דגל - תוכנת ניקוד

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

%D7%A0%D7%A7%D7%93%D7%9F%20%D7%93%D7%92%D7%9C%20%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94.png

מצורף בזה קובץ המסביר קצת על התוכנה שפיתחתי בס"ד. מי שרוצה לשמוע מחיר מוזמנים ליצור קשר: חגי פאהן 0584-114478. מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אני גם מקבל עבודות ניקוד והגהה. להמלצות הכנסו לכאן:
https://sites.google.com/site/degelnikkud/

קבצים מצורפים

• פרסום_נקדן_דגל[1].pdf
    KB 267.8 · צפיות: 26

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נשמע מעניין
ד"א, האתר שלך נחסם לי באתרוג
תנסה לבדוק למה זה קורה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

תודה, אתה לא הראשון שאומר לי את זה. כנראה כל אתרי גוגל חסומים לרימון\אתרוג. אבל רוב המידע על התוכנה נמצא בקובץ ה-PDF. באתר יש כמה ממליצים וכמה ספרים שהוצאתי\מתכנן להוציא. ישנו קובץ PDF גדול יותר המסביר את כל האפשרויות בתוכנה.

בעצם, אם האתר חסום אז אין לכם יכולת להוריד את התוכנה. אני צריך, אפוא, להעלות אותם באתר של שיתוף קבצים. אבל אני צריך לבדוק שהוא בעצמו לא חסום לאתרוג. באיזה אתר מנויי אתרוג מעלים קבצים?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איך שאני מבין
יש לשיטה חסרונות לא פחות ממעלות
המעלה היא שזה חוסך במילון
החסרון שזה מייצר המון אפשרויות מיותרות
כך שאם יש מילון רחב, החסרון עולה על המעלה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

נכתב ע"י אהרן2;1613364:
איך שאני מבין
יש לשיטה חסרונות לא פחות ממעלות
המעלה היא שזה חוסך במילון
החסרון שזה מייצר המון אפשרויות מיותרות
כך שאם יש מילון רחב, החסרון עולה על המעלה.

אתה מבין נכון, אולם יש אלגוריתם ליצירת מילים שאמור לסנן את כל המילים הלא-רלוונטיות, והוא משתדרג כל הזמן.
לדוגמה, בחיבור תחיליות, אין אפשרות שאחת מאותיות כל"ב תהיה מנוקדת בפתח אלא אם כן היא האות שצמודה למילה (דוגמה: לְכַתְּחִלָּה, כִּבְתוֹךְ שלו, אם האות התחילית היא לא הצמודה למילה יכול להיות בה רק שוא או מחליף שוא).
כך נוספים עוד ועוד כללים לסינון מילים לא רלוונטיות, ומיון של המילים הרלוונטיות. כך או כך, לדעתי כבר עכשו המעלה עולה על החסרון בהרבה.
בינתיים אני מנסה להעלות את הקבצים, אך דואר שורש בתקופה זו לא יציב מאד ומקשה את העבודה.

הקובץ הגדול מצורף.

קבצים מצורפים

• נקדן_דגל_-_הוראות[1].pdf
    KB 341.3 · צפיות: 15

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
להעלות מה? צילום מהאתר? לעשות א"ז במקומך?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

להעלות את שני הקבצים של התוכנה, שנמצאים באתר.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
א. למה להשתמש בדואר שורש כשיש את ג'ימייל
ב. זו תכנה עצמאית או תוסף לוורד?
ג. יש גירסת דמו?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י חגי פאהן;1613423:
בעזהי"ת

להעלות את שני הקבצים של התוכנה, שנמצאים באתר.

יש להם סיומת לא ברורה
איך משתמשים בהם?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

נכתב ע"י אהרן2;1613435:
יש להם סיומת לא ברורה
איך משתמשים בהם?

שכחתי את הדבר החשוב...
צריך לשנות את הסיומת שלהם ל-exe, כי כמו הרבה אתרים אתרי גוגל לא מאפשרים להעלות קבצים בעלי סיומת exe.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה בנוגע לניקוד פסוקים? (קודם כל - לפי איזה תנ"ך הם מנוקדים?) האם התוכנה מזהה פסוקים גם כשיש בטקסט שינוי/שיבוש/תוספת/חסרון?
מה היקף המילון הבסיסי של התוכנה? האם יש בו ארמית? באיזה היקף?
האם כללי הבסיס הם לפי לשה"ק? (כגון, מ' שוואית של הווה פיעל פועל משמטת דגש אחר ה' הידיעה, י' שוואית - פרט ל5 מלים - משמטת דגש אחר ה' הידיעה וכיו"ב)
איך ניתן לקבל גרסת נסיון? ואם יש לי תכנת ניקוד אחרת על וורד - האם צפויות בעיות?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כשמנקדים מילים
שדות, ברואים, מדות
התוכנה תשמור אותם ללא האותיות הראשונות בהנחה שהם צמודות, ועוד בעדיפות גבוהה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

נכתב ע"י אפכא מסתברא;1613508:
מה בנוגע לניקוד פסוקים? (קודם כל - לפי איזה תנ"ך הם מנוקדים?) האם התוכנה מזהה פסוקים גם כשיש בטקסט שינוי/שיבוש/תוספת/חסרון?
מה היקף המילון הבסיסי של התוכנה? האם יש בו ארמית? באיזה היקף?
האם כללי הבסיס הם לפי לשה"ק? (כגון, מ' שוואית של הווה פיעל פועל משמטת דגש אחר ה' הידיעה, י' שוואית - פרט ל5 מלים - משמטת דגש אחר ה' הידיעה וכיו"ב)
איך ניתן לקבל גרסת נסיון? ואם יש לי תכנת ניקוד אחרת על וורד - האם צפויות בעיות?

הפסוקים שנתקלתי בהם במהלך עבודתי והכנסתי אותם כמילה ולא כמשקל, מוכרים במאגר. כמו כן משקלים שחוזרים על עצמם כמו פֹּעֵל, קיימים גם הם.
היקף המילון הבסיסי של התוכנה לא גדול בעברית עכשווית. הוא עשיר במילים תנאיות, וגם בנושאים מסוימים בכתבי הראשונים.
הסיבה היא שלא השקעתי שנייה בלהרחיב את המאגר, אלא הוא נבנה לגמרי תוך כדי עבודות ניקוד שלי.
בעקרון היא לא יודעת להסתדר עם כתיב מלא\חסר, אבל זה בדרך. בכל מקרה, תמיד אפשר לשמור גם פועל כשם עצם.

בדוגמאות ששאלת: באותיות ל"י נק"ם בפועל בשווא היא מציעה את שתי האפשרויות, עם דגש ובלי.

ממש כרגע אני עובד על גירסה נסיונית להפצה בחינם לשבוע או משהו כזה.
התוכנה לא מותקנת על וורד אלא כמו שולחת יד ארוכה ותופסת מילה מילה, אבל היא עומדת בחוץ, לכן לא אמורה להיות בעיה עם תוכנות אחרות.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

נכתב ע"י אהרן2;1613627:
כשמנקדים מילים
שדות, ברואים, מדות
התוכנה תשמור אותם ללא האותיות הראשונות בהנחה שהם צמודות, ועוד בעדיפות גבוהה.

אתה שואל או אומר?
המשתמש מחליט איך לשמור את האות, כמו שמבואר באר היטב בקובץ ה-PDF שהעליתי לכאן.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י חגי פאהן;1613845:
בעזהי"ת

הפסוקים שנתקלתי בהם במהלך עבודתי והכנסתי אותם כמילה ולא כמשקל, מוכרים במאגר. כמו כן משקלים שחוזרים על עצמם כמו פֹּעֵל, קיימים גם הם.
היקף המילון הבסיסי של התוכנה לא גדול בעברית עכשווית. הוא עשיר במילים תנאיות, וגם בנושאים מסוימים בכתבי הראשונים.
הסיבה היא שלא השקעתי שנייה בלהרחיב את המאגר, אלא הוא נבנה לגמרי תוך כדי עבודות ניקוד שלי.
בעקרון היא לא יודעת להסתדר עם כתיב מלא\חסר, אבל זה בדרך. בכל מקרה, תמיד אפשר לשמור גם פועל כשם עצם.

בדוגמאות ששאלת: באותיות ל"י נק"ם בפועל בשווא היא מציעה את שתי האפשרויות, עם דגש ובלי.

ממש כרגע אני עובד על גירסה נסיונית להפצה בחינם לשבוע או משהו כזה.
התוכנה לא מותקנת על וורד אלא כמו שולחת יד ארוכה ותופסת מילה מילה, אבל היא עומדת בחוץ, לכן לא אמורה להיות בעיה עם תוכנות אחרות.
אין לך תנ"ך שלם מוקלד, המזהה פסוק באופן חלקי או מלא ומאפשר לו להינקד אוטומטית?
יש מאגר גדול של מלים ארמיות תנאיות וקבליות?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1613986:
אין לך תנ"ך שלם מוקלד, המזהה פסוק באופן חלקי או מלא ומאפשר לו להינקד אוטומטית?
יש מאגר גדול של מלים ארמיות תנאיות וקבליות?

מכיר תוכנה שכן עושה א"ז?
איך היא מזהה?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י אהרן2;1614002:
מכיר תוכנה שכן עושה א"ז?
איך היא מזהה?
בוודאי - תכנת נקדנית מזהה פסוקים משלוש מלים והלאה, לפעמים אפילו משתיים (כשאין אלו מלים רווחות מדי). 'נקדנית' אפילו נותנת אופציה לרשום את המקור ליד הפסוק. אלא שאין היא מזהה אם יש בהן שיבוש כלשהו. חשבתי שמפה תבוא ישועתי... לפעמים מצטטים בטעות בתוספת ו' חיבור מיותרת או מלה חסרה/יתירה, ואז לא מקבלים את הפסוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה