דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.
@לוצ'י @ר קרין @Chaya Lea @דולפין כחול
אוף למה יוצא לי ממש בסגנון רגשני???? זה לא אמור לצאת ככה.

"הוי, בניהו, אל תבכה", ד"ר קאלי ליטף ברכות את ראשו הקטן של בניהו. "אני אסביר לך: כשנגעת בכדור הטונגו אתה עפת עד לסוף החדר וקיבלתי מכה חזקה מאוד בצוואר. התעלפת, והבאתי אותך לפה כדי להעיר אותך. נכון אתה רואה את הדמות ההיא?" דוקטור קאלי הצביע על בבואתו של בניהו, והוא הנהן, מנגב בשרוול חולצתו את דמעותיו. "אז הדמות הזאת היא הבבואה שלך, וגם לי יש אותה, ולכל הילדים". בניהו הניד בראשו בהבנה.
"ומה שאני לא מבין, זה ששני העיניים שלך נהיו סגולות" אמר דוקטור קאלי והסתכל במבט חודר היישר לתוך אישוניו הזוהרים בסגול של בניהו.
"אה, אהה..." בניהו גימגם. "מה זה אומר שניהיו בצבע סגול?"
"אה, לא, זה לא מה שאתה חושב, בניהו". הדוקטור צחק בטוב לב.
"זה לא שהם קיבלו מכה ופתאום נהפכו לסגול, כשאתה נהיה דופליקט עין אחת שלך הופכת להיות בצבע סגול, לא שתי העיניים" הסביר לו ד"ר קאלי.
"אז אני עכשיו אלך לחקור את זה, ואתה תנוח קצת במיטה ואברשה יביא לך את האוכל. בסדר?"
"תודה". בניהו התכרבל במיטתו ושקע בשינה עמוקה. דוקטור קאלי עוד הסתכל עליו למשך כמה שניות, ידו מרפרפת על גוו של הילד.
הוא נאנח אנחה קצרה, ויצא מהחדר.

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
די דילגי פה על איזה 30 עמודים... אבל יש לי שאלות שכמה שדפדפתי אף אחד לא ענה לי על זה:
איך התליון לא הדף את דני אם דני היה סקנדר? עוד לפני שדני ידע בכלל שהוא היה כל הזמן סקנדר! הרי זירו תפס אותו כשהוא ודיויד הלכו להביא אוכל ודני היה אז סקנדר ללא ידיעתו!
ואם זירו הוא רבלר, איך הדוקילרים לא הרגו אותו? ואיך לא הרגו את בנדו? הוא חשף המון דברים!

די דילגי פה על איזה 30 עמודים... אבל יש לי שאלות שכמה שדפדפתי אף אחד לא ענה לי על זה:
איך התליון לא הדף את דני אם דני היה סקנדר? עוד לפני שדני ידע בכלל שהוא היה כל הזמן סקנדר!
הוא כן הדף את דני! הוא לא היה יכול להכנס לאיזור של התליון אלא רק להסתכל.
הרי זירו תפס אותו כשהוא ודיויד הלכו להביא אוכל ודני היה אז סקנדר ללא ידיעתו!
נו ו?
ואם זירו הוא רבלר, איך הדוקילרים לא הרגו אותו? ואיך לא הרגו את בנדו? הוא חשף המון דברים!
הם לא יודעים מי הבוגד במסדר!!!
ומי שגילה לזירו על הדופליקטים, לא דיווח למסדר!!!

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
הוא כן הדף את דני! הוא לא היה יכול להכנס לאיזור של התליון אלא רק להסתכל.
אני מדברתעוד על ההתחלה!
אחרי שדני הקפיא את הזאב במערה, זירו תפס אותו וחיבר לו מדבקה ליד וכל זה, ודני היה אז סקנדר אחרי מה שקרה לו בגיל 15! ולזירו כבר היה את התליון! איך הסקנדר של דני לא הועף משם? הוא לא היה הבייס!

אני מדברתעוד על ההתחלה!
אחרי שדני הקפיא את הזאב במערה, זירו תפס אותו וחיבר לו מדבקה ליד וכל זה, ודני היה אז סקנדר אחרי מה שקרה לו בגיל 15! ולזירו כבר היה את התליון! איך הסקנדר של דני לא הועף משם? הוא לא היה הבייס!
אה חח התליון עובד רק כשזירו רוצה..

הם לא יכולים לאתר את דני וכך לאתר א זירו?
תקשיבי, אין לי כוח פשוט לפרט לך ... :sne:
ממליצה לך לקרוא את הספר מחדש מכריכה לכריכה וכך תגלי את כל התשובות.

ולמה הם לא יכולים? בספר כתוב שאי אפשר. אני מניחה שנגלה בספר הבא למה..

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מדברתעוד על ההתחלה!
אם אני לא טועה כתבו את זה כבר איפה שהוא בעמודים האחרונים, שהתליון פועל לפי רצון מי שעונד אותו. כלומר: רק כשזירו מחליט "להפעיל" את התליון, הוא אכן פועל. וזירו לא רצה להפעיל אותו מפני שבנדו היה לידו וזירו היה זקוק ליכולותיו הדופליקטיות.
הם לא יכולים לאתר את דני וכך לאתר א זירו?
הם ניסו ולא יכלו מפני שדני היה סקנדר ולא היה ניתן לראות דרך קריאת מחשבותיו את דמותו של זירו.

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אם אני לא טועה כתבו את זה כבר איפה שהוא בעמודים האחרונים, שהתליון פועל לפי רצון מי שעונד אותו. כלומר: רק כשזירו מחליט "להפעיל" את התליון, הוא אכן פועל. וזירו לא רצה להפעיל אותו מפני שבנדו היה לידו וזירו היה זקוק ליכולותיו הדופליקטיות.
אז פה הוא לא ידע שדני סקנדר ולכן מנע את הפעולה רק בגלל בנדו!?
הם ניסו ולא יכלו מפני שדני היה סקנדר ולא היה ניתן לראות דרך קריאת מחשבותיו את דמותו של זירו.
או-קי... נכון...
תודה 'שיבת ציון' ותודה 'מה זה מעניין אותכם?'..
וסליחה על החפירות;)

הווו תודהה
*לגבי הדבר האחרון לדעתי יש משו נסתר בו.. שנגלה בספר הבא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה