דרוש מידע דוח ע''ס 1500 ש''ח ובנוסף 10 נק' על חצייה באדום!

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
בתור אחת שגרה באיזור מלא באופניים וקורקינטים חשמליים, אני ממש שמחה לשמוע שיש אכיפה ולו הקטנה ביותר.
כרגע זה נראה בדיוק ההפך - הרוכבים עושים מה שהם רוצים ומסכנים את עצמם (ליד המכוניות) ואת הולכי הרגל!
כשזה מתאים להם - הם נוהגים לפי חוקי הרכבים וכשזה לא מתאים להם, הם נוהגים לפי חוקי הולכי הרגל ונוסעים על מדרכות וחוצים במעברי חציה.
שלא לדבר על זה שכשהולך רגל חוצה כביש הוא צריך להסתכל טוב טוב בין המכוניות לפני שהוא חוצה כדי לראות שאין רוכב אופניים "אמיץ" שינסה להגיע עד הרמזור במהירות שיא כי לא מזיז לו משום דבר חוץ מעצמו!
וקרו מקרים!!! לקרובים שלי. פשוט נכנסו במישהו כשהיה ירוק להולכי הרגל... במזל יצאו רק עם חבלות (נוראיות) ולא במשהו חמור יותר. (ע"ע הרב אדרת זצ"ל)
מספיק עם ההפקרות! צריך אכיפה מאסיבית לדבר הזה שהוא כלי רכב לכל דבר! שתהיה קצת הרתעה.
כרגע זה קיצוני לצד השני.

ואני לא מדברת על המקרה הפרטי הזה, אבל רק הוקל לי לשמוע שיש קצת אכיפה.

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מיתוס שטותי שאני לא מכיר אחד שזה עבד לו בפועל בשנים האחרונות, כולל תקופת הקורונה העמוסה.
אפילו לא על דוחות חניה, בטח לא על עבירות תנועה מדרגה ראשונה
לגיס שלי היה דוח (נראה לי חציה על קו לבן רצוף) ובקש משפט לפני כשנתיים ועד היום לא פנו אליו
אך חייבת לומר שאני מאד מאד בעד אכיפה אדוקה על רוכבי אופניים כי זה לא הגיוני מה שקורה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לגיס שלי היה דוח (נראה לי חציה על קו לבן רצוף) ובקש משפט לפני כשנתיים ועד היום לא פנו אליו
אך חייבת לומר שאני מאד מאד בעד אכיפה אדוקה על רוכבי אופניים כי זה לא הגיוני מה שקורה
מעניין
בכל מקרה הסיכוי רחוק ומופקע בשביל לקחת הימור להישפט, שבעבירות כאלה אם אין טענות ממשיות השופט רק מחמיר את העונש

Goldidea

משתמש מקצוען
המקום הוא אתר בניה שלא היה שם רמזור עד עכשיו, לא עשיתי משהו מסוכן ולא על זה אני בא לדון
איך שלא יהיה, אתה צריך להראות להם שאתה מקפיד על בטיחות ומביע חרטה וכו' ושמח על האכיפה
ולהסביר שזה רמזור חדש וכו' ושיהיה בהצלחה.
וכן האם שוטר יכול להביא נקודות לרוכב אופניים הרי לא צריך רישיון בשביל זה?

על אופניים חלים חוקי תעבורה כמו על רכב ולכן אם אדם עבר עבירה של מעבר באור אדום דינו כנהיגה ברכב
גם הולך רגל שחוצה צומת באור אדום מקבל 250 ש"ח פלוס 4 נקודות במקרה שמחזיק ברשיון נהיגה.

צחית

משתמש מקצוען
איך שלא יהיה, אתה צריך להראות להם שאתה מקפיד על בטיחות ומביע חרטה וכו' ושמח על האכיפה
ולהסביר שזה רמזור חדש וכו' ושיהיה בהצלחה.

גם הולך רגל שחוצה צומת באור אדום מקבל 250 ש"ח פלוס 4 נקודות במקרה שמחזיק ברשיון נהיגה.
וגם אם לא מחזיק רשיון
הנקודות יגיעו מיד כשיעשה

פלומבה עיצוב

פלומבה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לך נס שלא הוציאו לך את האוויר וחתכו לך שסתומים בצמיגים!! והשביתו לך את האופניים! כי גם זה בסמכות השוטר על פי החוק!
הגם שלדעתי גם זה היה מגיע לך,,, בתור נהג רכב שרואה את זה מהצד זה פשוט הפקרות מחפירה וסכנת נפשות איומה! שלמרות שאנו מצווים על ונשמרתם מאוד וגו' הרבה במגזר לדאבוני נוטים לזלזל בזה,,,
אני מצטרף להנ"ל
כל מילה פנינה !

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
לפני כמה ימים קיבלתי דוח על סך 1500 ש''ח ובנוסף 10 נק' על חצייה באדום עם אופניים חשמליות האם זה מוצדק והאם יש למשהו ניסיון בזה שניתן לערער בכל דרך שהוא בבית משפט וכדו'
על זה אומרים: יצאת בזול......

בהחלט זה טוב, אבל נראה לי שהבחור שלנו חטף הרבה מעבר למה שמגיע לו.

נושא האופניים החשמליים באמת חייב טיפול.
קרה לי פעם שביצעתי פרסה ברחוב חשוך, כמובן שהסתכלתי במראה וגם אותתי. פתאום שמעתי 'בווום' וראיתי מישהו עף, ב''ה לא קרה לו כלום, אבל היה ממש הזוי שהוא לא היה עם מחזירי אור או פנס והי גרוע שהוא לא נזהר (הוא נכנס בכנף של הרכב - לא יודע איך הוא הגיע לשם)
ואתה עוד אומר שזה לא מוצדק?

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
סליחה על אי השתתפות בצערך.
מגיע לך. והלוואי שתלמד את הלקח בטוב ותזהר להבא.

לפני יומיים נהג עקף רכב במעבר חציה ופגע באחותי (שהלכה שם עם 3 ילדיה!) תודה לה' שהיא יצאה רק בנזק אורטופדי. תדמיין לבד את ההיסטריה של הנהג עד שהתברר הנזק.

זה מינימום הכלים לנסות לנרמל את תרבות הנהיגה, רוב הולכי הרגל נפגעו במעברי החציה.
אומנם אלו רק אופניים חשמליים, אבל בפועל הם כלי תחבורה לכל דבר ועניין.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
המקום הוא אתר בניה שלא היה שם רמזור עד עכשיו, לא עשיתי משהו מסוכן ולא על זה אני בא לדון אלא האם למישהו יש ניסיון בנושא וכן האם שוטר יכול להביא נקודות לרוכב אופניים הרי לא צריך רישיון בשביל זה?
סתם מילה בנושא, יש הרבה מקומות שחבל שאין רמזור... אם הצליחו לשים שם רמזור כנראה שהייתה סיבה.
ואגב בשביל לומר שעשית משהו ללא כל סיכון צריך איש מקצוע, לרוב גם אם תעבור באדום בכביש בין עירוני לא יקרה כלום.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ואתה עוד אומר שזה לא מוצדק?
קיבלת פעם דו''ח?
כמי שקיבל מס' פעמים אני חושב שדי בקנס של 250 בשביל להרתיע.
אם בכל זאת 250 לא מרתיע את הנהג/רוכב, אז גם 1500 לא ירתיע.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לפני יומיים נהג עקף רכב במעבר חציה ופגע באחותי (שהלכה שם עם 3 ילדיה!) תודה לה' שהיא יצאה רק בנזק אורטופדי. תדמיין לבד את ההיסטריה של הנהג עד שהתברר הנזק.
בדיוק אתמול קרה לי מקרה כזה, עצרתי בשביל לתת להולכי רגל לעבור ובא לעקוף אותי רוכב אופניים, אם הצופר שלי לא היה מבהיל אותו זה היה נגמר לא טוב.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
קיבלת פעם דו''ח?
לא נכון, הרבה עושים חשבון סטטיסטי של עלות לעומת תועלת.
לדעתי מי שעובר באדום, אם היה דרך לדעת שעשה את זה במזיד - כמו מיודענו שהודה במעשה, היה צריך לקבל מאסר או עבודות שירות.
המקום להקל זה לכאלה שעשו את זה בטעות, גם בהסח דעת כמו שימוש בפלאפון וכד' (שוגג קרוב למזיד)

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
גנבתי. המשטרה תפסה אותי. יש פתרון?
כלא גלבוע חמישה כוכבים !
כלא רמון עשרה כוכבים !
כלא מחנה עופר כבר תענוג שלא מין העולם הזה בחר לך אחד מתוך הרשימה ......

בכל אחד מהמקומות מועברים קורסים וסדנאות איך לגנוב / איך לשבות רעב /לסנן חלקי פלאפונים ועוד !!!

בסוף שננת הלימודים והפינוקים כל סטודנט יוצא עם תעודה רשמית של משרד התרבות והביטחון .....

אז...... ''הידד'' יש פתרון לגניבך !!!!! :):):)

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
קיבלת פעם דו''ח?
מאוד מאוד לא מסכימה איתך!
יותר מכך אני בעד לשלול רשיון לאופניים/קורקינט לצמיתות. בנוסף לדוח ולנקודות.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לא נכון, הרבה עושים חשבון סטטיסטי של עלות לעומת תועלת.
קיבלתי פעם 250 (אחרי הנחה) אחרי שעקפתי שוטרת סמויה מימין, לא נראה לי שחזרתי על העבירה ה'זניחה' הזו שוב - לפחות 6 שנים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה