוד 4 חודשים להמשך.

ayala1111

משתמש חדש
פרופסור דוד גיליס בעין כרם. יחיד במינו. לכי פרטי מקבלים ככה אצל כל רופא טיפול סבלני ושירותי יותר. למרות שאצלו קשה לי להאמין שזה בגלל השרפ. היחס. המקצועיות. האנושיות.... בן אדם מיוחד שונים רבות של ניסיון באינדרוקרינולגיה ילדים

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
תראי את התוכנית הזאת בהידברות בנושא הזה,

הרופאה שם נראת מדהימה. והרשימה אותי מאד בכל המובנים גם אנושיות וגם מקצועיות,
לא יודעת איפה ומטעם מי מקבלת.
אנחנו התחלנו ברור אצל דר ארד בלאומית, לא יודעת להגיד בינתיים כי כרגע נתן לנו הפניה לברור ראשוני צילום כף יד ובדיקות ולחזור בעוד 4 חודשים להמשך.
טוב, נטפרי
אוף
יש מצב שאת שולחת לי את זה?
colmila365 בגימייל

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
פרופסור דוד גיליס בעין כרם. יחיד במינו. לכי פרטי מקבלים ככה אצל כל רופא טיפול סבלני ושירותי יותר. למרות שאצלו קשה לי להאמין שזה בגלל השרפ. היחס. המקצועיות. האנושיות.... בן אדם מיוחד שונים רבות של ניסיון באינדרוקרינולגיה ילדים
תודה!!
יצא לך לשים לב שהוא מקשיב? מוכן לשמוע?
מוכן לבדוק מעבר?
אכפת לו שילד ימצה את מלוא הפוטניצאל שלו?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
לא מבינה בכל מה שביקשת, אני יודעת ששולח לבדיקת הורמון גדילה גם בלי שמבקשים לו
ושולח בערך פעם בשנה לצילום גיל העצמות
בדיקת הורמון גדילה לילד באחוזון מתחת ל - 3? אני צריכה בדיקת הורמון גדילה לילדים שהם כרגע ממוצעים ולא נמוכים אבל לפי גיל עצמות אין להם זמן רב ויגיעו לגובה נמוך מאוד.

שירהפ

משתמש מקצוען
טוב, נטפרי
אוף
יש מצב שאת שולחת לי את זה?
colmila365 בגימייל
כמה דקות הקובץ עולה לדרייב ואשלח לך.
בהצלחה רבה!
אם אפשר לשאול איפה מבצעים את צילום כף היד?
בקופת חולים או בבית חולים? אנחנו עדיין בתחילת הברור...

ayala1111

משתמש חדש
תודה!!
יצא לך לשים לב שהוא מקשיב? מוכן לשמוע?
מוכן לבדוק מעבר?
אכפת לו שילד ימצה את מלוא הפוטניצאל שלו?
מקשיב בסבלנות רבה! הבנה רבה! גם לי וגם לילד, המון אמפטיה ואכפתיות, האם הוא מסכים לעשות בדיקות מיותרות? אני לא יודעת, אבל הוא מסביר בסבלנות ובשקט סיבה לכל בדיקה שכן או לא עושים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה