פנאי דומי נפשי - ספוילרים

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בטוח? זה לא זכור לי.
קראתי את זה לפני שנים אז אולי אני טועה, אבל זכור לי שהיא הייתה מאורסת לאיזה בן יחיד (מוטי?), ואז כשהיא חזרה מחו"ל הוא בא ואמר לה שהוא עדיין רוצה אותה, כי גם רות המואביה הייתה גיורת.
משהו כזה.

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
קראתי את זה לפני שנים אז אולי אני טועה, אבל זכור לי שהיא הייתה מאורסת לאיזה בן יחיד (מוטי?), ואז כשהיא חזרה מחו"ל הוא בא ואמר לה שהוא עדיין רוצה אותה, כי גם רות המואביה הייתה גיורת.
משהו כזה.
נכון צודקת!
איזה זיכרון!
עכשיו אני נזכרת שהוא בא אליה עם אבא שלה לקבר של הבת האמיתית...

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ועוד משהו, ממש ממש ממש לא אהבתי את הקטע של ההוא שהתנגש בו עם האופניים חשמליים, היה אפשר למצוא משהו יותר נורמלי, לדעתי. ממש הפריע לי תוך כדי הקריאה.
למה לא הפוך כדי לעורר על הסכנה של זה
אהבתי ממש את אבריימי, למרות שזה היה קצת מהיר, איך שהוא חזר לאבא שלו בקלות ובלי יותר מידי לבטים...
הוא חזר לאבא שלו אחרי שהוא קלט שאמא שלו שיקרה עליו כל החיים ואבא שלו כן רוצה אותו
ואבא שלו קיבל אותו בלי תנאים איך שהוא חילוני
ובסוף הספר הוא חזר יותר לאחר שהבין שאבא שלהם הסתיר מהם שזה האמא שלהם שדרסה אותו
הוא הבין כמה אבא שלו גדול!!!

הם היו אמורים להיפגש שוב לפני החתונה, ובדרך לפגישה אלימלך נפגע בתאונת דרכים.
הוא היה בתרדמת בערך 8 שנים, ובשמיים וארץ הוא מתעורר ומשתקם.

מאשי התחתנה עם יהושע שיפמן. האלמן של רבקי שיפמן, אחות של שייני.
ושייני זה מי שהייתה בהודו? וחזרה בשובה? איפה מסופר שהיא חזרה בתשובה? בשמים וארץ? כי באשא עיני היא עדיין התנדנדה...

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אז כאילו עכשיו אלימלך ומאשי גיסים??? יאו איזה קטע למה היא לא כתבה על זה?
מה פתאום גיסים
חסר לך כמה ספרים...
שייני ומאשי בסה"כ חברות!
ושייני זה מי שהייתה בהודו? וחזרה בשובה? איפה מסופר שהיא חזרה בתשובה? בשמים וארץ? כי באשא עיני היא עדיין התנדנדה...
נראה לי שכתוב בספר "מאין יבוא"

קובית קרח

משתמש צעיר
אני באמצע לקרא את הספר
ואני רק בוכההההההה
בדרך כלל אני לא בוכה בספרים
אבל מה שבנימין עובר ואיך שליבי מתארת את זה קורעעעעעעעעעעע
אני גם דמעתי.

ואני לא בוכה מספרים בכלל.
ההפך, הדמויות שלי אומללות מאוד...

מקסיקני

משתמש פעיל
אני לא אתן לליבי רעיונות..
אבל מלי עכשיו בחו"ל
ואף אחד לא שומר עליה..
והיא במצב נפשי מתנדנד...
היא יכולה עוד להגיע רחוק...
יש עוד 2 ספרים שאמורים לצאת בסדרה, הם יכולים להתחתן בסוווף
סתם
אחרי כל הדיבורים פה שכולם חושבים כך
ליבי תהיה חייבת להפתיע!!!
היא בטח עוד תגיע להודו (או לפראג)
את אמא של הינדי לא אהבתי ,לא סומכת ולא נותנת עצמאות לבת שלה .
אבל זה נראה לי כל האמות הצ’אלמריות?
ממש לא!!!!

צמה

משתמש פעיל
משהו שלא היה לי הגיוני בספר:
איך יכול להיות שטויבי במצב של חוסר איזון נפשי ושיכרות יודעת לעקוב אחרי ישראל, להמתין שיצא מאולם השמחות ולדרוס דווקא אותו, ועוד לזהות אותו בחושך?!
נשמע לי מופרך.
שלא נדע,
אבל זה הגיוני ביותר...
חוסר איזון נפשי לא סותר תחכום, תכנון וחשיבה... מהיכרות אישית...

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה פתאם!
ליבי לא תחתן זוג שוב, עשתה את זה כבר עם חיים מרדכי ותמר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה